Serbian flagcirilicalatinica

TENT i Crvena zvezda prvi polufinalisti u Valjevu

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2021. – FINALNI TURNIR

TENT iz Obrenovca (B) i Crvena zvezda (G) su prvi polufinalisti Finalnog turnira Prvenstva Srbije 2021. u konkurenciji kadetkinja u Valjevu. U A grupi najveće šanse za plasman u polufinale ima Beograd, dok će u V grupi duel između Omladinca iz Novih Banovaca i Blok Auta iz Beograda odlučiti o četvrtom polufinalisti.

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2021. – FINALNI TURNIR – VALJEVO (DVORANA „STUDENT“ I HALA SPORTOVA):

A GRUPA – DVORANA “STUDENT”:

PETAK, 28. MAJ:

BEOGRAD – SRBIJANKA 014 (VALJEVO)     3:0 (25:17, 25:16, 25:20)

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – LESKOVAC 98          3:0 (25:23, 25:23, 25:23)

TABELA:

1. BEOGRAD               1    1    0    3:0      3

2. SRBIJANKA 014       2    1    1    3:3      3

3. LESKOVAC 98          1    0    1    0:3      0

 

SUBOTA, 29. MAJ:

LESKOVAC 98 – BEOGRAD       9.00

 

B GRUPA – DVORANA “STUDENT”:

PETAK, 28. MAJ:

TENT (OBRENOVAC) – GIMNAZIJALAC (KRALJEVO)          3:0 (25:9, 25:16, 25:12)

TENT (OBRENOVAC) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)         3:0 (25:11, 26:24, 25:9)

TABELA:

1. TENT                      2    2    0    6:0      6

2. JEDINSTVO             1    0    1    0:3      0

3. GIMNAZIJALAC        1    0    1    0:3      0

 

SUBOTA, 29. MAJ:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – GIMNAZIJALAC (KRALJEVO)     11.00

 

V GRUPA – HALA SPORTOVA:

PETAK, 28. MAJ:

BLOK AUT (BEOGRAD) – BORAC (ČAČAK)     3:0 (25:13, 25:18, 25:14)

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – BORAC (ČAČAK)          3:0 (25:23, 25:11, 25:10)

TABELA:

1. OMLADINAC       1    1    0    3:0      3

2. BLOK AUT          1    1    0    3:0      3

3. BORAC              2    0    2    0:6      0

 

SUBOTA, 29. MAJ:

OMLADINAC (NOVI BANOVCI) – BLOK AUT (BEOGRAD)     9.00

 

G GRUPA – HALA SPORTOVA:

PETAK, 28. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC)           3:0 (25:13, 25:18, 25:12)

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK (SUBOTICA)     3:0 (25:19, 25:23, 25:21)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     2    2    0    6:0      6

2. SPARTAK                1    0    1    0:3      0

3. RADNIČKI DOO        1    0    1    0:3      0

 

SUBOTA, 29. MAJ:

SPARTAK (SUBOTICA) – RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC)      11.00

 

SUBOTA, 29. MAJ:

DVORANA “STUDENT”:

POLUFINALE:

(B 1) TENT (OBRENOVAC) – V 1          18.00

A 1 – (G 1) CRVENA ZVEZDA             20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA:

A 2 – G 2         16.00

 

HALA SPORTOVA:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA:

B 2 – V 2         20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 9. DO 12. MESTA:

B 3 – (V 3) BORAC (ČAČAK)          16.00

A 3 – G 3         18.00

 

NEDELJA, 30. MAJ:

DVORANA “STUDENT”:

FINALE:                           13.00

MEČ ZA TREĆE MESTO:      11.00

MEČ ZA PETO MESTO:       9.00

 

HALA SPORTOVA:

MEČ ZA 7. MESTO:            13.00

MEČ ZA 9. MESTO:            11.00

MEČ ZA 11. MESTO:          9.00

oss1

  • maj 28, 2021
  • 910
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga