Serbian flagcirilicalatinica

Pioniri

Kozić odredio sastav – Srbija u četvrtak protiv Finske (18.00) – prenosi na OSSRB YouTube

PIONIRI – III EP 2021.

Muška pionirska reprezentacija Srbije, igrači rođeni 2005. i mlađi, igraće na turniru II runde kvalifikacija za III EP 2021, od četvrtka do subote u dvorani Jezero u Kragujevcu. Prvi meč Srbija će odigrati sutra (četvrtak, 6. maj) od 18.00 časova protiv Finske, uz direktan prenos na YouTube kanalu OSS (https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije). Strahinja Kozić, prvi trener pionira Srbije, saopštio je sastav tima koji će igrati u Kragujevcu.

tpi42

Na spisku su:

TEHNIČARI: MATIJA MILANOVIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD) I OGNJEN PEJAČKI (PROLETER, ZRENJANIN).

KOREKTORI: LUKA STEPANOVIĆ (CRVENA ZVEZDA) I LUKA STANKOVIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

LIBERA: MARKO JANKOVIĆ (RODA, BEOGRAD) I VUK NEDIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

BLOKERI: JOVAN KRNJAJIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD), PETAR ALEKSIĆ (MLADI RADNIK, POŽAREVAC) I ANDREJ CVITKOVIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD).

PRIMAČI: IGNJAT DOPUĐ (PARTIZAN), ALEKSA STAROVIĆ (AKADEMIJA STARS, BEOGRAD) I VLADIMIR ĆORIĆ (SREM ITON, SREMSKA MITROVICA).

 

Izjava Strahinje Kozića

 

Sve utakmice iz Kragujevca biće direktno prenošene na YouTube kanalu OSS (https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije).

Mečevi u Kragujevcu će početi u 18.00 časova. Pioniri Srbije će drugu utakmicu odigrati u subotu, 8. maja protiv Ukrajine.

 

PIONIRI – III EP 2021. – II RUNDA KVALIFIKACIJA (5 – 9. MAJ):

B GRUPA – KRAGUJEVAC (DVORANA JEZERO), SRBIJA (6 – 8. MAJ):

1. KOLO – ČETVRTAK, 6. MAJ:

SRBIJA – FINSKA        18.00

 

2. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

UKRAJINA – FINSKA     18.00

 

3. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

SRBIJA – UKRAJINA     18.00

 

Sve utakmice iz Kragujevca biće direktno prenošene na YouTube kanalu OSS (https://www.youtube.com/channel/UC2w2DZg9FTMWpoa9YKW7sXg).

 

A GRUPA – KUTNA HORA, ČEŠKA (7 – 9. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

ČEŠKA – GRUZIJA       16.00

BELGIJA – HOLANDIJA 19.00

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

ČEŠKA – HOLANDIJA    16.00

BELGIJA – GRUZIJA          19.00

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

HOLANDIJA – GRUZIJA      16.00

ČEŠKA – BELGIJA              19.00

 

C GRUPA – PLOEŠTI, RUMUNIJA (7 – 9. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

RUSIJA – IZRAEL        16.00 (15.00)

RUMUNIJA – ESTONIJA 19.00 (18.00)

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

RUSIJA – ESTONIJA     16.00 (15.00)

RUMUNIJA – IZRAEL    19.00 (18.00)

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

ESTONIJA – IZRAEL     16.00 (15.00)

RUSIJA – RUMUNIJA     19.00 (18.00)

 

D GRUPA – ZADAR, HRVATSKA (7 – 9. MAJ):

Sudije: Vladimir Cvetković (Srbija), Mihail Bondarenko (Rusija), Eleni Danilidu (Grčka), Tom Knapkens (Belgija).

1. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

HRVATSKA – LETONIJA           17.00

FRANCUSKA – BELORUSIJA      19.30

2. KOLO – SUBOTA, 8. MAJ:

HRVATSKA – BELORUSIJA  17.00

FRANCUSKA – LETONIJA    19.30

3. KOLO – NEDELJA, 9. MAJ:

BELORUSIJA – LETONIJA    17.00

HRVATSKA – FRANCUSKA   19.30

 

E GRUPA – VIJANA DO KASTELO, PORTUGALIJA (5 – 7. MAJ):

1. KOLO – SREDA, 5. MAJ:

AUSTRIJA – TURSKA         17.00 (18.00)

PORTUGALIJA – ŠPANIJA    20.00 (21.00)

2. KOLO – ČETVRTAK, 6. MAJ:

TURSKA – ŠPANIJA           17.00 (18.00)

AUSTRIJA – PORTUGALIJA  20.00 (21.00)

3. KOLO – PETAK, 7. MAJ:

ŠPANIJA – AUSTRIJA         17.00 (18.00)

TURSKA – PORTUGALIJA    20.00 (21.00)

 

Plasman na prvenstvo Evrope izboriće pobednici 5 grupa i 2 najbolje drugoplasirane selekcije.

III EP 2021. u konkurenciji pionira (do 17 godina) odigraće se u Tirani, u Albaniji od 10. do 18. jula.

Pored domaćina Albanije, plasman na EP do sada su, iz I runde kvalifikacija, izborili Bugarska (BVA), Poljska (EEVZA), Slovenija (MEVZA) i Italija (WEVZA).

kpi2

  • maj 5, 2021
  • 784
Објављено у Pioniri
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Naši partneri

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga