Serbian flagcirilicalatinica

Pionirke

Kvalifikacije za EP pionirki u Vilvordu, Sofiji, Zadru, Valbžihu i Mariboru

PIONIRKE – III EP 2021.

Evropska odbojkaška konfederacija, CEV, objavila je raspored utakmica II runde kvalifikacija za III EP 2021. u konkurenciji pionirki. Turniri će se odigrati od 6. do 9. maja u Vilvordu, Sofiji, Zadru, Valbžihu i Mariboru, a plasman na prvenstvo Evrope izboriće pobednici 5 grupa i najbolja drugoplasirana selekcija.

III EP 2021. u konkurenciji pionirki (do 16 godina) odigraće se od 10. do 18. jula u Niređhazi u Mađarskoj i Humeneu u Slovačkoj.

Pored Mađarske i Slovačke plasman na EP do sada su izborili Srbija, Rusija, Češka i Italija.

PIONIRKE – III EP 2021. – II RUNDA KVALIFIKACIJA (6 – 9. MAJ):

A GRUPA – VILVORD, BELGIJA (7 – 9. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

BELGIJA – BELORUSIJA      19.00

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

BELORUSIJA – UKRAJINA   16.00

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

BELGIJA – UKRAJINA        16.00

 

B GRUPA – SOFIJA, BUGARSKA (7 – 9. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

ESTONIJA – FINSKA     16.00 (15.00)

BUGARSKA – SEVERNA MAKEDONIJA   18.30 (17.30)

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

FINSKA – SEVERNA MAKEDONIJA   16.00 (15.00)

BUGARSKA – ESTONIJA          18.30 (17.30)

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

ESTONIJA – SEVERNA MAKEDONIJA     16.00 (15.00)

BUGARSKA – FINSKA         18.30 (17.30)

 

C GRUPA – ZADAR, HRVATSKA (7 – 9. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

NEMAČKA – RUMUNIJA      15.00

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

RUMUNIJA – HRVATSKA     15.00

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

HRVATSKA – NEMAČKA      14.00

 

D GRUPA – VALBŽIH, POLJSKA (7 – 9. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

POLJSKA – LITVANIJA       16.00

HOLANDIJA – FRANCUSKA       19.00

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

POLJSKA – FRANCUSKA      16.00

HOLANDIJA – LITVANIJA    19.00

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

FRANCUSKA – LITVANIJA   13.00

POLJSKA – HOLANDIJA      16.00

 

E GRUPA – MARIBOR, SLOVENIJA (6 – 8. MAJ):

1. KOLO – ČETVRTAK, 6. MAJ:

TURSKA – AUSTRIJA               16.00

SLOVENIJA – PORTUGALIJA          19.00

2. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

TURSKA – PORTUGALIJA    16.00

SLOVENIJA – AUSTRIJA      19.00

3. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

AUSTRIJA – PORTUGALIJA  16.00

SLOVENIJA – TURSKA       19.00

Plasman na prvenstvo Evrope izboriće pobednici 5 grupa i najbolja drugoplasirana selekcija.

III EP 2021. u konkurenciji pionirki (do 16 godina) odigraće se od 10. do 18. jula u Niređhazi u Mađarskoj i Humeneu u Slovačkoj.

Pored Mađarske i Slovačke plasman na EP do sada su izborili Srbija, Rusija, Češka i Italija.

kpe2

  • april 29, 2021
  • 145
Објављено у Pionirke
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Naši partneri

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

Pretraga