Serbian flagcirilicalatinica

U subotu odlučujući mečevi za plasman u polufinale u Valjevu

PRETPIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2022. – FINALNI TURNIR

Na Finalnom turniru Prvenstva Srbije 2022. u konkurenciji pretpionirki danas su odigrana prva dva kola takmičenja po grupama. U subotu preće se odigrati odlučujuće utakmice za plasman u polfunale. O prvom mestu u A grupi odlučiće duel Srbijanka 014 – Grbić, u B grupi meč Borac – Stampedo, u V grupi susret Jedinstvo – Crnjanski, a u G grupi utakmica Respekt – Crvena zvezda.

PRETPIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2022. – FINALNI TURNIR – VALJEVO (DVORANA „STUDENT“, SALA OŠ „NADA PURIĆ“ I DVA TERENA HALE SPORTOVA):

A GRUPA – DVORANA “STUDENT”:

PETAK, 3. JUN:

1. KOLO:

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – TEHNIČAR (KRALJEVO)     3:0 (25:10, 25:14, 25:20)

GRBIĆ (BAČKI JARAK) – VOLEJLEND (BEOGRAD)     3:0 (27:25, 25:12, 25:18)

2. KOLO:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – GRBIĆ (BAČKI JARAK)      3:2 (25:19, 16:25, 16:25, 25:18, 15:9)

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – VOLEJLEND (BEOGRAD)     3:0 (25:13, 25:18, 25:17)

TABELA:

1. SRBIJANKA 014       2    2    0    6:0      6

2. GRBIĆ                    2    1    1    5:3      4

3. TEHNIČAR               2    1    1    3:5      2

4. VOLEJLEND             2    0    2    0:6      0

ppe1

 

3. KOLO – SUBOTA, 4. JUN:

VOLEJLEND (BEOGRAD) – TEHNIČAR (KRALJEVO)          9.00

GRBIĆ (BAČKI JARAK) – SRBIJANKA 014 (VALJEVO)       11.00

 

B GRUPA – SALA OŠ „NADA PURIĆ“:

PETAK, 3. JUN:

1. KOLO:

BORAC (ČAČAK) – BEOGRAD    3:1 (25:27, 26:24, 25:22, 25:18)

NS VOLEJ TIM (NOVI SAD) – STAMPEDO (NIŠ)          3:1 (22:25, 25:21, 25:19, 25:18)

2. KOLO:

BEOGRAD – STAMPEDO (NIŠ)  3:0 (25:13, 25:21, 25:10)

BORAC (ČAČAK) – NS VOLEJ TIM (NOVI SAD)                3:2 (25:15, 25:13, 13:25, 22:25, 15:8)

TABELA:

1. BORAC              2    2    0    6:3      5

2. NS VOLEJ TIM    2    1    1    5:4      4

3. BEOGRAD          2    1    1    4:3      3

4. STAMPEDO        2    0    2    1:6      0

 

3. KOLO – SUBOTA, 4. JUN:

NS VOLEJ TIM (NOVI SAD) – BEOGRAD      9.00

STAMPEDO (NIŠ) – BORAC (ČAČAK)         11.00

 

V GRUPA – HALA SPORTOVA – TEREN 1:

PETAK, 3. JUN:

1. KOLO:

CRNJANSKI (BEOGRAD) – RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC)      3:0 (25:9, 25:11, 25:16)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC) 3:2 (14:25, 25:17, 12:25, 25:21, 15:8)

2. KOLO:

CRNJANSKI (BEOGRAD) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)  3:1 (25:16, 25:23, 21:25, 25:8)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC)         3:0 (25:18, 25:10, 25:20)

TABELA:

1. CRNJANSKI             2    2    0    6:1      6

2. JEDINSTVO             2    2    0    6:2      5

3. MLADI RADNIK        2    0    2    3:6      1

4. RADNIČKI DOO        2    0    2    0:6      0

 

3. KOLO – SUBOTA, 4. JUN:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – CRNJANSKI (BEOGRAD)     9.00

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC)          11.00

 

G GRUPA – HALA SPORTOVA – TEREN 2:

PETAK, 3. JUN:

1. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – SLOBODA S (ČAČAK)     3:0 (25:23, 25:16, 25:16)

RESPEKT (NOVI SAD) – PANDA (VRANJE)     3:0 (25:6, 25:20, 25:12)

2. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – PANDA (VRANJE)    3:0 (25:16, 25:9, 25:20)

SLOBODA S (ČAČAK) – RESPEKT (NOVI SAD)          3:2 (17:25, 25:16, 25:21, 29:31, 15:6)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     2    2    0    6:0      6

2. RESPEKT                2    1    1    5:3      4

3. SLOBODA S             2    1    1    3:5      2

4. PANDA                   2    0    2    0:6      0

 

3. KOLO – SUBOTA, 4. JUN:

RESPEKT (NOVI SAD) – CRVENA ZVEZDA     9.00

PANDA (VRANJE) – SLOBODA S (ČAČAK)     11.00

 

SUBOTA, 4. JUN:

POLUFINALE – DVORANA “STUDENT”:

B 1 – V 1         16.00

A 1 – G 1         18.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA – SALA OŠ “NADA PURIĆ”:

A 2 – G 2         16.00

B 2 – V 2         18.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 9. DO 12. MESTA – HALA SPORTOVA – TEREN 1:

B 3 – V 3         16.00

A 3 – G 3         18.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 13. DO 16. MESTA – HALA SPORTOVA – TEREN 2:

B 4 – V 4         16.00

A 4 – G 4         18.00

 

NEDELJA – 5. JUN:

DVORANA “STUDENT”:

FINALE:                           12.00

MEČ ZA TREĆE MESTO:      10.00

 

SALA OŠ “NADA PURIĆ”:

MEČ ZA PETO MESTO:       11.00

MEČ ZA 7. MESTO:              9.00

 

HALA SPORTOVA – TEREN 1:

MEČ ZA 9. MESTO:            11.00

MEČ ZA 11. MESTO:            9.00

 

HALA SPORTOVA – TEREN 2:

MEČ ZA 13. MESTO:          11.00

MEČ ZA 15. MESTO:            9.00

oss5

  • jun 3, 2022
  • 494
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Sjajan gest Uroša Kovačevića! Sjajan gest Uroša Kovačevića!

    SENIORI – XX SP 2022.

    Muška seniorska reprezentacija Srbije se na Kopaoniku vredno priprema za XX Svetsko prvenstvo 2022. Uroš Kovačević, primač Srbije, se posle zasluženog odmora tokom IV Lige nacija vratio u reprezentaciju i stavio na raspolaganje Igoru Kolakoviću, prvom treneru seniora Srbije.

  • Zoran Gajić dobio čestitku od predsednika FIVB-a Zoran Gajić dobio čestitku od predsednika FIVB-a

    SENIORKE – IV LIGA NACIJA 2022.

    Dr Ari Grasa da Silva Filjo, predsednik FIVB, poslao je Zoranu Gajiću, predsedniku OSS, čestitku povodom bronzane medalje koju je osvojila ženska seniorska reprezentacija Srbije u IV Ligi nacija 2022. Predsednik FIVB je čestitao Odbojkaškom savezu Srbije, igračicama i stručnom štabu na odigranoj utakmici za treće mesto protiv Turske, koja je po njegovim rečima bila fantastična. Takođe, dr Ari Grasa da Silva Filjo uputio je reči hvale Jovani Stevanović na osvojenoj nagradi za najboljeg blokera turnira i poželeo OSS svu sreću na predstojećem Svetskom prvenstvu 2022, koje se odigrava u Holandiji i Poljskoj. 

  • Srbija jedina sa 4 medalje sa 4 aktuelna takmičenja – SP, OI, EP i LN Srbija jedina sa 4 medalje sa 4 aktuelna takmičenja – SP, OI, EP i LN

    SENIORKE

    Ženska seniorska reprezentacija Srbije je jedina na svetu sa 4 osvojene medalje na 4 aktuelna takmičenja.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga