Serbian flagcirilicalatinica

Kup Srbije

Druga titula u Kupu za Ub ili Jedinstvo

SENIORKE – 57. KUP SRBIJE 2022/2023.

U finalu 57. Kupa Srbije 2022/2023. u konkurenciji odbojkašica igraće Jedinstvo iz Stare Pazove i Ub u nedeljlu, 26. februara od 19.00 časova u Hali sportova u Ubu, uz direktan prenos na RTS 2. Jedinstvo je titulu pobednika Kupa osvojilo 2017, a u finalu je još igralo 2016. i 2020. Ub je slavio 2020, a u finalu je igrao i 2021.

 

U jedinom međusobnom duelu u finalima, 2020, Ub je u finalu pobedio Jedinstvo sa 3:2. U sastavu Ubu će iz tima koji je slavio pre tri godine u nedelju igrati Aleksandra Gligorić (MVP 2020.) i Katarina Lukić, dok će u sastavu Jedinstva, kao i 2020. biti Isidora Kockarević i Milica Medved.

 

SENIORKE – KUP SRBIJE, JUGOSLAVIJE, SRBIJE I CRNE GORE – REZULTATI:

SENIORKE – 57. KUP SRBIJE 2022/2023.

FINALE – NEDELJA, 26. FEBRUAR:

UB – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)         19.00 (RTS 2)

SUDIJE: PREDRAG BALANDŽIĆ I DEJAN ROGIĆ. DELEGAT: SLAVIŠA PEROVIĆ. SUDIJA ZA VIDEO PROVERU POENA: VLADIMIR CVETKOVIĆ

 

POLUFINALE (6. I 7. DECEMBAR; 27. I 28. DECEMBAR I 15. JANUAR):

PARTIZAN EFBET – UB                   1:3 (19:25, 26:24, 25:27, 22:25)

UB – PARTIZAN EFBET                    3:1 (25:15, 23:25, 25:20, 25:11)

 

ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)           0:3 (19:25, 17:25, 20:25)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC)  3:1 (25:13, 25:23, 23:25, 25:21)

 

ČETVRTFINALE (SREDA, 2. NOVEMBAR):

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – INĐIJA   3:0 (25:16, 25:16, 25:20)

UB – SREM (SREMSKA MITROVICA)         3:1 (21:25, 25:23, 25:19, 26:24)

ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC) – TENT (OBRENOVAC)                3:2 (25:15, 25:22, 24:26, 21:25, 15:12)

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – PARTIZAN EFBET              1:3 (25:22, 20:25, 13:25, 24:26)

 

OSMINA FINALA (8. I 12. OKTOBAR):

PARTIZAN EFBET – NOVI SAD        3:0 (25:15, 25:11, 26:24)

UB – LESKOVAC 98               3:0 (25:14, 25:22, 25:12)

TENT (OBRENOVAC) – ZLATIBOR (ČAJETINA)                    3:0 (25:15, 25:14, 25:17)

SREM (SREMSKA MITROVICA) – RADNIČKI BLASTERS (BEOGRAD)         3:0 (25:17, 25:15, 26:24)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – KLEK      3:0 (25:14, 25:13, 25:6)

INĐIJA – NS VOLEJ TIM (NOVI SAD)        3:0 (25:12, 25:16, 25:14)

CRVENA ZVEZDA – OMLADINAC (NOVI BANOVCI)              0:3 (23:25, 25:20, 25:19, 17:25, 12:15)

ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC) – SPARTAK (SUBOTICA)             3:0 (30:28, 25:19, 25:14)

 

SENIORKE – 56. KUP SRBIJE 2021/2022.

FINALE – LAJKOVAC (HALA SPORTOVA) – 6. MART:

CRVENA ZVEZDA – ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC)                    3:1 (25:18, 25:14, 18:25, 25:23)

CRVENA ZVEZDA: TARA TAUBNER, ANA ŽIVOJINOVIĆ, TIJANA MILOJEVIĆ, BOŽICA MARKOVIĆ, BOJANA DRČA, NEVENA SAJIĆ, MILICA MILUNOVIĆ, MILA ĐORĐEVIĆ, JELENA LAZIĆ, ALEKSANDRA JANJIĆ, JELENA DELIĆ, KRISTINA STANKOVIĆ, DAJANA BOŠKOVIĆ, ISIDORA RODIĆ. TRENERI: MILAN GRŠIĆ I ALEKSANDAR MILOVIĆ.

ŽELEZNIČAR: VANJA IVANOVIĆ, TAMARA MARKOVIĆ, BARBARA BATINIĆ, ALEKSANDRA UZELAC, LJUBICA MILOJEVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, ANICA KUTLEŠIĆ, JELENA OLUIĆ, JOVANA MIROSAVLJEVIĆ, VALERIJA SAVIĆEVIĆ, MARINA VUJOVIĆ, NIKOLINA ZARIĆ, RADA PEROVIĆ. TRENERI: BRANKO KOVAČEVIĆ I VLADIMIR ŽIVKOVIĆ.

 

MVP: BOJANA DRČA (CRVENA ZVEZDA)

 

SENIORKE – 55. KUP SRBIJE 2020/2021.

FINALE – VRNJAČKA BANJA (DVORANA VLADE DIVAC) – 14. MART:

ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC) – UB      3:0 (25:18, 25:19, 25:22)

ŽELEZNIČAR: VANJA IVANOVIĆ, TAMARA MARKOVIĆ, BARBARA BATINIĆ, MAJA SAVIĆ, ALEKSANDRA UZELAC, NADA MITROVIĆ, ANA BJELICA, SARA RANKOVIĆ, ALEKSANDRA GAJIĆ, MILANA RAJLIĆ, JOVANA MIROSAVLJEVIĆ, MARINA VUJOVIĆ, ANICA KUTLEŠIĆ, RADA PEROVIĆ. TRENERI: BRANKO KOVAČEVIĆ I VLADIMIR ŽIVKOVIĆ.

UB: KATARINA ĐORĐEVIĆ, SANJA ĐURĐEVIĆ, MILANA BOŽIĆ, ALEKSANDRA GLIGORIĆ, TEODORA PAVLOVIĆ, ANĐELA STOJKOVIĆ, KATARINA LUKIĆ, ANA MARIJA MITROVIĆ, LJILJANA RANKOVIĆ, JELENA VULIN, SANJA TRIVUNOVIĆ, LJUBICA KECMAN, ALEKSANDRA ĐORĐEVIĆ, SOFIJA MEDIĆ. TRENERI: VLADIMIR VASOVIĆ I DEJAN STOJKOVIĆ.

 

MVP: RADA PEROVIĆ (ŽELEZNIČAR, LAJKOVAC)

 

SENIORKE – 54. KUP SRBIJE 2019/2020.

FINALE – UB (HALA SPORTOVA) – 1. MART:

UB – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)         3:2 (25:15, 24:26, 25:13, 21:25, 15:9)

UB: IVANA JAKOVLJEVIĆ, SANJA ĐURĐEVIĆ, ALEKSANDRA GLIGORIĆ, KRISTINA BJELIĆ, ZORICA ŽIVANOVIĆ, ANICA KUTLEŠIĆ, ANĐELA STOJKOVIĆ, KATARINA LUKIĆ, JELENA JELIĆ, ANA MARIJA MITROVIĆ, JELENA VULIN, SANJA TRIVUNOVIĆ, DUŠANKA BIBEROVIĆ, MILICA BEZAREVIĆ. TRENERI: MARIJANA BORIČIĆ I DEJAN STOJKOVIĆ.

JEDINSTVO (STARA PAZOVA): IRINA MILANOVIĆ, MILICA MEDVED, IVANA LIHTLER, ISIDORA KOCKAREVIĆ, DEJANA LEKIĆ, MILENA KOPRIVICA, MILJANA GLUŠAC, EMILIJA ŽAKIĆ, VANJA SAVIĆ, JOVANA MIROSAVLJEVIĆ, ANDRIJANA PAVLAŠEVIĆ, VERONIKA ĐOKIĆ. TRENERI: JOVO CAKOVIĆ I DANILO PEJOVIĆ.

 

MVP: ALEKSANDRA GLIGORIĆ (UB)

 

SENIORKE – 53. KUP SRBIJE 2018/2019.

FINALE – LAJKOVAC (HALA SPORTOVA) – 10. MART:

ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC) – CRVENA ZVEZDA                    3:0 (25:22, 25:19, 25:21)

ŽELEZNIČAR (LJAKOVAC): ALEKSANDRA SPASENIĆ, DUNJA GRUJIČIĆ, IVANA LAZAREVIĆ, RALICA VASILEVA, JELENA STANIMIROVIĆ, ANICA KUTLEŠIĆ, SARA RANKOVIĆ, ALEKSANDRA GAJIĆ, MAJA SAVIĆ, JELENA MLAĐENOVIĆ, MILICA TOŠIĆ, JELENA OLUIĆ, NIKOLINA LUKIĆ. TRENERI: MIRJANA MUSULIN I VLADIMIR ŽIVKOVIĆ.

CRVENA ZVEZDA: TARA TAUBNER, ANASTASIJA SEKULIĆ, KATARINA ČANAK, MILKA STIJEPIĆ, TAMARA MARKOVIĆ, BOŽICA MARKOVIĆ, ANA JAKŠIĆ, MILICA MILUNOVIĆ, MILA ĐORĐEVIĆ, MILICA TASIĆ, SARA VUČIĆEVIĆ, JELENA DELIĆ, ALEKSANDRA STEPANOVIĆ. TRENERI: ALEKSANDAR VLADISAVLJEV I ALEKSANDAR ACEVIĆ.

 

MVP: JELENA STANIMIROVIĆ (ŽELEZNIČAR, LAJKOVAC)

 

SENIORKE – 52. KUP SRBIJE 2017/2018.

FINALE – LAJKOVAC (HALA SPORTOVA) – 3. MART:

ŽELEZNIČAR (LAJKOVAC) – CRVENA ZVEZDA                    3:2 (25:23, 21:25, 25:18, 24:26, 15:9)

ŽELEZNIČAR: ALEKSANDRA SPASENIĆ, DUNJA GRUJIČIĆ, IVANA LAZAREVIĆ, RALICA VASILEVA, NADA MITROVIĆ, JOVANA JOVIČIĆ, ANICA KUTLEŠIĆ, ALEKSANDRA GAJIĆ, JELENA MLAĐENOVIĆ, MILICA TOŠIĆ, JELENA STANIMIROVIĆ, JELENA VIGNJEVIĆ. TRENER: SVETLANA ILIĆ.

CRVENA ZVEZDA: ANASTASIJA SEKULIĆ, KATARINA ČANAK, MILKA STIJEPIĆ, KRISTINA ĐURIĆ, BOŽICA MARKOVIĆ, MILICA MILUNOVIĆ, MILA ĐORĐEVIĆ, BOJANA MILENKOVIĆ, MILICA TASIĆ, SARA VUČIĆEVIĆ, NIKOLINA LUKIĆ, ALEKSANDRA STEPANOVIĆ. TRENER: ALEKSANDAR VLADISAVLJEV.

 

MVP: JOVANA JOVIČIĆ (ŽELEZNIČAR, LAJKOVAC)

 

SENIORKE – 51. KUP SRBIJE 2016/2017.

FINALNI TURNIR – STARA PAZOVA (DVORANA PARK):

NEDELJA, 19. FEBRUAR:

FINALE:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – DINAMO (PANČEVO)          3:0 (25:11, 25:21, 25:20)

JEDINSTVO: MARIJA VUJNOVIĆ, NINA JAKIĆ, MILICA RADIŠIĆ, IVANA MRDAK, EMILIJA ANTANASIJEVIĆ, JELENA PETROV, JELENA OLUIĆ, JELENA VULIN, SANJA KALIČANIN, MARIJA ŠKORIĆ, SARA SAKRADŽIJA, JOVANA ĐUKANOVIĆ. TRENERI: JOVO CAKOVIĆ, MILOŠ MILIĆ I MARKO NIKOLIĆ.

DINAMO: NIKOLINA AŠĆERIĆ, SANJA ĐURĐEVIĆ, JELENA LAZIĆ, JANA ĆUK, ALEKSANDRA VLADISAVLJEV, KATARINA SIMIĆ, NINA KOCIĆ, MILENA SPREMO, TIJANA STOJKOVIĆ, DRAGANA MARKOVIĆ, JELENA MEDAREVIĆ, MILICA JOVANOVIĆ. TRENERI: ALEKSANDAR VLADISAVLJEV I SLOBODAN RADIVOJEVIĆ.

 

MVP: NINA JAKIĆ (JEDINSTVO, STARA PAZOVA)

 

SENIORKE – 50. KUP SRBIJE 2015/2016.

FINALNI TURNIR – STARA PAZOVA:

NEDELJA, 21. FEBRUAR – FINALE:

VIZURA – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)  3:0 (25:21, 25:22, 25:15)

VIZURA: JOVANA KOCIĆ, SARA LOZO, STAŠA MILJEVIĆ, MAJA ALEKSIĆ, LJILJANA RANKOVIĆ, ANĐELA VESELINOVIĆ, NATAŠA ČIKIRIZ, KATARINA GAJEVIĆ, ALEKSANDRA ĆIROVIĆ, ANA MATOVIĆ, MILENA DIMIĆ, TEODORA PUŠIĆ. TRENERI: ŽELJKO TANASKOVIĆ I IVAN STELJIĆ.

JEDINSTVO (STARA PAZOVA): MARIJA VUJNOVIĆ, SARA VOJNIĆ PURČAR, NINA JAKIĆ, IVANA MRDAK, JELENA MEDAREVIĆ, MARIJA JOVANOVIĆ, JELENA PETROV, MILICA JURIŠIĆ, JELENA VULIN, SANJA TRIVUNOVIĆ, SARA SAKRADŽIJA, JOVANA ĐUKANOVIĆ. TRENERI: JOVO CAKOVIĆ I MILOŠ MILIĆ.

 

MVP: SARA LOZO (VIZURA)

 

49. KUP SRBIJE 2014/2015.

FINALNI TURNIR – UB (DVORANA „UB“):

NEDELJA, 22. FEBRUAR – FINALE:

VIZURA – TENT (OBRENOVAC)               3:0 (25:23, 25:17, 25:22)

VIZURA: JOVANA KOCIĆ, ANA MARTINOVIĆ, ALEKSANDRA STEPANOVIĆ, SARA LOZO, MAJA SAVIĆ, MAJA ALEKSIĆ, KATARINA LAZOVIĆ, LJILJANA RANKOVIĆ, BJANKA BUŠA, SLAĐANA MIRKOVIĆ, ALEKSANDRA ĆIROVIĆ, MILENA DIMIĆ. TRENERI: SLOBODAN RADIVOJEVIĆ I MIRJANA MUSULIN.

TENT: NADA MITROVIĆ, MILICA ĆERANIĆ, JELENA MLAĐENOVIĆ, JELENA VIGNJEVIĆ, JOVANA JOVIČIĆ, TAMARA ROGANOVIĆ, DANIJELA ANDRIĆ, ALEKSANDRA GAJIĆ, SARA VUČIĆEVIĆ, JELENA STANIMIROVIĆ, SANJA KALIČANIN, KATARINA VUKOMANOVIĆ. TRENERI: MARIJANA BORIČIĆ I DUŠAN KOVAČEVIĆ.

 

MVP: LJILJANA RANKOVIĆ (VIZURA)

 

48. KUP SRBIJE 2013/2014.

FINALNI TURNIR – STARA PAZOVA (DVORANA “PARK”):

FINALE – NEDELJA, 16. FEBRUAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN VIZURA                              3:2 (21:25, 25:22, 25:13, 17:25, 15:13)

CRVENA ZVEZDA: JELENA TRNIĆ, ANA JAKŠIĆ, KATARINA ČANAK, KATARINA MARINKOVIĆ, MINA POPOVIĆ, ADELA HELIĆ, TEODORA PUŠIĆ, BOJANA MILENKOVIĆ, JELENA NOVAKOVIĆ, LJUBICA KECMAN, NIKOLINA LUKIĆ, JULIJA MILOVIĆ. TRENERI: LASLO LUKAČ I NIKOLA MILOSAVLJEVIĆ.

PARTIZAN VIZURA: SLAĐANA BULIĆ, KATARINA PETROVIĆ, ALEKSANDRA STEPANOVIĆ, SARA LOZO, MAJA SAVIĆ, MAJA ALEKSIĆ, LJILJANA RANKOVIĆ, NATAŠA ČIKIRIZ, BJANKA BUŠA, SLAĐANA MIRKOVIĆ, ALEKSANDRA ĆIROVIĆ, TIJANA BOŠKOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I SLOBODAN RADIVOJEVIĆ.

 

MVP: ADELA HELIĆ (CRVENA ZVEZDA)

 

47. KUP SRBIJE 2012/2013.

FINALNI TURNIR (9. I 10. FEBRUAR) – BEOGRAD (HALA SPORTOVA):

FINALE – 10. FEBRUAR:

CRVENA ZVEZDA – VIZURA VOL ART       3:1 (26:28, 25:19, 25:23, 25:23)

CRVENA ZVEZDA: JADRANKA BUDROVIĆ, KATARINA MARINKOVIĆ, MINA POPOVIĆ, MAJA SIMIĆ, TEODORA PUŠIĆ, SARA VOJNIĆ PURČAR, ANA BJELICA, JOVANA STEVANOVIĆ, MILICA KUBURA, LJUBICA KECMAN, NIKOLINA LUKIĆ, JULIJA MILOVIĆ. TRENERI: RATKO PAVLIČEVIĆ I NIKOLA MILOSAVLJEVIĆ.

VIZURA VOL ART: JELENA MEDAREVIĆ, KATARINA PETROVIĆ, ALEKSANDRA STEPANOVIĆ, SARA LOZO, MAJA SAVIĆ, SONJA VUKOSAVLJEVIĆ, TAMARA BOJANIĆ, NATAŠA ČIKIRIZ, BJANKA BUŠA, SLAĐANA MIRKOVIĆ, DAJANA BOŠKOVIĆ, TIJANA BOŠKOVIĆ. TRENER: SLOBODAN RADIVOJEVIĆ.

 

46. KUP SRBIJE 2011/2012.

FINALNI TURNIR (18. I 19. FEBRUAR) – LAZAREVAC (DVORANA SRC „KOLUBARA“):

FINALE – 19. FEBRUAR:

CRVENA ZVEZDA – NIS SPARTAK (SUBOTICA)                  3:0 (25:21, 25:20, 25:13)

CRVENA ZVEZDA: JADRANKA BUDROVIĆ, TAMARA RAKIĆ, MINA POPOVIĆ, BOJANA RADULOVIĆ, TEODORA PUŠIĆ, JELENA MEDAREVIĆ, ANA BJELICA, MILICA KUBURA, LJUBICA KECMAN, MARTA VALČIĆ, NIKOLINA LUKIĆ, JOVANA STEVANOVIĆ. TRENER: RATKO PAVLIČEVIĆ.

NIS SPARTAK: SANJA MEMIŠEVIĆ, JELENA TRNIĆ, ALEKSANDRA CVETIĆANIN, ADELA HELIĆ, JELENA VUJČIN, DANICA RADENKOVIĆ, KATARINA RADENKOVIĆ, TATJANA MATIĆ, JELENA OLUIĆ, IVANA MRDAK, DRAGANA MATIĆ. TRENER: DAMIR PETKOVIĆ.

 

45. KUP SRBIJE 2010/2011.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (19. I 20. FEBRUAR):

FINALE – NEDELJA, 20. FEBRUAR:

CRVENA ZVEZDA – VIZURA            3:0 (25:20, 25:15, 25:22)

CRVENA ZVEZDA: JADRANKA BUDROVIĆ, NAĐA NINKOVIĆ, TAMARA RAKIĆ, BOJANA ŽIVKOVIĆ, SANJA MALAGURSKI, JELENA MEDAREVIĆ, ANA BJELICA, MINA TOMIĆ, JELENA BLAGOJEVIĆ, LJUBICA KECMAN, MARTA VALČIĆ, JOVANA STEVANOVIĆ. TRENERI: RATKO PAVLIČEVIĆ I NIKOLA BIBEROVIĆ.

VIZURA: BOJANA RADULOVIĆ, ANA OTAŠEVIĆ, STEFANA PROKOVIĆ, ANA LAZAREVIĆ, MAJA SAVIĆ, KATARINA VUKOMANOVIĆ, DANIJELA NIKIĆ, NATAŠA ČIKIRIZ, ANA NIKOLIĆ, BJANKA BUŠA, ANA RADOJIČIĆ, SARA KLISURA. TRENERI: BRANISLAV MORO I VLADAN AVRAMOVIĆ.

 

44. KUP SRBIJE 2009/2010.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (6. I 7. MART):

FINALE – 7. MART:

CRVENA ZVEZDA – DINAMO AZOTARA PANČEVO                3:1 (19:25, 25:23, 26:24, 25:20)

CRVENA ZVEZDA: JELENA MEDAREVIĆ, LJUBICA KECMAN, NAĐA NINKOVIĆ, TAMARA RAKIĆ, NINA ROSIĆ, BOJANA ŽIVKOVIĆ, STEFANA VELJKOVIĆ, ANA BJELICA, IVANA NEŠOVIĆ, JELENA BLAGOJEVIĆ, TEODORA PUŠIĆ, JOVANA STEVANOVIĆ. TRENERI: RATKO PAVLIČEVIĆ I NIKOLA BIBEROVIĆ.

DINAMO AZOTARA PANČEVO: OLJA FURTULA, TANJA SREDIĆ, JELENA PETROV, ALEKSANDRA LEČIĆ, NINA ŠKARIĆ, VESNA SEKULIĆ, MILICA BEZAREVIĆ, DRAGANA DIVAC, BOJANA MARKOVIĆ, MILENA RAŠIĆ, JELENA MLADENOVIĆ, MIA VULOVIĆ. TRENER: ALEKSANDAR VLADISAVLJEV.

 

43. KUP SRBIJE 2008/2009.

FINALNI TURNIR – OBRENOVAC (7. I 8. MART):

FINALE – 8. MART:

POŠTAR 064 – CRVENA ZVEZDA              3:0 (25:16, 25:21, 25:17)

POŠTAR 064: ANĐELKA PANTOVIĆ, JOVANA VESOVIĆ, ALEKSANDRA PETROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, SILVIJA POPOVIĆ, NATAŠA ŠILJKOVIĆ, MARIJA PUCAREVIĆ, IVANA MRDAK, SANJA BURSAĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ, ANITA ZLATIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I PREDRAG ZUCOVIĆ.

CRVENA ZVEZDA: TIJANA BURMAZ, NAĐA NINKOVIĆ, LIJANA LUASES MESA, NATAŠA ŠEVARIKA, BOJANA ŽIVKOVIĆ, STEFANA VELJKOVIĆ, NINA ROSIĆ, IVANA NEŠOVIĆ, IVANA ISAILOVIĆ, JELENA BLAGOJEVIĆ, ANA BJELICA, JOVANA STEVANOVIĆ. TRENERI: RATKO PAVLIČEVIĆ I NIKOLA BIBEROVIĆ.

 

42. KUP SRBIJE 2007/2008.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (8. I 9. MART):

FINALE – 09. MART:

POŠTAR 064 – DINAMO AZOTARA PANČEVO                      3:1 (25:19, 25:15, 23:25, 25:20)

POŠTAR 064: STEFANA VELJKOVIĆ, AMADEA DURAKOVIĆ, MARIJA PUCAREVIĆ, ALEKSANDRA PETROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, ANĐELKA PANTOVIĆ, SILVIJA POPOVIĆ, NATAŠA ŠILJKOVIĆ, DIJANA NENOVA, NIKOLETA PAVLOVIĆ, SANJA BURSAĆ, ANITA ZLATIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I PREDRAG ZUCOVIĆ.

DINAMO AZOTARA PANČEVO: ANA MOŽGON, ALEKSANDRA LEČIĆ, MILICA JANKOVIĆ, BOJANA KOSORIĆ, TANJA GRBIĆ, JELENA RŠUMOVIĆ, ALEKSANDRA CRNČEVIĆ, SANJA ŠMIGIĆ, BOJANA MARKOVIĆ, MILENA RAŠIĆ, SONJA PUZOVIĆ, MIA VULOVIĆ. TRENER: MILORAD KIJAC.

 

41. KUP SRBIJE 2006/2007.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (4. I 5. MAJ):

FINALE – 5. MAJ:

POŠTAR 064 BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA                       3:2 (17:25, 25:20, 14:25, 25:15, 15:13)

POŠTAR 064 BEOGRAD: STEFANA VELJKOVIĆ, JOVANA BRAKOČEVIĆ, VESNA JOVANOVIĆ, SIMONA IVANOVA, BOJANA STOJKOVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, SILVIJA RADOVIĆ, ALEKSANDRA CRNČEVIĆ, BRANKICA STEVANOVIĆ, MARIJA PAVLOVIĆ, SANJA BURSAĆ, SONJA PUZOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I PREDRAG ZUCOVIĆ.

CRVENA ZVEZDA: TIJANA BURMAZ, NAĐA NINKOVIĆ, MARIJA MRATINKOVIĆ, NATAŠA ŠEVARIKA, BOJANA ŽIVKOVIĆ, IVANA JOVANOVIĆ, DANIJELA STOJANOVIĆ, NINA ROSIĆ, SANJA HANUŠIĆ, IVANA NEŠOVIĆ, TAMARA RAKIĆ, MARTA DRPA. TRENERI: RATKO PAVLIČEVIĆ I NIKOLA BIBEROVIĆ.

 

40. KUP SRBIJE I CRNE GORE 2005.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (28. I 29. DECEMBAR):

FINALE – 29. DECEMBAR:

POŠTAR 064 BEOGRAD – SPARTAK SUBOTICA                   3:1 (25:14, 23:25, 25:12, 27:25)

POŠTAR 064: STEFANA VELJKOVIĆ, JOVANA BRAKOČEVIĆ, OLGA PAVLOVA, ANA JAKŠIĆ, DUŠANKA KARIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, BOJANA ŽIVKOVIĆ, MARTA VALČIĆ, ALEKSANDRA CRNČEVIĆ, BOJANA STOJKOVIĆ, MARIJA PAVLOVIĆ, SANJA BURSAĆ, SONJA PUZOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I PREDRAG ZUCOVIĆ.

SPARTAK: IVANA KUJUNDŽIĆ, DANIJELA NIKIĆ, BILJANA BAŠIĆ, VESNA JOVANOVIĆ, MILIJANA SALATIĆ, KRISTINA ČEŠLJAR, KAROLINA DAMJANOVIĆ, SONJA KLISURA, BRANKICA NIKIĆ, NATAŠA BORKI, MINA KALINIĆ, SANJA VUKOVIĆ. TRENERI: GORAN ILIĆ I NIKOLA SANTRAČ.

 

39. KUP SRBIJE I CRNE GORE 2004.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (25. I 26. DECEMBAR):

FINALE – 26. DECEMBAR:

POŠTAR 064 BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA                        3:1 (26:24, 25:23, 20:25, 25:19)

POŠTAR 064: MARIJA PAVLOVIĆ, JOVANA BRAKOČEVIĆ, SONJA PUZOVIĆ, ANA JAKŠIĆ, DUŠANKA KARIĆ, BOJANA ŽIVKOVIĆ, STANIJA MALETIĆ, ALEKSANDRA CRNČEVIĆ, BOJANA STOJKOVIĆ, MARTA VALČIĆ, ZORICA ŽIVANOVIĆ, EMILIJA PAŠOVA. TRENERI: GORAN NEŠIĆ I ALEKSANDAR ACEVIĆ.

CRVENA ZVEZDA: MARIJA MRATINKOVIĆ, IVANA POPOVIĆ, MAJA LAKUŠIĆ, DRAGANA ILIĆ, MILICA BUDIMIR, IVANA BORIČIĆ, MAJA OGNJENOVIĆ, SANJA HANUŠIĆ, IVANA NEŠOVIĆ, IVANA ISAILOVIĆ, TAMARA RAKIĆ, MARINA VUJOVIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I RATKO PAVLIČEVIĆ.

 

38. KUP SRBIJE I CRNE GORE 2003.

FINALNI TURNIR – UŽICE (21. I 22. DECEMBAR):

FINALE – 22. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – LUKA BAR               3:0 (25:19, 25:15, 25:19)

JEDINSTVO UŽICE: SANJA STAROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, JOVANA VESOVIĆ, ALEKSANDRA PETROVIĆ, NATAŠA KRSMANOVIĆ, VESNA TOMAŠEVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, SUZANA ĆEBIĆ, BRANKICA STEVANOVIĆ, IVANA OSTOJIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

LUKA BAR: MIA VULOVIĆ, TATJANA BOKAN, MILICA VLAHOVIĆ, DUBRAVKA STOJANOVIĆ, JASMINA VUČIĆEVIĆ, SILVIJA RADOVIĆ, AMADEA DURAKOVIĆ, JELENA RAJKOVIĆ, SUZANA JEČMENICA, LAURA TIKVICKI. TRENERI: VLADIMIR MILAČIĆ I BOJAN RUKAVINA.

 

37. KUP JUGOSLAVIJE 2002.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (30. NOVEMBAR I 1. DECEMBAR):

FINALE – 1. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA GALAX – JEDINSTVO UŽICE                    3:2 (25:16, 15:25, 23:25, 25:22, 15:10)

CRVENA ZVEZDA GALAX: SLAĐANA ERIĆ, IVANA ĐERISILO, MARIJA MRATINKOVIĆ, IVANA POPOVIĆ, MAJA LAKUŠIĆ, DRAGANA ILIĆ, IVANA KRDŽIĆ, MAJA OGNJENOVIĆ, MAJA SIMANIĆ, MAJA GLIŠIĆ, IVANA BOŽIĆ, ANJA SPASOJEVIĆ, MARINA VUJOVIĆ. TRENER: ZORAN TERZIĆ I BRANKO GAJIĆ.

JEDINSTVO UŽICE: SANJA STAROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, JOVANA VESOVIĆ, JELENA KOSTIĆ, NATAŠA KRSMANOVIĆ, VESNA TOMAŠEVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, SUZANA ĆEBIĆ, IVANA OSTOJIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENER: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

 

36. KUP JUGOSLAVIJE 2001.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (22. I 23. DECEMBAR):

FINALE – 23. DECEMBAR:

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD – JEDINSTVO UŽICE              3:0 (25:14, 25:21, 25:23)

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD: ANKICA MIRKIĆ, DIJANA FILIPOVA, NIKOLINA RASTOVAC, VESNA TOMAŠEVIĆ, SANJA TOMAŠEVIĆ, ANITA ILIČIĆ, MILICA NENEZIĆ, IVA VUJOŠEVIĆ, NATAŠA LONČAR, TIJANA STANIŠIĆ, MARIJANA ZLATANOVIĆ, ILONA MARLJUKIĆ. TRENERI: GORAN NEŠIĆ I NADA GAŠEVIĆ.

JEDINSTVO UŽICE: SANJA STAROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, JELENA KOSTIĆ, NATAŠA KRSMANOVIĆ, ANA ANTONIJEVIĆ, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ, VESNA ČITAKOVIĆ, IVANA OSTOJIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

 

35. KUP JUGOSLAVIJE 2000.

FINALNI TURNIR – UŽICE (16. I 17. DECEMBAR):

FINALE – 17. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD              3:1 (22:25, 25:19, 25:13, 25:13)

JEDINSTVO UŽICE: SANJA STAROVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, ANA BARNAK, JELENA KOSTIĆ, SVETLANA ILIĆ, MARIJA VASIĆ, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ, VESNA ČITAKOVIĆ, IVANA OSTOJIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

RADNIČKI JUGOPETROL BEOGRAD: SLAĐANA VASILJEVIĆ, MILICA NENEZIĆ, NIKOLINA RASTOVAC, SANJA TOMAŠEVIĆ, VESNA TOMAŠEVIĆ, ANKICA MIRKIĆ, NATAŠA LONČAR, IVA VUJOŠEVIĆ, MARIJANA ZLATANOVIĆ, TIJANA STANIŠIĆ, MARIJA GORANOVIĆ, DRAGANA FILIPOVIĆ. TRENERI: GORAN NEŠIĆ I DRAGOJLO TERZIĆ.

 

34. KUP JUGOSLAVIJE 1999.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (24. I 25. DECEMBAR):

FINALE – 25. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA GALAX           3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:21)

JEDINSTVO UŽICE: VESNA ČITAKOVIĆ, ANA BARNAK, JELENA KOSTIĆ, SVETLANA ILIĆ, MARIJA VASIĆ, ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ, IVANA OSTOJIĆ, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ, SVETLANA VLAHOVIĆ. TRENERI: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

CRVENA ZVEZDA GALAX: SVETLANA KRSTIĆ, MAJA ILIĆ, JELENA MIJATOVIĆ, IVANA KRDŽIĆ, IVANA ĐERISILO, IVANA BORIČIĆ, ALEKSANDRA BORIČIĆ, MAJA SIMANIĆ, MAJA MIRKOVIĆ, NINA BJEGOVIĆ, NADA KARLEUŠA, ANJA SPASOJEVIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I NENAD ĐUROVIĆ.

 

33. KUP JUGOSLAVIJE 1998.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (17. I 18. DECEMBAR):

FINALE – 18. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – LUKA BAR      3:1 (15:9, 15:17, 15:10, 15:7)

JEDINSTVO UŽICE: KATARINA PERGAR, JELENA KOSTIĆ, ANA BARNAK, NATALIJA AKIMOVA, MARIJA VASIĆ, JASMINA MAZALICA RADOVANOVIĆ, VESNA ČITAKOVIĆ, NATALIJA JEGOROVA, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENER: DARKO ZAKOČ I VOJISLAV GORDIĆ.

LUKA BAR: VALENTINA ŠTEFANAC, ILONA MARLJUKIĆ, MARIJANA STANIĆ, MARIJA CARENKO, DANIJELA VUČIĆEVIĆ, JASMINA VUČIĆEVIĆ, JELENA RAJKOVIĆ, MILENA DEVENIZOVA, ALEKSANDRA ZAFIROVA, NADA ŠESTOVIĆ. TRENER: VLADIMIR MILAČIĆ I PREDRAG ĐONOVIĆ.

 

32. KUP JUGOSLAVIJE 1997.

FINALNI TURNIR – ZRENJANIN (26. I 27. DECEMBAR):

FINALE – 27. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – CRVENA ZVEZDA             3:0 (15:8, 15:2, 15:8)

JEDINSTVO UŽICE: KATARINA PERGAR, GABRIJELA LUMINIKA TROMBITAŠ, JELENA KOSTIĆ, ANA BARNAK, MARIJA VASIĆ, VESNA TOMAŠEVIĆ, LJILJANA TOMIĆ, VESNA ČITAKOVIĆ, JASMINA MAZALICA, MIRA GOLUBOVIĆ, BOJANA MARJANOVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ. TRENER: DARKO ZAKOČ I VOJSILAV GORDIĆ.

CRVENA ZVEZDA:  SVETLANA KRSTIĆ, JELENA MALJKOVIĆ, ANDRIJANA TODOROVIĆ, MAJA ILIĆ, MIRJANA MUSULIN, NELI MARINOVA, MILICA PEROVIĆ, ZORANA ĐOKIĆ, ALEKSANDRA BORIČIĆ, MAJA MIRKOVIĆ. TRENER: DRAGAN NEŠIĆ.

 

31. KUP JUGOSLAVIJE 1996.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (13. I 14. DECEMBAR):

FINALE – 14. DECEMBAR:

JEDINSTVO UŽICE – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA          3:0 (15:2, 15:4, 15:12)

JEDINSTVO UŽICE: KATARINA PERGAR, VESNA TOMAŠEVIĆ, CVIJETA ŠIJAN, TATJANA OREŠINA, MARIJA VASIĆ, SANJA TOMAŠEVIĆ, LJILJANA TOMIĆ, JASMINA MAZALICA, VESNA ČITAKOVIĆ, MIRA GOLUBOVIĆ. TRENER: ŽELJKO TASIĆ I VOJISLAV GORDIĆ.

SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA: SVETLANA ZAKIĆ, SNEŽANA BRANISAVLJEVIĆ, MAJA RADULOVIĆ, VANDA LAVRNIĆ, TATJANA RADULOVIĆ, ALEKSANDRA RADULOVIĆ, JELICA BJELIVUK, DESISLAVA RIZOVA, MARIJA MIKIĆ, LAURA TIKVICKI. TRENER: GORAN ILIĆ.

 

30. KUP JUGOSLAVIJE 1995.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (22 – 24. DECEMBAR):

FINALE – 24. DECEMBAR:

POŠTAR BEOGRAD – JEDINSTVO UŽICE  3:0 (15:8, 15:12, 15:5)

POŠTAR BEOGRAD: STANISLAVA MARTINOVIĆ, DIJANA BOŠNJAK, MARIJANA SAVIĆ, SLAVICA ČVORO, MIRJANA MUSULIN, ANARELA KASELJ, ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ, MARINA SAVINOVA, SANJA PETROVIĆ, ELENA POLUHINA, SLAVICA ŠEFIK. TRENERI: GORAN NEŠIĆ I SLOBODAN NIKOLIĆ.

JEDINSTVO UŽICE: KATARINA PERGAR, SNEŽANA BRANISAVLJEVIĆ, CVIJETA ŠIJAN, MILENA PANTOVIĆ, MARIJA VASIĆ, TATJANA BILBIJA, LJILJANA TOMIĆ, JASMINA MAZALICA, VESNA ČITAKOVIĆ, MIRA GOLUBOVIĆ. TRENER: ALJOŠA SOLOVLJEV I ŽELJKO TASIĆ.

 

29. KUP JUGOSLAVIJE 1994.

FINALNI TURNIR – UŽICE (16 – 18. DECEMBAR):

FINALE – 18. DECEMBAR:

JEDINSTVO LUNA UŽICE – VRŠAC AGROBANAT          3:0 (15:9, 15:5, 15:12)

JEDINSTVO LUNA UŽICE: KATARINA PERGAR, SNEŽANA BRANISAVLJEVIĆ, MILENA PANTOVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ, MARIJA VASIĆ, TATJANA BILBIJA, LJILJANA TOMIĆ, JASMINA MAZALICA, VESNA ČITAKOVIĆ, MIRA GOLUBOVIĆ, VIKTORIJA MATEŠUK, LJUDMILA TROCKO. TRENERI: DARKO ZAKOČ I ŽELJKO TASIĆ.

VRŠAC AGROBANAT: SLAĐANA RADOVANOVIĆ, ELENA POLUHINA, DRAGANA SEKULOVIĆ, TAMARA ŠUNJEVARIĆ, IRINA BEŽENAR, DRAGANA ŠAIĆ, SVETLANA VLAHOVIĆ, NATAŠA BORKI, MAJA MANIĆ, TANJA PUNTAR. TRENERI: VALERIJAN LUKA I LEONID POPOV.

 

28. KUP JUGOSLAVIJE 1993.

FINALNI TURNIR – UŽICE (10 – 12. DECEMBAR):

1. KOLO – 10. DECEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA         3:0 (15:12, 15:5, 15:3)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD          3:0 (15:12, 15:5, 15:5)

2. KOLO – 11. DECEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – CRVENA ZVEZDA       3:1 (15:6, 5:15, 15:8, 15:2)

RADNIČKI BEOGRAD – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA      3:1 (10:15, 15:4, 15:8, 15:8)

3. KOLO – 12. DECEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – RADNIČKI BEOGRAD           3:0 (15:11, 15:5, 15:5)

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK RODIĆ MB SUBOTICA   3:0 (15:4, 15:7, 15:6)

TABELA:

1. JEDINSTVO KURIDŽA        3       3       0       9:1    6

2. CRVENA ZVEZDA              3       2       1       7:3    4

3. RADNIČKI                        3       1       2       3:7    2

4. SPARTAK RODIĆ MB          3       0       3       1:9    0

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE: SNEŽANA BRANISAVLJEVIĆ, MARIJA VILOTIJEVIĆ, VESNA DRAGIĆEVIĆ, ALEKSANDRA AVRAMOVIĆ, MILENA PANTOVIĆ, BILJANA JANKOVIĆ, LJILJANA TOMIĆ, JASMINA MAZALICA, VESNA ČITAKOVIĆ, JASNA MARINKOVIĆ. TRENER: DARKO ZAKOČ I ŽELJKO TASIĆ.

 

27. KUP JUGOSLAVIJE 1992.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (4 – 6. DECEMBAR):

1. KOLO – 4. DECEMBAR:

VRŠAC KOLONIJAL – RADNIČKI      BEOGRAD           3:1 (14:16, 15:8, 15:6, 15:7)

CRVENA ZVEZDA – JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE       3:1 (12:15, 15:5, 15:5, 15:4)

2. KOLO – 5. DECEMBAR:

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – VRŠAC KOLONIJAL     3:0 (15:8, 15:11, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD 3:0 (15:6, 16:14, 15:9)

3. KOLO – 6. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – VRŠAC KOLONIJAL             3:0 (15:9, 15:3, 15:2)

JEDINSTVO KURIDŽA UŽICE – RADNIČKI BEOGRAD           3:1 (3:15, 15:7, 15:10, 15:5)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA              3       3       0       9:1    6

2. JEDINSTVO KURIDŽA        3       2       1       7:4    4

3. VRŠAC KOLONIJAL            3       1       2       3:7    2

4. RADNIČKI                        3       0       3       2:9    0

CRVENA ZVEZDA: DRAGANA ĐUKIĆ, IRINA PAVLOVA, BOŽIDARKA KNEŽEVIĆ, JASNA KOVAČEVIĆ, HELENA LAZAREVIĆ, RATKA KOSTIĆ, DANIJELA CVIJETIĆ, VANDA LAVRNIĆ, MAJDA ČIČIĆ, OLIVERA DRAGAŠ, BRANKA SEKULIĆ, ALEKSANDRA BORIČIĆ. TRENER: BRANISLAV MORO I SLOBODAN TRPKOVIĆ.

 

26. KUP JUGOSLAVIJE 1991.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (27 – 29. DECEMBAR):

1. KOLO – 27. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – HEMIJA MODRIČA      3:0 (15:8, 15:6, 15:1)

RADNIČKI BEOGRAD – OBILIĆ       3:1 (15:8, 11:15, 15:7, 16:14)

2. KOLO – 28. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD          3:0 (15:12, 15:7, 15:11)

HEMIJA MODRIČA – OBILIĆ   3:2 (14:16, 15:10, 15:9, 10:15, 15:11)

3. KOLO – 29. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – OBILIĆ    3:0 (15:10, 15:13, 15:5)

HEMIJA MODRIČA – RADNIČKI BEOGRAD         3:1 (15:9, 15:3, 4:15, 15:9)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3       3       0       9:0    6

2. HEMIJA                   3       2       1       6:6    4

3. RADNIČKI                3       1       2       4:7    2

4. OBILIĆ                    3       0       3       3:9    0

CRVENA ZVEZDA: IRINA PAVLOVA, OLGA ŠKURNOVA, DRAGANA ĐUKIĆ, BRANKA SEKULIĆ, HELENA LAZAREVIĆ, RATKA KOSTIĆ, DANIJELA CVIJETIĆ, BILJANA RUŽIĆ, OLIVERA DRAGAŠ, SANDRA DLESK. TRENER: BRANISLAV MORO.

 

25. KUP JUGOSLAVIJE 1990.

FINALNI TURNIR – MARIBOR (14 – 16. DECEMBAR):

1. KOLO – 14. DECEMBAR:

RIJEKA – RADNIČKI     3:2 (6:15, 12:15, 15:3, 15:5, 17:16)

MLADOST MONTER – PALOMA BRANIK    3:0 (15:1, 15:8, 15:7)

2. KOLO – 15. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK – RADNIČKI         3:2 (11:15, 15:3, 15:6, 6:15, 15:9)

MLADOST MONTER – RIJEKA          3:0 (15:10, 15:11,15:7)

3. KOLO – 16. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – RADNIČKI     3:0 (15:10, 15:6, 15:3)

PALOMA BRANIK – RIJEKA             3:0 (15:5, 17:16, 15:3)

TABELA:

1. MLADOST MONTER           3       3       0       9:0    6

2. PALOMA BRANIK               3       2       1       6:5    4

3. RIJEKA                            3       1       2       3:8    2

4. RADNIČKI                        3       0       3       4:9    0

MLADOST MONTER ZAGREB: DANIJELA BILBIJA, MIRJANA JELOVIČIĆ, SERGEJA LORBER, SNJEŽANA UŠIĆ, SLAVICA KUZMANIĆ, MELINA DRAGANIĆ, TATJANA BILBIJA, IRINA PARHOMČUK, JELENA ČEBUKINA, VALENTINA OGIJENKO. TRENERI: NIKOLAJ KARPOLJ I DUŠAN RADELJEVIĆ.

 

24. KUP JUGOSLAVIJE 1989.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (15 – 17. DECEMBAR):

1. KOLO – 15. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – CRVENA ZVEZDA    3:0 (15:6, 15:4, 15:7)

PALOMA BRANIK – RADNIČKI         3:0 (15:8, 15:13, 15:11)

2. KOLO – 16. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – RADNIČKI     3:0 (15:7, 15:3, 15:5)

PALOMA BRANIK – CRVENA ZVEZDA       3:0 (15:5, 15:7, 15:9)

3. KOLO – 17. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – PALOMA BRANIK    3:0 (15:6, 15:9, 15:6)

RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA        3:0 (15:5, 15:6, 15:5)

TABELA:

1. MLADOST MONTER           3       3       0       9:0            6

2. PALOMA BRANIK               3       2       1       6:3            4

3. RADNIČKI                        3       1       2       3:6            2

4. CRVENA ZVEZDA              3       0       3       0:9            0

MLADOST MONTER ZAGREB: SNJEŽANA UŠIĆ, GORDANA MALEVIĆ, ANDREJA JURČIĆ, SNJEŽANA MIJIĆ, MIRJANA JELOVČIĆ, SERGEJA LORBER, SLAVICA KUZMANIĆ, GORDANA ČUTURA, DANIJELA BILBIJA, TATJANA BILBIJA, MARIJA OMAZIĆ. TRENER: VINKO DOBRIĆ.

 

23. KUP JUGOSLAVIJE 1988.

FINALNI TURNIR – TROGIR (23 – 25. DECEMBAR):

1. KOLO – 23. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – RADNIČKI BEOGRAD   3:0 (15:3, 15:1, 15:2)

PALOMA BRANIK MARIBOR – KAŠTELA TROGIR         3:0 (15:10, 15:5, 15:8)

2. KOLO – 24. DECEMBAR:

KAŠTELA TROGIR – RADNIČKI BEOGRAD         3:0 (15:9, 15:3, 15:6)

MLADOST MONTER ZAGREB – PALOMA BRANIK MARIBOR           3:1 (15:8, 11:15, 15:6, 15:8)

3. KOLO – 25. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – RADNIČKI BEOGRAD    3:2 (14:16, 15:8, 9:15, 15:10, 15:8)

MLADOST MONTER ZAGREB – KAŠTELA TROGIR       3:1 (15:7, 15:10, 15:17, 15:4)

TABELA:

1. MLADOST MONTER   3       3       0       9:2    6

2. PALOMA BRANIK      3       2       1       7:5    4

3. KAŠTELA                 3       1       2       4:6    2

4. RADNIČKI                3       0       3       2:9    0

MLADOST MONTER ZAGREB: SNJEŽANA UŠIĆ, GORDANA MALEVIĆ, MIRJANA JELOVČIĆ, SERGEJA LORBER, LADA ŠNAJDER, GORDANA ČUTURA, DANIJELA BILBIJA, TATJANA BILBIJA, JOZICA ČAUŠEVIĆ, MARIJA OMAZIĆ. TRENER: VINKO DOBRIĆ.

 

22. KUP JUGOSLAVIJE 1987.

FINALNI TURNIR – LAZAREVAC (25 – 27. DECEMBAR):

1. KOLO – 25. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – CRVENA ZVEZDA          3:0 (15:6, 15:8, 15:11)

RADNIČKI BEOGRAD – KOLUBARA LAZAREVAC         3:1 (15:8, 5:15, 15:7, 15:0)

2. KOLO – 26. DECEMBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA          3:2 (5:15, 13:15, 15:6, 15:10, 15:2)

PALOMA BRANIK MARIBOR – KOLUBARA LAZAREVAC         3:0 (15:4, 15:7, 15:12)

3. KOLO – 27. DECEMBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – PALOMA BRANIK MARIBOR    3:1 (15:9, 15:12, 14:16, 15:7)

CRVENA ZVEZDA – KOLUBARA LAZAREVAC              3:2 (15:9, 5:15, 11:15, 15:13, 15:5)

TABELA:

1. RADNIČKI                        3       3       0       9:4            6

2. PALOMA BRANIK               3       2       1       7:3            4

3. CRVENA ZVEZDA              3       1       2       5:8            2

4. KOLUBARA                       3       0       3       3:9            0

RADNIČKI BEOGRAD: ZORICA KOMNENIĆ, BRANA MILINKOVIĆ, TATJANA PANTOVIĆ, RADINKA JOVANOVIĆ, JELENA RELJIN, TANJA SIMIĆ, BOŽENA MILOVANOVIĆ, BILJANA MURGANIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, ZONA BABIĆ. TRENER: LJUBOMIR AĆIMOVIĆ I NADA GAŠEVIĆ.

 

21. KUP JUGOSLAVIJE 1986.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (19 – 21. DECEMBAR):

1. KOLO – 19. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – RADNIČKI BEOGRAD    3:0 (15:5, 15:6, 15:6)

MLADOST MONTER ZAGREB – CRVENA ZVEZDA        3:2 (8:15, 15:5, 15:11, 9:15, 15:8)

2. KOLO – 20. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – PALOMA BRANIK MARIBOR  3:1 (15:7, 16:18, 15:10, 15:4)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD 3:0 (15:13, 15:10, 15:7)

3. KOLO – 21. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – RADNIČKI BEOGRAD   3:1 (15:2, 8:15, 15:3, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – PALOMA BRANIK MARIBOR          3:0 (15:7, 15:11, 16:14)

TABELA:

1. MLADOST MONTER            3       3       0       9:4            6

2. CRVENA ZVEZDA              3       2       1       8:3            4

3. PALOMA BRANIK               3       1       2       4:6            2

4. RADNIČKI                        3       0       3       1:9            0

MLADOST MONTER ZAGREB: SNJEŽANA UŠIĆ, GORDANA MALEVIĆ, JASMINA MARKOVIĆ, MIRJANA JELOVČIĆ, SERGEJA LORBER, MIRA LATINOVIĆ, GORDANA ČUTURA, TATJANA BILBIJA, JOZICA ČAUŠEVIĆ, LADA ŠNAJDER, MARIJA OMAZIĆ. TRENER: VINKO DOBRIĆ.

 

20. KUP JUGOSLAVIJE 1985.

FINALNI TURNIR – VUKOVAR (20 – 22. DECEMBAR):

1. KOLO – 20. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – CRVENA ZVEZDA        3:0 (15:6, 15:4, 15:1)

PALOMA BRANIK MARIBOR – VUPIK VUKOVAR          3:0 (15:8, 15:8, 15:11)

2. KOLO – 21. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – CRVENA ZVEZDA          3:1 (15:10, 11:15, 15:6, 15:9)

MLADOST MONTER ZAGREB – VUPIK VUKOVAR         3:0 (15:8, 15:8, 15:4)

3. KOLO – 22. DECEMBAR:

VUPIK VUKOVAR – CRVENA ZVEZDA       3:2 (4:15, 9:15, 15:11, 15:3, 15:9)

MLADOST MONTER ZAGREB – PALOMA BRANIK MARIBOR           3:2 (14:16, 15:5, 15:9, 10:15, 16:14)

TABELA:

1. MLADOST MONTER            3       3       0       9:2            6

2. PALOMA BRANIK               3       2       1       8:4            4

3. VUPIK VUKOVAR               3       1       2       3:8            2

4. CRVENA ZVEZDA              3       0       3       3:9            0

MLADOST MONTER ZAGREB: GORDANA MALEVIĆ, JASMINA MARKOVIĆ, TATJANA SVOBODA, MIRJANA JELOVČIĆ, VLATKA BECIĆ, MIRA LATINOVIĆ, GORDANA ČUTURA, TATJANA BILBIJA, JOZICA ČAUŠEVIĆ, IRENA ILIĆ, LADA ŠNAJDER, MARIJA OMAZIĆ. TRENER: ALBIN MOJSA.

 

19. KUP JUGOSLAVIJE 1984.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (21 – 23. DECEMBAR):

1. KOLO – 21. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – CRVENA ZVEZDA    3:0 (15:12, 15:8, 15:0)

PALOMA BRANIK – IMT         3:1 (12:15, 15:13, 15:6, 15:8)

2. KOLO – 22. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – PALOMA BRANIK    3:0 (15:2, 15:6, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – IMT         3:2 (11:15, 15:6, 15:11, 10:15, 15:12)

3. KOLO – 23. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – IMT      3:1 (15:5, 15:11, 7:15, 15:6)

PALOMA BRANIK – CRVENA ZVEZDA       3:1 (11:15, 15:2, 15:7, 15:9)

TABELA:

1. MLADOST MONTER            3       3       0       9:1            6

2. PALOMA BRANIK               3       2       1       6:5            4

3. CRVENA ZVEZDA              3       1       2       4:8            2

4. IMT                                  3       0       3       4:9            0

MLADOST MONTER ZAGREB: SNJEŽANA UŠIĆ, GORDANA MALEVIĆ, JASMINA MARKOVIĆ, GORDANA ČUTURA, JOZICA STUPAR, MIRA LATINOVIĆ, TATJANA BILBIJA, LADA ŠNAJDER, MIRJANA JELOVČIĆ, IRENA ILIĆ, SANJA OZMEC, DANIJELA BILBIJA. TRENER: ALBIN MOJSA.

 

18. KUP JUGOSLAVIJE 1983.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (23 – 25. DECEMBAR):

1. KOLO – 23. DECEMBAR:

RADNIČKI – PALOMA BRANIK          3:1 (10:15, 15:8, 15:12, 15:12)

CRVENA ZVEZDA – IMT                  3:1 (15:8, 15:12, 14:16, 15:7)

2. KOLO – 24. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK – IMT                  3:0 (15:1, 15:7, 15:12)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI        3:0 (15:11, 15:12, 15:7)

3. KOLO – 25. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK – CRVENA ZVEZDA       3:1 (15:11, 6:15, 15:12, 15:10)

RADNIČKI – IMT                            3:0 (15:5, 15:7, 15:9)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA              3       2       1       7:4  4 (152:124)

2. PALOMA BRANIK               3       2       1       7:4  4 (143:123)

3. RADNIČKI                        3       2       1       6:4  4

4. IMT                                  3       0       3       1:9  0

CRVENA ZVEZDA: MILEVA BORINČEVIĆ, BOGDANKA RADAKOVIĆ, LJILJANA PEŠIĆ, MIRJANA MIHAILOVIĆ, ALEKSANDRA PETKOVIĆ, BILJANA VLADISAVLJEV, ANĐELKA MATOVIĆ, MIRJANA GRČIĆ, JADRANKA MRVIĆ, IVANKA MARINKOVIĆ, JASNA DALIPOVIĆ. TRENER: ALEKSANDAR BORIČIĆ.

 

17. KUP JUGOSLAVIJE 1982.

FINALNI TURNIR – MARIBOR (24 – 26. DECEMBAR):

1. KOLO – 24. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI        3:0 (15:10, 15:11, 15:11)

PALOMA BRANIK – RIJEKA             3:0 (15:7, 15:9, 15:6)

2. KOLO – 25. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PALOMA BRANIK       3:0 (15:12, 15:4, 15:5)

RADNIČKI – RIJEKA                               3:0 (15:7, 15:2, 15:4)

3. KOLO – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA             3:1 (17:15, 15:9, 12:15, 15:5)

PALOMA BRANIK – RADNIČKI          3:0 (15:11, 15:11, 16:14)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA              3       3       0       9:1            6

2. PALOMA BRANIK               3       2       1       6:3            4

3. RADNIČKI                        3       1       2       3:6            2

4. RIJEKA                             3       0       3       1:9            0

 

MVP: MILEVA BORINČEVIĆ (CRVENA ZVEZDA).

 

CRVENA ZVEZDA: LJILJANA STOJIMIROVIĆ, BOGDANKA RADAKOVIĆ, MILENA JOVANOVIĆ, LJILJANA PEŠIĆ, MIRJANA MIHAILOVIĆ, ALEKSANDRA PETKOVIĆ, MILEVA BORINČEVIĆ, BILJANA VLADISAVLJEV, ANĐELKA MATOVIĆ, MIRJANA GRČIĆ, JADRANKA MRVIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ. TRENER: ALEKSANDAR BORIČIĆ.

 

16. KUP JUGOSLAVIJE 1981.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (25 – 27. DECEMBAR):

1. KOLO – 25. DECEMBAR:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA             3:2 (18:16, 15:5, 8:15, 4:15, 15:8)

MLADOST MONTER – VUKOVAR      3:0 (15:8, 15:9, 15:3)

2. KOLO – 26. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – CRVENA ZVEZDA            3:2 (13:15, 15:11, 15:13, 12:15, 15:7)

VUKOVAR – RIJEKA                       3:1 (15:12, 4:15, 15:11, 15:9)

3. KOLO – 27. DECEMBAR:

VUKOVAR – CRVENA ZVEZDA          3:2 (11:15, 14:16, 15:4, 15:9, 15:9)

MLADOST MONTER – RIJEKA          3:2 (3:15, 15:9, 15:12, 13:15, 16:14)

TABELA:

1. MLADOST MONTER            3       3       0       9:4            6

2. VUKOVAR                         3       2       1       6:6            4

3. RIJEKA                             3       1       2       6:8            2

4. CRVENA ZVEZDA              3       0       3       6:9            0

MLADOST MONTER ZAGREB: ALISA GADŽO, SNJEŽANA AZENIĆ, GORDANA GRBEŠA, BOŽENA PAVIĆ, GORDANA GOJNIĆ, MIRA LATINOVIĆ, RAJKA BUBNJEVIĆ, JOZICA STUPAR, JASMINA MARKOVIĆ, SLOBODANKA PROŠIĆ, VLATKA BERIBAK. TRENER: JOSIP TOMLJANOVIĆ.

 

15. KUP JUGOSLAVIJE 1980.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (26 – 28. DECEMBAR):

1. KOLO – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – MLADOST MONTER    3:1 (15:13, 15:13, 13:15, 15:9)

RADNIČKI – RIJEKA              3:0 (15:6, 15:6, 15:2)

2. KOLO – 27. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA             3:1 (9:15, 15:12, 15:9, 15:3)

RADNIČKI – MLADOST MONTER     3:2 (15:13, 13:15, 6:15, 15:5, 15:6)

3. KOLO – 28. DECEMBAR:

RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA        3:1 (15:10, 15:9, 10:15, 15:6)

MLADOST MONTER – RIJEKA 3:2 (7:15, 15:11, 15:6, 10:15, 15:7)

TABELA:

1. RADNIČKI                        3       3       0       9:3            6

2. CRVENA ZVEZDA              3       2       1       7:5            4

3. MLADOST MONTER            3       1       2       6:8            2

4. RIJEKA                             3       0       3       3:9            0

RADNIČKI: VESNA KOMNENIĆ, RADMILA OSTOJIĆ, TATJANA PANTOVIĆ, CVIJETA STAKIĆ, JADRANKA KADIJEVIĆ, JASNA TOMLINOVIĆ, JELENA RELJIN, TANJA SIMIĆ, NADA GAŠEVIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, BOŽENA MILOVANOVIĆ. TRENERI: MILIVOJE ČIHOVIĆ I NADA GAŠEVIĆ.

 

14. KUP JUGOSLAVIJE 1979.

FINALNI TURNIR – VUKOVAR (21 – 23. DECEMBAR):

1. KOLO – 21. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD                   3:2 (13:15, 4:15, 15:12, 15:12, 15:13)

VUKOVAR – KAŠTELA                    3:0 (15:3, 15:10, 15:13)

2. KOLO – 22. DECEMBAR:

RADNIČKI – KAŠTELA                    3:0 (15:7, 15:8, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – VUKOVAR          3:1 (15:3, 16:14, 11:15, 15:12)

3. KOLO – 23. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – KAŠTELA          3:0 (15:8, 15:6, 15:5)

RADNIČKI – VUKOVAR                   3:0 (15:6, 15:13, 15:6)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA              3       3       0       9:3            6

2. RADNIČKI                        3       2       1       8:3            4

3. VUKOVAR                         3       1       2       4:6            2

4. KAŠTELA                          3       0       3       0:9            0

CRVENA ZVEZDA: LJILJANA STOJIMIROVIĆ, TATJANA OBRADOVIĆ, GORDANA GRČIĆ, MILENA JOVANOVIĆ, LJILJANA PEŠIĆ, ANDRIJANA KURTOVIĆ, MILEVA BORINČEVIĆ, DUŠICA MILETIĆ, SNEŽANA STEPIĆ, MIRJANA GRČIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, LJILJANA JANČIĆ. TRENER: ALEKSANDAR BORIČIĆ I DRAGAN ŠAKOTA.

 

13. KUP JUGOSLAVIJE 1978.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (22 – 24. DECEMBAR):

1. KOLO – 22. DECEMBAR:

RIJEKA – VUKOVAR      3:0 (15:9, 15:5, 15:4)

IMT – RADNIČKI           3:2 (15:7, 6:15, 13:15, 15:10, 15:5)

2. KOLO – 23. DECEMBAR:

VUKOVAR – IMT           3:1 (15:12, 14:16, 15:12, 15:12)

RIJEKA – RADNIČKI     3:0 (16:14, 18:16, 15:6)

3. KOLO – 24. DECEMBAR:

RADNIČKI – VUKOVAR          3:2 (15:8, 15:6, 7:15, 14:16, 15:1)

RIJEKA – IMT                       3:1 (15:9, 5:15, 15:13, 19:17)

TABELA:

1. RIJEKA           3       3       0       9:1            6

2. VUKOVAR       3       1       2       5:7            2

3. IMT                3       1       2       5:8            2 (170:165)

4. RADNIČKI       3       1       2       5:8            2 (154:159)

RIJEKA: KETI GRANDIĆ, AIDA LISAC, ŽELJKA ŠKALIĆ, VLASTA PESARESI, SLAVICA ŠĆULAC, SONJA POROPAT, VALERIJA KOZJAK, MAJDA NOVAK, KSENIJA PETROVIĆ, VERICA KRAMARIĆ, JULIJA FADLJEVIĆ, DANIJELA KRNETA. TRENERI: MIHAJLO PLAMENAC I ANTON JURMAN.

 

12. KUP JUGOSLAVIJE 1977/1978.

FINALNI TURNIR – RIJEKA (3. – 5. FEBRUAR):

1. KOLO – 3. FEBRUAR:

RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA        3:1 (8:15, 15:6, 15:12, 15:10)

RIJEKA – GRADAČAC                     3:1 (15:3, 9:15, 15:10, 15:6)

2. KOLO – 4. FEBRUAR:

CRVENA ZVEZDA – GRADAČAC       3:0 (15:6, 17:15, 15:10)

RIJEKA – RADNIČKI                      3:1 (15:8, 11:15, 17:15, 15:9)

3. KOLO – 5. FEBRUAR:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA             3:1 (9:15, 15:6, 15:12, 15:11)

RADNIČKI – GRADAČAC                 3:0 (18:16, 15:12, 15:4)

TABELA:

1. RIJEKA                             3       3       0       9:3            6

2. RADNIČKI                        3       2       1       7:4            4

3. CRVENA ZVEZDA              3       1       2       5:6            2

4. GRADAČAC                       3       0       3       1:9            0

RIJEKA: KETI GRANDIĆ, AIDA LISAC, VESNA PRIMORAC, VLASTA PESARESI – GRABOVAC, SLAVICA ŠĆULAC, BRUNA KORACA, VALERIJA KOZJAK, MAJDA NOVAK, KSENIJA PETROVIĆ, VERICA KRAMARIĆ, JULIJA FADLJEVIĆ, DANIJELA KRNETA. TRENER: VLADO ŠKILJAN.

 

11. KUP JUGOSLAVIJE  1976/1977.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (25. I 26. DECEMBAR):

1. KOLO – 25. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA             3:1 (15:2, 12:15, 15:3, 15:11)

RADNIČKI – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI     3:1 (11:15, 15:5, 15:10, 15:11)

2. KOLO – 25. DECEMBAR:

RIJEKA – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI 3:1 (9:15, 15:4, 15:8, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI                 3:1 (15:9, 15:17, 15:13, 15:10)

3. KOLO – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI    3:0 (15:11, 15:9, 15:11)

RADNIČKI – RIJEKA              3:2 (15:12, 14:16, 15:11, 9:15, 15:9)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA              3       3       0       9:2            6

2. RADNIČKI                        3       2       1       7:6            4

3. RIJEKA                             3       1       2       6:7            2

4. PARTIZAN SK                    3       0       3       2:9            0

CRVENA ZVEZDA: GORDANA GRČIĆ, MILENA JOVANOVIĆ, SNEŽANA TOPALOVIĆ, ANA JOKANOVIĆ, LJILJANA STOJIMIROVIĆ, LJILJANA GUŽVICA, MILEVA BORINČEVIĆ, DUŠICA MILETIĆ, MIRJANA JELIĆ, SLOBODANKA MILETIĆ, MILENA PURTIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ. TRENER: MIHAJLO MARKOVIĆ.

 

10. KUP JUGOSLAVIJE 1975.

FINALE – RIJEKA – 24. DECEMBAR:

RIJEKA – RADNIČKI     3:1 (14:16, 15:6, 15:12, 15:6)

RIJEKA: KETI GRANDIĆ, TATJANA DUKIĆ, ANITA BUTKOVIĆ, VLASTA PESARESI, VANDA TALARINI, BRUNA KORACA, TAJANA BARIČIĆ, MAJDA NOVAK, KSENIJA PETROVIĆ, DUŠANKA ŠIJAN, VERA KRAMARIĆ, NADA ZRILIĆ. TRENER: ANTON JURMAN.

RADNIČKI: BUDIMIRKA BELANOVIĆ, VESNA KOMNENIĆ, LJILJANA PRENTIĆ, JASNA GAJIĆ, CVIJETA STAKIĆ, RADA ORLIĆ, JASNA TOMLINOVIĆ, MIRJANA GRČIĆ, NADA GAŠEVIĆ, GORDANA ŠIJAN, BARALJI. TRENER: BOGDAN STOJANOVIĆ.

 

9. KUP JUGOSLAVIJE 1974.

FINALE – BEOGRAD, 5. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI                 3:0 (15:9, 15:10, 15:2)

CRVENA ZVEZDA: DUŠICA MILETIĆ, SLOBODANKA MILETIĆ, LJILJANA ŽIVALJEVIĆ, SENKA BEŠLAGIĆ, GORDANA GRČIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, SNEŽANA LOZANČIĆ, MIRJANA RADENKOVIĆ, ANA JOKANOVIĆ, MIRJANA JELIĆ, LJILJANA GUŽVICA. TRENER: MIHAJLO MARKOVIĆ.

RADNIČKI: NADA GAŠEVIĆ, GORDANA ŠIJAN, BUDIMIRKA BELANOVIĆ, MILICA STOJADINOVIĆ, VESNA KOMNENIĆ, CVIJETA STAKIĆ, DOBRILA BOJKOVIĆ, JASNA GAJIĆ, VESNA AĆIMOVIĆ, JASNA TOMLINOVIĆ, RADA ORLIĆ. TRENER: ALJI TARAKU.

 

VIII KUP JUGOSLAVIJE 1973.

FINALE – ZAGREB, 11. NOVEMBAR:

PARTIZAN RIJEKA – CRVENA ZVEZDA     3:0 (15:8, 15:12, 15:12)

PARTIZAN RIJEKA: MILENA ROHAČ, TATJANA DUKIĆ, ANITA SRIĆA, VLASTA PESARESI, VANDA TALARINI, JULIJA BENDE, MAJDA NOVAK, VESNA PRIBETIĆ, SONJA POROPAT, VERICA KRAMARIĆ, NADA ZRILIĆ. TRENER: JULIJA BENDE.

CRVENA ZVEZDA: MIRJANA RADENKOVIĆ, GORDANA GRČIĆ, OLGA CARAN, LJILJANA GUŽVICA, LJILJANA ŽIVALJEVIĆ, MIRJANA JELIĆ, SLOBODANKA MILETIĆ, SNEŽANA LOZANČIĆ, SENKA BEŠLAGIĆ, DUŠICA MILETIĆ.

 

VII KUP JUGOSLAVIJE 1972.

FINALE – BEOGRAD – 12. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – SINĐELIĆ         3:1 (16:18, 15:5, 15:4, 15:10)

CRVENA ZVEZDA: MIRJANA RADENKOVIĆ, OLGA CARAN, LJILJANA GUŽVICA, LJILJANA ŽIVALJEVIĆ, MARIJA PAVLOVIĆ, LEPOSAVA JELIĆ, SLOBODANKA MILETIĆ, SLAVICA BIBER, MIRJANA JELIĆ. TRENER: DRAGO TOMIĆ.

SINĐELIĆ: Đ. BOSNIĆ, SLAVICA JANIĆIJEVIĆ, MILKA MANDIĆ, SOFIJA KOJOVIĆ, MILICA LANCOŠ, DANICA FILIPOVIĆ, J. FILIPOVIĆ, MILOSAVLJEVIĆ, JANECKA, ŽIVANOV, STOJANA GAVRILOVIĆ.

 

VI KUP JUGOSLAVIJE 1963/1964.

FINALE – 13. JUN – KLEK:

PARTIZAN KLEK – PARTIZAN BREZA        3:1 (15:8, 13:15, 15:11, 15:13)

PARTIZAN KLEK: ZORKA PAPIĆ, NATALIJA KOJOVIĆ, SOFIJA KOJOVIĆ, ANKA KIJAC, RADINKA ĆURIĆ, BOSILJKA ĐAJIĆ, RADOJKA PETROVIĆ, DRAGICA LONČAR, MILANKA NARANČIĆ, DANICA BABIĆ. TRENER: DUŠKO POTKONJAK.

 

V KUP JUGOSLAVIJE 1962.

FINALNI TURNIR – SARAJEVO (30. NOVEMBAR I 1. DECEMBAR):

30. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – BOSNA             3:0 (15:10, 15:5, 15:5)

POŠTAR BEOGRAD – BOSNA          3:0 (16:14, 15:9, 15:4)

1. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – POŠTAR            3:0 (15:5, 15:10, 15:4)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA              2       2       0       6:0            4

2. POŠTAR                           2       1       1       3:3            2

3. BOSNA                             2       0       2       0:6            0

CRVENA ZVEZDA: MIRJANA RADENKOVIĆ, LJILJANA NINKOVIĆ, LJUBICA ZDELAR, OLGA CARAN, BRANKA DŽAKOVIĆ, MARIJA PAVLOVIĆ, LEPOSAVA JELIĆ, BOSILJKA LUKIĆ, DRAGICA ZORIĆ. TRENER: BRATISLAV MARKOVIĆ.

 

IV KUP JUGOSLAVIJE 1961.

FINALNI TURNIR – SREMSKI KARLOVCI (28 – 30. NOVEMBAR):

FINALE – 30. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN                 3:2 (15:13, 4:15, 10:15, 15:9, 15:8)

CRVENA ZVEZDA: LJILJANA NINKOVIĆ, MIRJANA RADENKOVIĆ, OLGA CARAN, BRANKA DŽAKOVIĆ, MARIJA PAVLOVIĆ, LJUBICA ZDELAR, LEPOSAVA JELIĆ, BOSILJKA LUKIĆ. TRENER: BRATISLAV MARKOVIĆ.

PARTIZAN: PAVLINA TOLIĆ, VIDOSAVA POPOVIĆ, MIRJANA NIKOLIĆ, MILICA STOJADINOVIĆ, RUŽICA ŠABAN, MIROSLAVA DESPOTOVIĆ, MIRJANA RAJAČIĆ. TRENER: LJUBOMIR AĆIMOVIĆ.

 

III KUP JUGOSLAVIJE 1960/1961.

FINALE – BEOGRAD:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN                 3:2 ()

CRVENA ZVEZDA: LJUBICA ZDELAR, OLGA CARAN, LJILJANA NINKOVIĆ, MIRJANA RADENKOVIĆ, BRANKA DŽAKOVIĆ, MARIJA PAVLOVIĆ, LEPOSAVA JELIĆ, RUŽICA ŠABAN. TRENER: ĐURAĐ ŠKRBIĆ.

 

II KUP JUGOSLAVIJE 1959/1960.

FINALE – BEOGRAD, 25. MAJ:

PARTIZAN – MARIBOR          3:0 (15:6, 15:10, 16:14)

PARTIZAN: NATAŠA LUKOVIĆ, MILICA STOJADINOVIĆ, PAVLINA TOLIĆ, MIRJANA NIKOLIĆ, MIRJANA RAJAČIĆ, ŽAKULA, NEŠIĆ, LJILJANA LAZAREVIĆ, GLAVAN.

MARIBOR: MONIKA ŠVARC, PAULA HLEDE, AUDA, NAVRŠNIK, VRČKO, RITONJA, LAMRENT, MAJERIĆ.

 

I KUP JUGOSLAVIJE 1958/1959.

FINALE:

PARTIZAN – MARIBOR          3:0 ()

 

SENIORKE – POBEDNICI KUPA:

2021/2022:                 CRVENA ZVEZDA

2020/2021:                 ŽELEZNIČAR, LAJKOVAC

2019/2020:                 UB

2018/2019:                 ŽELEZNIČAR, LAJKOVAC

2017/2018:                 ŽELEZNIČAR, LAJKOVAC

2016/2017:                 JEDINSTVO, STARA PAZOVA

2015/2016:                 VIZURA

2014/2015:                 VIZURA

2013/2014:                 CRVENA ZVEZDA

2012/2013:                 CRVENA ZVEZDA

2011/2012:                 CRVENA ZVEZDA

2010/2011:                 CRVENA ZVEZDA

2009/2010:                 CRVENA ZVEZDA

2008/2009:                 POŠTAR 064, BEOGRAD

2007/2008:                 POŠTAR 064, BEOGRAD

2006/2007:                 POŠTAR 064, BEOGRAD

2005:                          POŠTAR 064, BEOGRAD

2004:                          POŠTAR 064, BEOGRAD

2003:                          JEDINSTVO, UŽICE

2002:                          CRVENA ZVEZDA GALAX

2001:                          RADNIČKI JUGOPETOL, BEOGRAD

2000:                          JEDINSTVO, UŽICE

1999:                          JEDINSTVO, UŽICE

1998:                          JEDINSTVO, UŽICE

1997:                          JEDINSTVO, UŽICE

1996:                          JEDINSTVO, UŽICE

1995:                          POŠTAR, BEOGRAD

1994:                          JEDINSTVO LUNA, UŽICE

1993:                          JEDINSTVO KURIDŽA, UŽICE

1992:                          CRVENA ZVEZDA

1991:                          CRVENA ZVEZDA

1990:                          MLADOST MONTER, ZAGREB

1989:                          MLADOST MONTER, ZAGREB

1988:                          MLADOST MONTER, ZAGREB

1987:                          RADNIČKI, BEOGRAD

1986:                          MLADOST MONTER, ZAGREB

1985:                          MLADOST MONTER, ZAGREB

1984:                          MLADOST MONTER, ZAGREB

1983:                          CRVENA ZVEZDA

1982:                          CRVENA ZVEZDA

1981:                          MLADOST MONTER, ZAGREB

1980:                          RADNIČKI, BEOGRAD

1979:                          CRVENA ZVEZDA

1978:                          RIJEKA

1977/1978:                 RIJEKA

1976/1977:                 CRVENA ZVEZDA

1975:                          RIJEKA

1974:                          CRVENA ZVEZDA

1973:                         PARTIZAN, RIJEKA

1972:                          CRVENA ZVEZDA

1963/1964:                 DTV PARTIZAN, KLEK

1962:                          CRVENA ZVEZDA

1961:                          CRVENA ZVEZDA

1960/1961:                 CRVENA ZVEZDA

1960:                          PARTIZAN, BEOGRAD

1959:                          PARTIZAN, BEOGRAD

 

SENIORKE – POBEDNICI KUPA – BROJ TITULA:

CRVENA ZVEZDA                          18

JEDINSTVO, UŽICE                          8

MLADOST, ZAGREB                         7

POŠTAR, BEOGRAD                         6

RADNIČKI, BEOGRAD                      3

ŽELEZNIČAR, LAJKOVAC                  3

RIJEKA                                           3

VIZURA                                          2

PARTIZAN, BEOGRAD                      2

UB                                                 1

JEDINSTVO, STARA PAZOVA            1

DTV PARTIZAN, KLEK                      1

PARTIZAN, RIJEKA                           1

 

ks2

  • februar 21, 2023
  • 1591
Објављено у Kup Srbije
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga