Serbian flagcirilicalatinica

Liga šampiona

Hemik uspešniji od Uba

SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2022.

Ub, pobednik Banka Poštanska štedionica Superlige 2020/2021. i prvak Srbije u konkurenciji odbojkašica, nije uspeo da ostvari pobedu u 4. kolu E grupe Lige šampiona 2022. Bolji od Uba bio je poljski Hemik Police, za koji nastupaju Jovana Brakočević i Bojana Milenković, pošto je večeras u Neto areni u Šćećinu, slavio sa 3:0, po setovima 25:17, 25:19 i 25:14, posle 68 minuta igre.

ls43

ls2

Poljakinje su u prvom setu bile bolji rival i lako su stigle do vođstva od 1:0. Ub je u drugom setu pružio veći otpor, ali ni to nije bilo dovoljno da stigne do izjednačenja i domaćin je duplirao prednost. Hemik je u trećem i poslednjem setu završio već započet posao i došao do maksimalne pobede.

ls1

U drugoj utakmici 4. kola E grupe igraće Koneljano i Njiređhaza u sredu, 26. januara od 20.30 časova.

Ub će u 5. kolu E grupe dočekati italijanski Koneljano u sredu, 2. februara od 18.00 časova, uz direktan prenos na TV Arena Sport.

cl

  • januar 20, 2022
  • 2792
Објављено у Liga šampiona
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Olimpijakos u C grupi sa Železničarom – Kovačević i Tabaković ponovo u Lajkovcu Olimpijakos u C grupi sa Železničarom – Kovačević i Tabaković ponovo u Lajkovcu

    SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2026.

    Železničar iz Lajkovca, prvak Srbije i pobednik banka Poštanska štedionica Superlige 2024/2025. u konkurenciji odbojkašica igraće u C grupi Lige šampiona 2026. sa Vero Volejom iz Milana (Hena Kurtagić), Ezačibašijem iz Istanbula i Olimpijakosom iz Pireja, koji je plasman izborio kroz kvalifikacije.

  • Odbojkašice Crvene zvezde u Belgiji (sreda, 26. novembar u 20.00) Odbojkašice Crvene zvezde u Belgiji (sreda, 26. novembar u 20.00)

    SENIORKE – KUP IZAZIVAČA 2026.

    Odbojkašice Crvene zvezde igraće u šesnaestini finala Kupa izazivača 2026. protiv belgijskog Šapel le Erlimona. Prva utakmica će se odigrati u Erkulinu, 80 km južno od Brisela, u sredu, 26. novembra od 20.00 časova.

  • Ub protiv Miluza, TENT treći put protiv Beverena Ub protiv Miluza, TENT treći put protiv Beverena

    SENIORKE – KUP CEV 2026.

    Odbojkašice Uba i TENT-a iz Obrenovca predstavljaće Srbiju u Kupu CEV 2026. i takmičenje počinju od šesnaestine finala. Ub će igrati protiv francuskog Miluza i biće domaćin u prvom meču u sredu, 26. novembra u Hali sportova u Ubu od 19.00 časova. TENT će igrati protiv belgijskog Beverena, treći put od 2021. Obrenovčanke će u prvoj utakmici igrati u Beverenu, u sredu, 26. novembra od 19.30 časova.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo
   
  Naučno-tehnička podrška
  Overtraq Logo Black Vertical.fw

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga