Serbian flagcirilicalatinica

Seniori

Srbija, Argentina i Iran na Vagnerovom memorijalu u Poljskoj

SENIORI – XIX MEMORIJAL VAGNERA 2022.

Fondacija Jiržija Vagnera saopštila je da će na XIX Memorijalu Vagnera 2022. igrati Poljska, Srbija, Argentina i Iran. Turnir će se odigrati u Tauron areni u Krakovu od 18. do 20. avgusta. Muška seniorkska reprezentacija Srbije će prvi meč odigrati u četvrtak, 18. avugsta od 17.30 časova protiv Argentine. Srbija će u 2. kolu, u petak, 19. avgusta igrati protiv Irana od 17.30 časova, a u poslednjem, 3. kolu, u subotu, 20. avgusta protiv Poljske od 19.00 časova.

SENIORI – XIX MEMORIJAL VAGNERA 2022. – KRAKOV (TAURON ARENA):

1. KOLO – ČETVRTAK, 18. AVGUST:

SRBIJA – ARGENTINA        17.30

POLJSKA – IRAN               20.30

 

2. KOLO – PETAK, 19. AVGUST:

SRBIJA – IRAN                 17.30

POLJSKA – ARGENTINA      20.30

 

3. KOLO – SUBOTA, 20. AVGUST:

SRBIJA – POLJSKA      19.00

ARGENTINA – IRAN      16.00

vm

  • jul 21, 2022
  • 1377
Објављено у Seniori
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Radnički doo i Vojvodina Mozzart finalisti plej – ofa, serija počinje u Kragujevcu u četvrtak (19.00 – RTS 2 i TV AS) Radnički doo i Vojvodina Mozzart finalisti plej – ofa, serija počinje u Kragujevcu u četvrtak (19.00 – RTS 2 i TV AS)

    SENIORI – BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPERLIGA 2024/2025.

    U finalu plej – ofa Banka Poštanska štedionica Superlige 2024/2025. u konkurenciji odbojkaša igraće Radnički doo iz Kragujevca i Vojvodina Mozzart iz Novog Sada u borbi za 81. titulu prvaka države. Prvi meč je na programu sutra (četvrtak, 17. april) u “MTS hali Jezero” u Kragujevcu od 19.00 časova, uz direktne prenose na RTS 2 i TV Arena Sport 5.

  • Zirat banka pobednik Kupa CEV – Ivan Knežević predao pehar Zirat banka pobednik Kupa CEV – Ivan Knežević predao pehar

    SENIORI – KUP CEV 2025.

    Zirat banka iz Ankare je osvojila prvi međunarodni trofej u istoriji kluba, pošto je u finalu Kupa CEV 2025. u konkurenciji odbojkaša zabeležila dve pobede protiv Aseko Resovije iz Žešuva. Zirat banka je u revanš meču finala, u dvorani Baškent u Ankari savladala Aseko Resoviju sa 3:1, po setovima 20:25, 25:17, 28:26 i 25:14, posle 110 minuta igre. Ivan Knežević, generalni sekretar OSS i prvi potpredsednik CEV, predao je pobednički pehar Vouteru Ter Matu, kapitenu turskog tima.

  • Seniori Srbije u Pasaj Sitiju, na startu protiv Češke Seniori Srbije u Pasaj Sitiju, na startu protiv Češke

    SENIORI – XXI SP 2025.

    XXI SP 2025. u konkurenciji odbojkaša odigraće se od 12. do 28. septembra u Kezon Sitiju i Pasaj Sitiju, predgrađima Manile, na Filipinima. Prvenstvo će se igrati u dve dvorane: „Araneta Koloseumu“ u Kezon Sitiju i Areni „SM Azijski mol“ u Pasaj Sitiju, gde će se odigrati svi mečevi od osmine finala do finala.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga