Serbian flagcirilicalatinica

Seniori

četvrtak, 19 maj 2022 22:59

Letonija bolja od Farskih ostrva

Аутор
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

MLAĐI SENIORI – I EP 2022.

Mlađi seniori Letonije ostvarili su pobedu u utakmici 1. kola turnira B grupe kvalifikacija za I EP 2022. Letonija je u Daugavpilsu nadigrala Farska ostrva sa 3:0, po setovima 25:18, 25:12 i 25:19, posle 63 minuta igre. Srbija će svoj prvi meč odigrati u 2. kolu, 20. maja protiv Farskih ostrva u 18.00 časova po našem vremenu.

MLAĐI SENIORI – I EP 2022. – KVALIFIKACIJE (19 – 22. MAJ):

B GRUPA – DAUGAVPILS (OLIMPIJSKI CENTAR DAUGAVPILS), LETONIJA (19 – 21. MAJ):

1. KOLO – ČETVRTAK, 19. MAJ:

SRBIJA SLOBODNA.

LETONIJA – FARSKA OSTRVA   3:0        (25:18, 25:12, 25:19)

 

2. KOLO – PETAK, 20. MAJ:

SRBIJA – FARSKA OSTRVA       19.00 (18.00)

 

3. KOLO – SUBOTA, 21. MAJ:

SRBIJA – LETONIJA      16.00 (15.00)

 

A GRUPA – GUIDONIJA, ITALIJA (20 – 22. MAJ):

SUPERVIZOR CEV: DRAGOMIR GERASIMOVIĆ (SRBIJA)

1. KOLO – PETAK, 20. MAJ:

PORTUGALIJA – IZRAEL     16.30

ITALIJA – IRSKA               19.30

2. KOLO – SUBOTA, 21. MAJ:

PORTUGALIJA – IRSKA 16.30

ITALIJA – IZRAEL        19.30

3. KOLO – NEDELJA, 22. MAJ:

IZRAEL – IRSKA               16.30

ITALIJA – PORTUGALIJA     19.30

 

C GRUPA – ANKARA, TURSKA (19 – 21. MAJ):

1. KOLO – ČETVRTAK, 19. MAJ:

UKRAJINA – DANSKA   3:0 (25:13, 25:15, 25:20)

TURSKA – ISLAND       3:0 (25:9, 25:11, 25:14)

TABELA:

1. TUR       1    1    0    3:0      3

2. UKR       1    1    0    3:0      3

3. DEN       1    0    1    0:3      0

4. ISL        1    0    1    0:3      0

 

2. KOLO – PETAK, 20. MAJ:

UKRAJINA – DANSKA   15.30 (14.30)

TURSKA – ISLAND       18.00 (17.00)

3. KOLO – SUBOTA, 21. MAJ:

TURSKA – DANSKA      16.00 (15.00)

UKRAJINA – ISLAND    18.30 (17.30)

 

D GRUPA – SOFIJA, BUGARSKA (19 – 21. MAJ):

SUPERVIZOR CEV: SLOBODAN MILOŠEVIĆ (SRBIJA)

1. KOLO – ČETVRTAK, 19. MAJ:

FRANCUSKA – MAĐARSKA  3:0      (25:17, 25:17, 25:14)

 

2. KOLO – PETAK, 20. MAJ:

BUGARSKA – FRANCUSKA  17.30 (16.30)

3. KOLO – SUBOTA, 21. MAJ:

BUGARSKA – MAĐARSKA   16.00 (15.00)

 

E GRUPA – PRIŠTINA, TZV. KOSOVO (20 – 22. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 20. MAJ:

HOLANDIJA – SLOVAČKA   16.00

AZERBEJDŽAN – TZV. KOSOVO      19.00

2. KOLO – SUBOTA, 21. MAJ:

SLOVAČKA – TZV. KOSOVO     16.00

HOLANDIJA – AZERBEJDŽAN    19.00

3. KOLO – NEDELJA, 22. MAJ:

HOLANDIJA – TZV. KOSOVO    16.00

SLOVAČKA – AZERBEJDŽAN     19.00

 

F GRUPA – TIRANA, ALBANIJA (20 – 22. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 20. MAJ:

AUSTRIJA – ALBANIJA       18.00

2. KOLO – SUBOTA, 21. MAJ:

CRNA GORA – AUSTRIJA    18.00

3. KOLO – NEDELJA, 22. MAJ:

CRNA GORA – ALBANIJA    18.00

 

Plasman na premijerno prvenstvo Evrope izboriće 6 pobednika grupa i najbolja drugoplasirana selekcija.

I EP 2022. za mlađe seniore odigraće se u Tarnovu, u Poljskoj od 12. do 17. jula.

Прочитано 256 пута Последњи пут измењено utorak, 21 jun 2022 09:43

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga