Serbian flagcirilicalatinica

Vesti iz regiona

Stara Pazova i Beograd 1 pobednici “Majskog turnira” – Nađa Milinković i Aleksa Mandić najbolji igrači

56. “MAJSKI TURNIR” – TROFEJ BEOGRADA 2021.

Kadetkinje Stare Pazove i kadeti Beograda 1 osvojili su titule pobednika 56. „Majskog turnira“, turnira gradskih omladinskih reprezentacija – Trofej Beograda 2021. Nađa Milinković iz Stare Pazove i Aleksa Mandić iz Beograda 1, proglašeni su za najbolje igrače (MVP) turnira.

mt4

mt5

mt6

U finalu u konkurenciji kadetkinja Stara Pazova je pobedila Beograd 1 sa 3:1 (25:16, 25:16, 14:25, 25:19). U meču za treće mesto, Obrenovac je pobedio pionirsku reprezentaciju Srbije sa 2:0 (25:21, 25:12).

mt8

mt10

mt7

U konkurenciji kadeta, Beograd 1 je u finalu savladao Novi Sad sa 3:1 (25:17, 23:25, 25:19, 25:22), dok je u meču za treće mesto Kraljevo pobedilo Beograd 2 sa 2:1 (23:25, 25:18, 16:14).

mt9

mt11

Na turniru je igralo 18 ekipa u ženskoj (2004. i mlađe) i 12 ekipa u muškoj konkurenciji (2003. i mlađi) iz Crne Gore, Severne Makedonije i Srbije.

Tradicionalni turnir gradskih omladinskih reprezentacija je odigran u dvorani „Žarkovo“ i Sali Četvrte beogradske gimnazije u organizaciji Odbojkaškog saveza Beograda, pod pokroviteljstvom Odbojkaškog saveza Srbije i Sekretarijata za sport i omladinu Grada Beograda.

Turnir je organizovan uz poseban zdravstveni protokol i bez prisustva gledalaca.

 

KONAČAN PLASMAN – KADETKINJE:

  1. STARA PAZOVA

  2. BEOGRAD 1

  3. OBRENOVAC

  4. PIONIRSKA REPREZENTACIJA SRBIJE

  5. BEOGRAD 2

  6. KLEK

  7. VALJEVO

  8. UŽICE

  9. BATOČINA

10. LESKOVAC

11. PLJEVLJA

12. SMEDEREVO

13. TIVAT

14. SKOPLJE

15. UB

16. KOSOVSKA MITROVICA

17. STRUMICA

18. PODGORICA

 

POJEDINAČNE NAGRADE – KADETKINJE:

mt12

MVP: NAĐA MILINKOVIĆ (STARA PAZOVA)

mt14

TEHNIČAR: MINA STOJANOVIĆ (BEOGRAD 1)

mt16

BLOKER: HENA KURTAGIĆ (OBRENOVAC)

mt18

PRIMAČ: UNA VAJAGIĆ (STARA PAZOVA)

mt19

LIBERO: ANJA KUJUNDŽIĆ (BEOGRAD 1)

 

KONAČAN PLASMAN – KADETI:

  1. BEOGRAD 1

  2. NOVI SAD

  3. KRALJEVO

  4. BEOGRAD 2

  5. ZRENJANIN

  6. KRAGUJEVAC

  7. POŽAREVAC

  8. SMEDEREVO

  9. BAR

10. PODGORICA

11. VALJEVO

12. KOSOVSKA MITROVICA

 

POJEDINAČNE NAGRADE – KADETI:

mt13

MVP: ALEKSA MANDIĆ (BEOGRAD 1)

mt15

TEHNIČAR: MILAN ŽIVANOVIĆ (KRALJEVO)

mt17

BLOKER: VELJKO ĆULIBRK (NOVI SAD)

mt20

PRIMAČ: DANILO ILIĆ (BEOGRAD 1)

mt21

LIBERO: VUKAŠIN RISTIĆ (BEOGRAD 1)

 

Pehare i medalje najboljim ekipama i pojedincima predali su Mladen Maran, predsednik OSB, Danilo Mrđa, generalni sekretar OSB, Vesna Zirić, načelnik za programe sporta Gradskog sekretarijata za sport i omladinu, Edin Škorić, član IO OSB, Zoran Mitić, predsednik Nadzornog odbora OSB, Momčilo Miljatović, član NO OSB, Aleksandar Kočoski, koordinator OSB, dr Nedžad Osmankač, predsednik UOTV,  i Hamza Zatrić, drugi trener muške juniorske reprezentacije Srbije.

Više informacija na: http://www.osb.org.rs/

mt2

  • maj 3, 2021
  • 3885
Објављено у Vesti iz regiona
Оцените овај чланак
(1 Глас)

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga