Serbian flagcirilicalatinica

Seniori

Pobede Finske i Letonije – Srbija na startu protiv Belgije (četvrtak, 20.30 – RTS 1 i TV AS 1)

SENIORI – XXXII EP 2021.

Utakmicama u C i D grupi večeras je počelo XXXII EP 2021. u konkurenciji odbojkaša, koje će se odigrati do 19. septembra u Poljskoj, Češkoj, Finskoj i Estoniji. U C grupi u Tampereu, Finska je pobedila Severnu Makedoniju sa 3:1 (25:20, 25:15, 24:26, 25:22). U D grupi u Talinu, Letonija je savladala domaću Estoniju sa 3:1 (25:23, 25:22, 16:25, 25:21). Muška seniorska reprezentacija Srbije, aktuelni prvak Evrope, odigraće prvi meč na XXXII EP 2021. u A grupi u Krakovu protiv Belgije, sutra (četvrtak, 2. septembar) od 20.30 časova, uz direktne prenose na RTS 1 i TV Arena Sport 1.

CEV – SENIORI – XXXII EP 2021. – KRAKOV, GDANJSK I KATOVICE (POLJSKA), OSTRAVA (ČEŠKA), TAMPERE (FINSKA) I TALIN (ESTONIJA):

A GRUPA – KRAKOV, POLJSKA:

ČETVRTAK, 2. SEPTEMBAR:

SRBIJA – BELGIJA            20.30

GRČKA – UKRAJINA           14.30

POLJSKA – PORTUGLAIJA   17.30

    

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

SRBIJA – UKRAJINA          20.30

BELGIJA – PORTUGALIJA    17.30

 

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

SRBIJA – POLJSKA      20.30

BELGIJA – GRČKA       17.30

 

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

PORTUGALIJA – UKRAJINA 17.30

POLJSKA – GRČKA             20.30

 

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

SRBIJA – PORTUGALIJA      17.30

POLJSKA – BELGIJA          20.30

 

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

SRBIJA – GRČKA         17.30

UKRAJINA – BELGIJA   20.30

 

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

GRČKA – PORTUGALIJA      17.30

POLJSKA – UKRAJINA        20.30

 

B GRUPA – OSTRAVA, ČEŠKA:

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

ITALIJA – BELORUSIJA      14.15

BUGARSKA – CRNA GORA  17.15

SLOVENIJA – ČEŠKA         20.15

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – CRNA GORA  16.00

ČEŠKA – BELORUSIJA       19.00

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – ČEŠKA         16.00

ITALIJA – CRNA GORA       19.00

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

ITALIJA – BUGARSKA        15.45

SLOVENIJA – BELORUSIJA  19.00

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – BUGARSKA    16.00

CRNA GORA – ČEŠKA        19.00

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

SLOVENIJA – ITALIJA        15.45

CRNA GORA – BELORUSIJA 19.00

ČETVRTAK, 9. SEPTEMBAR:

BUGARSKA – BELORUSIJA  16.00

ITALIJA – ČEŠKA               19.00

 

C GRUPA – TAMPERE, FINSKA:

SREDA, 1. SEPTEMBAR:

FINSKA – SEVERNA MAKEDONIJA        3:1 (25:20, 25:15, 24:26, 25:22)

ČETVRTAK, 2. SEPTEMBAR:

RUSIJA – TURSKA       17.00 (16.00)

HOLANDIJA – ŠPANIJA 20.00 (19.00)

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

TURSKA – ŠPANIJA      17.00 (16.00)

HOLANDIJA – SEVERNA MAKEDONIJA   20.00 (19.00)

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

ŠPANIJA – FINSKA      14.00 (13.00)

RUSIJA – HOLANDIJA   17.30 (16.30)

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

SEVERNA MAKEDONIJA – TURSKA  14.00 (13.00)

RUSIJA – FINSKA        17.30 (16.30)

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

SEVERNA MAKEDONIJA – ŠPANIJA 17.00 (16.00)

HOLANDIJA – TURSKA       20.00 (19.00)

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

RUSIJA – ŠPANIJA       17.00 (16.00)

FINSKA – HOLANDIJA   20.00 (19.00)

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

RUSIJA – SEVERNA MAKEDONIJA   17.00 (16.00)

FINSKA – TURSKA       20.00 (19.00)

 

D GRUPA – TALIN, ESTONIJA:

SREDA, 1. SEPTEMBAR:

LETONIJA – ESTONIJA  3:1 (25:23, 25:22, 16:25, 25:21)

PETAK, 3. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – HRVATSKA      17.00 (16.00)

FRANCUSKA – SLOVAČKA  20.00 (19.00)

SUBOTA, 4. SEPTEMBAR:

ESTONIJA – SLOVAČKA      16.00 (15.00)

HRVATSKA – LETONIJA      19.00 (18.00)

NEDELJA, 5. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – ESTONIJA       16.00 (15.00)

FRANCUSKA – HRVATSKA  19.00 (18.00)

PONEDELJAK, 6. SEPTEMBAR:

LETONIJA – SLOVAČKA      17.00 (16.00)

FRANCUSKA – NEMAČKA    20.00 (19.00)

UTORAK, 7. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – LETONIJA       17.00 (16.00)

ESTONIJA – HRVATSKA      20.00 (19.00)

SREDA, 8. SEPTEMBAR:

SLOVAČKA – HRVATSKA    17.00 (16.00)

FRANCUSKA – LETONIJA    20.00 (19.00)

ČETVRTAK, 9. SEPTEMBAR:

NEMAČKA – SLOVAČKA      17.00 (16.00)

FRANCUSKA – ESTONIJA    20.00 (19.00)

 

OSMINA FINALA – GDANJSK I OSTRAVA (11 – 13. SEPTEMBAR):

GDANJSK, POLJSKA:

SUBOTA, 11. SEPTEMBAR:

(1) A 1 – C 4

(4) C 2 – A 3

NEDELJA, 12. SEPTEMBAR:

(2) C 1 – A 4

(3) A 2 – C 3

 

OSTRAVA, ČEŠKA:

NEDELJA, 12. SEPTEMBAR:

(5) B 1 – D 4

(8) D 2 – B 3

PONEDELJAK, 13. SEPTEMBAR:

(6) D 1 – B 4

(7) B 2 – D 3

 

ČETVRTFINALE – GDANJSK I OSTRAVA (14. I 15. SEPTEMBAR):

GDANJSK, POLJSKA – UTORAK, 14. SEPTEMBAR:

(1) POBEDNICI MEČEVA 1 i 4

(2) POBEDNICI MEČEVA 2 i 3

 

OSTRAVA, ČEŠKA – SREDA, 15. SEPTEMBAR:

(3) POBEDNICI MEČEVA 5 i 8

(4) POBEDNICI MEČEVA 6 i 7

 

KATOVICE, POLJSKA:

SUBOTA, 18. SEPTEBMBAR – POLUFINALE:

POBEDNICI ČETVRTFINALNIH UTAKMICA 1 i 4

POBEDNICI ČETVRTFINALNIH UTAKMICA 2 i 3

 

NEDELJA, 19. SEPTEMBAR:

FINALE:

MEČ ZA TREĆE MESTO:

mep

  • septembar 1, 2021
  • 723
Објављено у Seniori
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Italija i Poljska u finalu EP juniora Italija i Poljska u finalu EP juniora

    JUNIORI – XXVIII EP 2022.

    U finalu XXVIII EP 2022. u konkurenciji juniora igraće Italija – Poljska, dok će se u meču za treće mesto sastati Bugarska – Belgija. Italija je večeras u prvom polufinalu u Montesilvanu savladala Bugarsku sa 3:1 (23:25, 25:17, 25:18, 25:20), dok je Poljska u drugom polufinalu pobedila Belgiju sa 3:0 (25:20, 25:17, 25:15).

  • Juniori Srbije deseti u Evropi Juniori Srbije deseti u Evropi

    JUNIORI – XXVIII EP 2022.

    Muška juniorska reprezentacija Srbije, igrači do 20 godina (2003. i mlađi), porazom je završila učešće na XXVIII EP 2022. u Italiji. Slovačka je večeras u poslednjem, 5. kolu A grupe u Montesilvanu pobedila Srbiju sa 3:2, po setovima 20:25, 16:25, 36:34, 25:21 i 15:11, posle 123 minuta igre.

  • Održani sastanci Zonskih asocijacija CEV Održani sastanci Zonskih asocijacija CEV

    CEV – 43. KONGRES 2022.

    Po završetku radnog dela 43. Kongresa CEV u Kongresnom centru Papendal u Arnemu, održani su sastanci Zonskih asocijacija CEV. Zoran Gajić i Ivan Knežević su prisustvovali sastanku Balkanske odbojkaške asocijacije, BVA.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga