Serbian flagcirilicalatinica

Liga nacija

Seniorke u utorak otvaraju Ligu nacija protiv Turske – direktni prenosi na TV Sport Klub

SENIORKE – III LIGA NACIJA 2021.

Ženska seniorska reprezentacija Srbije igraće od 25. maja do 27. juna u III Ligi nacija 2021. u “zaštitnom balonu” u Riminiju, u Italiji. Srbija će na startu turnira, u utorak, 25. maja igrati protiv Turske (12.00), zatim u sredu, 26. maja protiv Poljske (16.00) i u četvrtak, 27. maja protiv Italije (19.30).

Sve utakmice iz Riminija direktno će prenositi TV Sport Klub.

Mečevi će se igrati u dve dvorane Sajma u Riminiju, a na programu će u svakoj dvorani biti po 4 meča dnevno.

Svaka reprezentacija će odigrati po 15 utakmica, a plasman u polufinale izboriće 4 najuspešnije selekcije.

Polufinale i finale će se odigrati 24. i 25. juna.

Odbojkašice će odigrati ukupno 124 utakmice u III Ligi nacija 2021.

 

SENIORKE – III LIGA NACIJA 2021. – RIMINI (DVORANA SAJMA), ITALIJA (25. MAJ – 25. JUN):

I VIKEND (25 – 27. MAJ):

1. KOLO – UTORAK, 25. MAJ:

TEREN 2:

SRBIJA – TURSKA       12.00

JAPAN – TAJLAND        15.00

SAD – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      18.00

BRAZIL – KANADA       21.00

 

TEREN 1:

HOLANDIJA – BELGIJA 10.00

NEMAČKA – RUSIJA      13.00

KINA – KOREJA            16.00

ITALIJA – POLJSKA      19.30

 

2. KOLO – SREDA, 26. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – POLJSKA      16.00

HOLANDIJA – NEMAČKA     10.00

KINA – JAPAN             13.00

SAD – KANADA           19.30

 

TEREN 2:

TAJLAND – KOREJA      12.00

RUSIJA – BELGIJA       15.00

BRAZIL – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       18.00

ITALIJA – TURSKA       21.00

 

3. KOLO – ČETVRTAK, 27. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – ITALIJA        19.30

NEMAČKA – BELGIJA    10.00

JAPAN – KOREJA         13.00

KINA – TAJLAND         16.00

 

TEREN 2:

RUSIJA – HOLANDIJA   12.00

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – KANADA      15.00

TURSKA – POLJSKA      18.00

BRAZIL – SAD             21.00

 

II VIKEND (31. MAJ – 2. JUN):

1. KOLO – PONEDELJAK, 31. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – SAD                  19.30

HOLANDIJA – TAJLAND      10.00

KINA – NEMAČKA              13.00

TURSKA – KANADA            16.00

 

TEREN 2:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – BELGIJA      12.00

BRAZIL – JAPAN          15.00

POLJSKA – KOREJA      18.00

RUSIJA – ITALIJA        21.00

 

2. KOLO – UTORAK, 1. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – TAJLAND      15.00

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – KOREJA      12.00

SAD – HOLANDIJA       18.00

BRAZIL – RUSIJA        21.00

 

TEREN 1:

TURSKA – NEMAČKA    10.00

BELGIJA – POLJSKA     13.00

KINA – KANADA          16.00

ITALIJA – JAPAN         19.30

 

3. KOLO – SREDA, 2. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – HOLANDIJA   19.30

BELGIJA – KOREJA      10.00

NEMAČKA – KANADA    13.00

KINA – TURSKA            16.00

 

TEREN 2:

SAD – TAJLAND            12.00

JAPAN – RUSIJA          15.00

POLJSKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     18.00

BRAZIL – ITALIJA        21.00

 

III VIKEND (6 – 8. JUN):

1. KOLO – NEDELJA, 6. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – BRAZIL        15.00

JAPAN – HOLANDIJA    12.00

POLJSKA – KANADA     18.00

ITALIJA – KOREJA       21.00

 

TEREN 1:

KINA – BELGIJA          10.00

TURSKA – TAJLAND      13.00

RUSIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA  16.00

SAD – NEMAČKA         19.30

 

2. KOLO – PONEDELJAK, 7. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KINA                 15.00

TURSKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      12.00

POLJSKA – HOLANDIJA      18.00

BRAZIL – BELGIJA             21.00

 

TEREN 1:

RUSIJA – TAJLAND            10.00

JAPAN – KANADA              13.00

SAD – KOREJA                 16.00

ITALIJA – NEMAČKA          19.30

 

3. KOLO – UTORAK, 8. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – BELGIJA       21.00

RUSIJA – TURSKA       12.00

JAPAN – POLJSKA        15.00

NEMAČKA – KOREJA     18.00

 

TEREN 1:

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – TAJLAND     10.00

HOLANDIJA – KANADA      13.00

KINA – BRAZIL                 16.00

ITALIJA – SAD                  19.30

 

IV VIKEND (12 – 14. JUN):

1. KOLO – SUBOTA, 12. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – KANADA       19.30

RUSIJA – KOREJA        10.00

JAPAN – TURSKA         13.00

KINA – HOLANDIJA      16.00

 

TEREN 2:

NEMAČKA – TAJLAND   12.00

SAD – BELGIJA            15.00

ITALIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA      18.00

POLJSKA – BRAZIL      21.00

 

2. KOLO – NEDELJA, 13. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KOREJA        18.00

JAPAN – SAD               12.00

KINA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     15.00

BRAZIL – NEMAČKA     21.00

 

TEREN 1:

TURSKA – BELGIJA      10.00

ITALIJA – HOLANDIJA  13.00

RUSIJA – KANADA       16.00

POLJSKA – TAJLAND    19.30

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 14. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – RUSIJA         12.00

POLJSKA – NEMAČKA   15.00

KOREJA – KANADA      18.00

SAD – TURSKA            21.00

 

TEREN 1:

JAPAN – BELGIJA        10.00

HOLANDIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     13.00

ITALIJA – KINA            16.00

BRAZIL – TAJLAND      19.30

 

V VIKEND (18 – 20. JUN):

1. KOLO – PETAK, 18. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – NEMAČKA      10.00

BELGIJA – TAJLAND     13.00

KINA – RUSIJA            16.00

ITALIJA – KANADA      19.30

 

TEREN 2:

JAPAN – DOMINIKANSKA REPUBLIKA   12.00

BRAZIL – KOREJA        15.00

SAD – POLJSKA            18.00

TURSKA – HOLANDIJA  21.00

 

2. KOLO – SUBOTA, 19. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA       10.00

JAPAN – NEMAČKA      13.00

KINA – POLJSKA         16.00

BRAZIL – HOLANDIJA   19.30

 

TEREN 2:

RUSIJA – SAD             12.00

TAJLAND – KANADA     15.00

ITALIJA – BELGIJA       18.00

TURSKA – KOREJA       21.00

 

3. KOLO – NEDELJA, 20. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – JAPAN          15.00

KINA – SAD                12.00

HOLANDIJA – KOREJA  18.00

BRAZIL – TURSKA       21.00

 

TEREN 1:

NEMAČKA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA     10.00

ITALIJA – TAJLAND      13.00

RUSIJA – POLJSKA      16.00

BELGIJA – KANADA      19.30

 

Plasman u polufinale, izboriće 4 najuspešnije selekcije.

Odbojkašice će polufinale i finale odigrati 24. i 25. juna.

vnl5

  • maj 18, 2021
  • 379
Објављено у Liga nacija
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Pobeda Koreje posle četiri seta Pobeda Koreje posle četiri seta

    SENIORKE – III LIGA NACIJA 2021.

    Podmlađena i oslabljena ženska seniorska reprezentacija Srbije poražena je u drugom meču IV vikenda III Lige nacija 2021. u Riminiju. Koreja je večeras, u 2. kolu, pobedila Srbiju sa 3:1, po setovima 25:13, 23:25, 25:13 i 25:23, posle 124 minuta igre.

  • Srbiji set protiv Kanade – u nedelju rival Koreja (18.00 – TV SK 1) Srbiji set protiv Kanade – u nedelju rival Koreja (18.00 – TV SK 1)

    SENIORKE – III LIGA NACIJA 2021.

    Podmlađena ženska seniorska reprezentacija Srbije poražena je u prvoj utakmici IV vikenda III Lige nacija 2021. u Riminiju. Kanada je večeras, u 1. kolu, pobedila Srbiju sa 3:1, po setovima 25:21, 22:25, 25:21 i 25:18, posle 121 minuta igre.

  • Seniorke u subotu protiv Kanade (18.00 – TV SK 1) Seniorke u subotu protiv Kanade (18.00 – TV SK 1)

    SENIORKE – III LIGA NACIJA 2021.

    Podmlađena ženska seniorska reprezentacija Srbije igraće u okviru IV vikenda III Lige nacija 2021. u Riminiju protiv Kanade, Koreje i Rusije. Prvi meč seniorke Srbije odigraće sutra (subota, 12. jun) od 18.00 časova, uz direktan prenos na TV Sport Klub 1.

Naši partneri

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga