Serbian flagcirilicalatinica

Beograd, Ub i Srem u polufinalu

PIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2022. – FINALNI TURNIR

Beograd, Ub i Srem plasirali su se u polufinale Finalnog turnira Prvenstva Srbije 2022. u konkurenciji pionirki, koji je danas počeo u Ubu. Četvrti polufinalista biće poznat posle sutrašnjeg meča Crvena zvezda – Proleter u A grupi. Direktne prenose polufinalnih i utakmica za medalje iz Uba možete gledati na YouTube kanalu OSSRB (https://www.youtube.com/OSSRBOdbojkaskisavezSrbije).

PIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2022. – FINALNI TURNIR – UB (HALA SPORTOVA I SALA OŠ „MILAN MUNJAS“):

A GRUPA – HALA SPORTOVA:

PETAK, 13. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – BORAC (ČAČAK)     3:0 (25:18, 25:23, 25:16)

BORAC (ČAČAK) – PROLETER (ZRENJANIN)           3:1 (25:19, 24:26, 25:11, 25:8)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     1    1    0    3:0      3

2. BORAC                   2    1    1    3:4      3

3. PROLETER               1    0    1    1:3      0

 

SUBOTA, 14. MAJ:

PROLETER (ZRENJANIN) – CRVENA ZVEZDA           9.00

 

B GRUPA – HALA SPORTOVA:

PETAK, 13. MAJ:

BEOGRAD – TEHNIČAR (KRALJEVO)     3:0 (25:7, 26:24, 25:17)

BEOGRAD – RADNIČKI 1977 (KRAGUJEVAC)           3:0 (25:18, 25:19, 25:10)

TABELA:

1. BEOGRAD               2    2    0    6:0      6

2. TEHNIČAR               1    0    1    0:3      0

3. RADNIČKI 1977       1    0    1    0:3      0

 

SUBOTA, 14. MAJ:

RADNIČKI 1977 (KRAGUJEVAC) – TEHNIČAR (KRALJEVO)          11.00

 

V GRUPA – SALA OŠ „MILAN MUNJAS“:

PETAK, 13. MAJ:

UB – RODA (BEOGRAD)          3:1 (25:19, 24:26, 25:21, 25:11)

UB – KLEK ZRENJANIN            3:0 (25:18, 25:18, 26:24)

TABELA:

1. UB                         2    2    0    6:1      6

2. RODA                     1    0    1    1:3      0

3. KLEK ZRENJANIN     1    0    1    0:3      0

 

SUBOTA, 14. MAJ:

KLEK ZRENJANIN – RODA (BEOGRAD)  9.00

 

G GRUPA – SALA OŠ „MILAN MUNJAS“:

PETAK, 13. MAJ:

SREM (SREMSKA MITROVICA) – SLOBODA S (ČAČAK)    3:2 (20:25, 25:18, 25:16, 19:25, 16:14)

SREM (SREMSKA MITROVICA) – DESETKA (NIŠ)        3:1 (21:25, 25:16, 25:23, 25:17)

TABELA:

1. SREM                2    2    0    6:3      5

2. SLOBODA S       1    0    1    2:3      1

3. DESETKA           1    0    1    1:3      0

 

SUBOTA, 14. MAJ:

DESETKA (NIŠ) – SLOBODA S (ČAČAK)      11.00

 

SUBOTA, 14. MAJ:

HALA SPORTOVA:

POLUFINALE:

(B 1) BEOGRAD – (V 1) UB      18.00

A 1 – (G 1) SREM (SREMSKA MITROVICA)     20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA:

A 2 – G 2         16.00

 

SALA OŠ „MILAN MUNJAS“

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA:

B 2 – V 2         20.00

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 9. DO 12. MESTA:

B 3 – V 3         16.00

A 3 – G 3         18.00

 

NEDELJA – 15. MAJ:

HALA SPORTOVA:

FINALE:                           13.00

MEČ ZA TREĆE MESTO:      11.00

MEČ ZA PETO MESTO:         9.00

 

SALA OŠ „MILAN MUNJAS“:

MEČ ZA 7. MESTO:            13.00

MEČ ZA 9. MESTO:            11.00

MEČ ZA 11. MESTO:            9.00

oss5

  • maj 13, 2022
  • 655
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga