Serbian flagcirilicalatinica

Pionirke

Hrvatska prvi rival pionirkama na prvenstvu Evrope

PIONIRKE – III EP 2021.

Ženska pionirska reprezentacija Srbije, igračice rođene 2006. i mlađe, odigraće prvi meč u B grupi III EP 2021. u Humeneu protiv Hrvatske u okviru 1. kola, u subotu, 10. jula od 20.00 časova. Srbija će u 2. kolu, u nedelju, 11. jula, od 20.00 časova igrati protiv Italije, a u 3. kolu, u ponedeljak, 12. jula protiv Bugarske od 20.00 časova. Pionirke Srbije će u 4. kolu, u sredu, 14. jula igrati protiv Slovačke od 17.30 časova, a u poslednjem, 5. kolu, u četvrtak, 15. jula od 15.00 časova protiv Rumunije.

Plasman u polufinale, koje će se odigrati u Niređhazi, izboriće po dve prvoplasirane selekcije iz obe grupe, dok će 3. i 4. selekcije igrati u razigravanju za plasman od 5. do 8. mesta u Humeneu.

III EP 2021. u konkurenciji pionirki (do 16 godina) odigraće se od 10. do 18. jula u Niređhazi u Mađarskoj i Humeneu u Slovačkoj.

peb1

PIONIRKE – III EP 2021. – NIREĐHAZA (MAĐARSKA) I HUMENE (SLOVAČKA):

B GRUPA – HUMENE, SLOVAČKA:

1. KOLO – SUBOTA, 10. JUL:

SRBIJA – HRVATSKA         20.00

ITALIJA – BUGARSKA        15.00

SLOVAČKA – RUMUNIJA     17.30

 

2. KOLO – NEDELJA, 11. JUL:

SRBIJA – ITALIJA             20.00

BUGARSKA – RUMUNIJA     15.00

HRVATSKA – SLOVAČKA    17.30

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 12. JUL:

SRBIJA – BUGARSKA         20.00

RUMUNIJA – HRVATSKA     15.00

SLOVAČKA – ITALIJA        17.30

 

4. KOLO – SREDA, 14. JUL:

SRBIJA – SLOVAČKA         17.30

ITALIJA – RUMUNIJA         15.00

BUGARSKA – HRVATSKA    20.00

 

5. KOLO – ČETVRTAK, 15. JUL:

SRBIJA – RUMUNIJA          15.00

HRVATSKA – ITALIJA        17.30

SLOVAČKA – BUGARSKA    20.00

 

A GRUPA – NIREĐHAZA, MAĐARSKA:

1. KOLO – SUBOTA, 10. JUL:

POLJSKA – TURSKA      15.00

ČEŠKA – MAĐARSKA    17.30

BELGIJA – RUSIJA       20.00

 

2. KOLO – NEDELJA, 11. JUL:

ČEŠKA – TURSKA        15.00

MAĐARSKA – BELGIJA  17.30

RUSIJA – POLJSKA      20.00

 

3. KOLO – PONEDELJAK, 12. JUL:

BELGIJA – ČEŠKA        15.00

POLJSKA – MAĐARSKA 17.30

TURSKA – RUSIJA       20.00

 

4. KOLO – SREDA, 14. JUL:

BELGIJA – POLJSKA     15.00

MAĐARSKA – TURSKA  17.30

ČEŠKA – RUSIJA         20.00

 

5. KOLO – ČETVRTAK, 15. JUL:

TURSKA – BELGIJA      15.00

RUSIJA – MAĐARSKA   17.30

POLJSKA – ČEŠKA       20.00

 

SUBOTA, 17. JUL:

NIREĐHAZA – POLUFINALE:

A 1 – B 2         15.30

B 1 – A 2         18.00

 

HUMENE – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA:

A 3 – B 4         15.30

B 3 – A 4         18.00

 

NEDELJA, 18. JUL:

NIREĐHAZA:

FINALE:                           18.00

MEČ ZA TREĆE MESTO:      15.30

 

HUMENE:

MEČ ZA PETO MESTO:       18.00

MEČ ZA SEDMO MESTO:    15.30

pee1

  • maj 12, 2021
  • 574
Објављено у Pionirke
Оцените овај чланак
(2 Гласова)

Naši partneri

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga