Serbian flagcirilicalatinica

Seniori

Srbija protiv Turske u nedelju od 20.30 (RTS 1 i TV Arena Sport 2)

SENIORI – XXXII EP 2021.

Muška seniorska reprezentacija Srbije, aktuelni prvak Evrope, igraće u osmini finala XXXII EP 2021. protiv Turske u nedelju, 12. septembra u Ergo areni u Gdanjsku od 20.30 časova, uz direktne prenose na RTS 1 i TV Arena Sport 2. Seniori Srbije su danas doputovali iz Krakova u Gdanjsk, gde će se igrati utakmice osmine finala i četvrtfinala prvenstva Evrope.

ak

 

Izjava Slobodana Kovača

Izjava Uroša Kovačevića

Izjava Marka Ivovića

 

Pobednik meča Srbija – Turska igraće u četvrtfinalu sa pobednikom duela Holandija – Portugalija.

Sve utakmice sa EP seniora direktno prenose RTS i TV Arena Sport.

Galerije fotografija sa EP možete pogledati na: https://www-old.cev.eu/Competition-Area/PhotogalleryArchive.aspx?ID=1247

 

CEV – SENIORI – XXXII EP 2021. – KRAKOV, GDANJSK I KATOVICE (POLJSKA), OSTRAVA (ČEŠKA), TAMPERE (FINSKA) I TALIN (ESTONIJA):

A GRUPA – KRAKOV, POLJSKA:

ČETVRTAK, 2. SEPTEMBAR:

SRBIJA – BELGIJA       3:1 (25:13, 25:18, 21:25, 25:20)

UKRAJINA – GRČKA      3:2 (22:25, 26:24, 22:25, 25:19, 15:6)

POLJSKA – PORTUGALIJA        3:1 (25:16, 22:25, 25:16, 25:19)

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

SRBIJA – UKRAJINA     3:0 (27:25, 26:24, 25:21)

PORTUGALIJA – BELGIJA         3:2 (25:23, 25:22, 20:25, 18:25, 15:13)

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

SRBIJA – POLJSKA      2:3 (21:25, 25:23, 25:20, 20:25, 14:16)

BELGIJA – GRČKA  3:0 (25:16, 25:22, 25:22)

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

UKRAJINA – PORTUGALIJA      3:2 (25:18, 25:23, 21:25, 24:26, 15:11)

POLJSKA – GRČKA       3:1 (25:15, 25:22, 20:25, 26:24)

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

SRBIJA – PORTUGALIJA            3:1 (25:15, 25:21, 22:25, 25:17)

POLJSKA – BELGIJA     3:0 (25:18, 26:24, 25:16)

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

SRBIJA – GRČKA         3:2 (25:23, 22:25, 25:16, 28:30, 15:5)

UKRAJINA – BELGIJA   3:1 (25:27, 25:23, 25:18, 25:23)

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

POLJSKA – UKRAJINA   3:0 (25:15, 25:20, 25:21)

PORTUGALIJA – GRČKA           3:1 (25:22, 24:26, 25:20, 25:22)

TABELA:

1. POL       5    5    0    15:4    14

2. SRB       5    4    1    14:7    12

3. UKR       5    3    2      9:11     7

4. POR       5    2    3    10:12     6

5. BEL       5    1    4      7:12     4

6. GRE       5    0    5      6:15     2

 

B GRUPA – OSTRAVA, ČEŠKA:

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

ITALIJA – BELORUSIJA 3:0 (25:18, 25:12, 25:15)

BUGARSKA – CRNA GORA       3:0 (25:22, 25:17, 27:25)

ČEŠKA – SLOVENIJA    3:1 (26:24, 25:18, 14:25, 25:19)

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – CRNA GORA       3:0 (25:17, 25:16, 25:16)

BELORUSIJA – ČEŠKA  3:1 (25:20, 19:25, 25:21, 25:19)

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – ČEŠKA    3:2 (25:10, 23:25, 18:25, 26:24, 15:11)

ITALIJA – CRNA GORA  3:0 (25:17, 25:20, 26:24)

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

ITALIJA – BUGARSKA   3:1 (25:19, 25:18, 17:25, 25:12)

SLOVENIJA – BELORUSIJA       3:0 (25:20, 25:20, 25:15)

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – BUGARSKA         3:0 (25:18, 25:19, 25:21)

ČEŠKA – CRNA GORA   3:0 (30:28, 25:23, 25:10)

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

ITALIJA – SLOVENIJA   3:0 (27:25, 25:20, 25:23)

BELORUSIJA – CRNA GORA      3:0 (25:23, 25:21, 25:12)

TABELA:

1. ITA        4    4    0    12:1    12

2. SLO       5    3    2    10:6      9

3. CZE       4    2    2      9:7      7

4. BLR       4    2    2      6:7      6

5. BUL       4    2    2      7:8      5

6. MNE       5    0    5      0:15     0

 

ČETVRTAK, 9. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – BELORUSIJA  16.00

ITALIJA – ČEŠKA               19.00

 

C GRUPA – TAMPERE, FINSKA:

SREDA, 1. SEPTEMBAR:

FINSKA – SEVERNA MAKEDONIJA        3:1 (25:20, 25:15, 24:26, 25:22)

ČETVRTAK, 2. SEPTEMBAR:

TURSKA – RUSIJA       3:1 (29:27, 16:25, 25:21, 25:19)

HOLANDIJA – ŠPANIJA 3:0 (25:23, 26:24, 25:22)

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

TURSKA – ŠPANIJA      3:1 (25:16, 29:31, 27:25, 25:23)

HOLANDIJA – SEVERNA MAKEDONIJA   3:0 (25:20, 25:18, 25:22)

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

FINSKA – ŠPANIJA      3:0 (25:19, 25:20, 25:18)

RUSIJA – HOLANDIJA   3:2 (25:13, 19:25, 25:21, 21:25, 15:13)

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

TURSKA – SEVERNA MAKEDONIJA       3:0 (25:22, 25:12, 25:15)

RUSIJA – FINSKA        3:1 (22:25, 25:15, 25:23, 25:17)

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

ŠPANIJA – SEVERNA MAKEDONIJA      3:1 (25:23, 21:25, 30:28, 25:15)

HOLANDIJA – TURSKA  3:1 (22:25, 27:25, 27:25, 25:23)

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

RUSIJA – ŠPANIJA       3:1 (25:20, 20:25, 25:16, 25:17)

HOLANDIJA – FINSKA   3:1 (25:23, 21:25, 27:25, 25:20)

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

RUSIJA – SEVERNA MAKEDONIJA        3:0 (25:15, 25:13, 25:18)

FINSKA – TURSKA       3:2 (25:17, 16:25, 27:29, 25:18, 15:13)

TABELA:

1. NED       5    4    1    14:5    13

2. RUS       5    4    1    13:7    11

3. TUR       5    3    2    12:8    10

4. FIN       5    3    2    11:9      8

5. ESP       5    1    4      5:13     3

6. MKD      5    0    5      2:15     0

 

D GRUPA – TALIN, ESTONIJA:

SREDA, 1. SEPTEMBAR:

LETONIJA – ESTONIJA  3:1 (25:23, 25:22, 16:25, 25:21)

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – HRVATSKA           3:0 (25:20, 25:13, 25:19)

FRANCUSKA – SLOVAČKA       3:0 (25:22, 25:20, 25:19)

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

ESTONIJA – SLOVAČKA           3:2 (25:27, 22:25, 25:18, 25:14, 15:13)

HRVATSKA – LETONIJA           3:2 (28:30, 25:20, 23:25, 31:29, 15:11)

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – ESTONIJA  3:0 (25:19, 25:16, 25:21)

FRANCUSKA – HRVATSKA       3:0 (25:15, 25:16, 26:24)

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

SLOVAČKA – LETONIJA 3:2 (25:18, 23:25, 13:25, 25:19, 15:7)

FRANCUSKA – NEMAČKA         3:1 (31:29, 15:25, 25:22, 25:22)

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – LETONIJA  3:1 (25:22, 25:19, 25:27, 25:17)

HRVATSKA – ESTONIJA            3:2 (20:25, 22:25, 25:18, 26:24, 15:9)

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

HRVATSKA – SLOVAČKA         3:1 (25:27, 25:19, 25:19, 31:29)

FRANCUSKA – LETONIJA         3:0 (25:18, 25:14, 25:17)

TABELA:

1. FRA       4    4    0    12:1    12

2. GER       4    3    1    10:4      9

3. CRO       5    3    2      9:11     7

4. LAT       5    1    4      8:13     5

5. EST       4    1    3      6:11     3

6. SVK       4    1    3      6:11     3

 

ČETVRTAK, 9. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – SLOVAČKA      17.00 (16.00)

FRANCUSKA – ESTONIJA    20.00 (19.00)

 

OSMINA FINALA – GDANJSK I OSTRAVA (11 – 13. SEPTEMBAR):

GDANJSK, POLJSKA (TERMINI SU 17.30 I 20.30):

SUBOTA, 11. SEPTEMBAR:

POLJSKA – FINSKA      20.30

RUSIJA – UKRAJINA     17.30

 

NEDELJA, 12. SEPTEMBAR:

SRBIJA – TURSKA  20.30

HOLANDIJA – PORTUGALIJA     17.30

 

OSTRAVA, ČEŠKA (TERMINI SU 16.00 I 19.00):

NEDELJA, 12. SEPTEMBAR:

(5) ITALIJA (B 1) – D 4

(8) D 2 – B 3

 

PONEDELJAK, 13. SEPTEMBAR:

(6) D 1 – B 4

(7) B 2 – HRVATSKA (D 3)

 

ČETVRTFINALE – GDANJSK I OSTRAVA (14. I 15. SEPTEMBAR):

GDANJSK, POLJSKA – UTORAK, 14. SEPTEMBAR (TERMINI SU 17.30 I 20.30):

(1) POBEDNICI MEČEVA POLJSKA – FINSKA i RUSIJA – UKRAJINA

(2) POBEDNICI MEČEVA SRBIJA – TURSKA i HOLANDIJA – PORTUGALIJA

 

OSTRAVA, ČEŠKA – SREDA, 15. SEPTEMBAR (TERMINI SU 16.00 I 19.00):

(3) POBEDNICI MEČEVA 5 i 8

(4) POBEDNICI MEČEVA 6 i 7

 

KATOVICE, POLJSKA:

SUBOTA, 18. SEPTEBMBAR – POLUFINALE (TERMINI SU 17.30 I 20.30):

POBEDNICI ČETVRTFINALNIH UTAKMICA 1 i 4

POBEDNICI ČETVRTFINALNIH UTAKMICA 2 i 3

 

NEDELJA, 19. SEPTEMBAR:

FINALE:                           20.30

MEČ ZA TREĆE MESTO:      17.30

mep

  • septembar 9, 2021
  • 631
Објављено у Seniori
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Dragutin Ćuk u Luksemburgu Dragutin Ćuk u Luksemburgu

    CEV – SPORTSKO – ORGANIZACIONA KOMISIJA

    Dragutin Ćuk, tehnički direktor OSS i član Sportsko – organizacione komisije CEV, prisustvovao je sastanku u sedištu CEV u Luksemburgu.

  • Određena satnica EP za seniorke – Srbija u Gentu tri puta od 17.00 i dva puta od 20.00 časova Određena satnica EP za seniorke – Srbija u Gentu tri puta od 17.00 i dva puta od 20.00 časova

    SENIORKE – XXXIII EP 2023.

    Evropska odbojkaška konfederacija, CEV, objavila je satnicu utakmica na XXXIII EP 2023. u konkurenciji odbojkašica. Ženska seniorska reprezentacija Srbije, akutelni vicešampion Evrope igraće na XXXIII EP 2023. u A grupi u Gentu sa Belgijom, Slovenijom, Poljskom, Ukrajinom i Mađarskom. Srbija će prvi meč u dvorani Top Sport odigrati 18. avgusta protiv Ukrajine, drugi 20. avgusta protiv Slovenije, a treći 21. avgusta protiv Poljske, sva tri od 17.00 časova. Seniorke Srbije će četvrti meč u Gentu odigrati protiv Mađarske 23. avgusta od 20.00 časova, a peti 24. avgusta protiv Belgije od 20.00 časova.

  • Seniori Srbije sa Švajcarskom, Belgijom i Italijom u Peruđi, u Ankoni protiv Estonije i Nemačke Seniori Srbije sa Švajcarskom, Belgijom i Italijom u Peruđi, u Ankoni protiv Estonije i Nemačke

    SENIORI – XXXIII EP 2023.

    Evropska odbojkaška konfederacija, CEV, objavila je satnicu XXXIII EP 2023. u konkurenciji odbojkaša. Muška seniorska reprezentacija Srbije, odigraće prva tri meča u A grupi XXXIII EP 2023. u Peruđi, a preostala dva u Ankoni. Srbija će prvi meč na EP, odigrati u Peruđi 30. avgusta protiv Švajcarske od 21.00 čas. Srbija će drugu utakmicu odigrati 31. avgusta protiv Belgije (18.00), a treću 1. septembra protiv Italije (21.00). Srbija će u Ankoni 4. septembra igrati protiv Estonije (18.00), a 5. septembra protiv Nemačke (21.00).

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga