Serbian flagcirilicalatinica

Kadetkinje

Kadetkinje Srbije u Hradecu Kralovemu sa Češkom, Bugarskom, Nemačkom, Holandijom i Hrvatskom

KADETKINJE – XV EP 2022.

Ženska kadetska reprezentacija Srbije igraće u Hradecu Kralovemu u A grupi XV EP 2022. sa Češkom, Bugarskom, Nemačkom, Holandijom i Hrvatskom, odlučeno je danas žrebom u sedištu CEV u Luksemburgu. U B grupi u Prostejovu igraće Turska, Italija, Slovenija, Poljska, Mađarska i Finska. XV EP 2022. u konkurenciji kadetkinja odigraće se u Prostejovu i Hradecu Kralovemu u Češkoj od 16. do 24. jula 2022.

kee1

Polufinalne utakmice, kao i mečevi za bronzanu i zlatnu medalju, odigraće se u Hradecu Kralovemu.

Na EP 2022. igraće devojčice rođene 2006. i mlađe (do 17 godina).

XV EP 2022. u konkurenciji kadetkinja odigraće se u Prostejovu i Hradecu Kralovemu u Češkoj od 16. do 24. jula 2022.

kee

  • maj 5, 2022
  • 767
Објављено у Kadetkinje
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Treća uzastopna titula za Keđeržin Kozle Treća uzastopna titula za Keđeržin Kozle

    SENIORI – LIGA ŠAMPIONA 2023.

    Poljski Keđeržin Kozle je drugi put uzastopno odbranio titulu prvaka Evrope i osvojio treći uzastopni trofej pobednika Lige šampiona. Keđeržin Kozle je večeras u dvorani Pala Alpitur u Torinu, u finalu savladao Jastšebski sa 3:2, po setovima 26:28, 25:22, 25:14, 28:30 i 15:12, posle 146 minuta igre.

  • Vakifbank sa Đovanijem Gvidetijem osvojio 6. titulu pobednika – Stanislava Simić prvi sudija finala Vakifbank sa Đovanijem Gvidetijem osvojio 6. titulu pobednika – Stanislava Simić prvi sudija finala

    SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2023.

    Turski Vakifbank Istanbul, koji sa klupe predovdi Đovani Gvideti, prvi trener seniorki Srbije, osvojio je šesti put u istoriji titulu pobednika CEV Lige šampiona. U finalu CEV Lige šampiona 2023. u Torinu, Vakifbank je večeras u dvorani Pala Alpitur savladao Ezačibaši Istanbul, za koji igraju Tijana Bošković i Maja Ognjenović, sa 3:1, po setovima 27:25, 25:17, 23:25 i 25:17, posle 110 minuta igre. Stanislava Simić, međunarodni sudija iz Srbije, bila je prvi arbitar finala. Ilarija Vanji iz Italije je bila drugi sudija.

  • Srem prvak Srbije, bronza za Crno – bele 011 – Ana Mihajlović MVP Srem prvak Srbije, bronza za Crno – bele 011 – Ana Mihajlović MVP

    KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2023.

    Srem iz Sremske Mitrovice je osvojilo titulu prvaka Srbije, pošto je u finalu Finalnog turnira Prvenstva Srbije u konkurenciji kadetkinja savaldao Omladinac iz Novih Banovaca sa 3:2 (25:20, 25:20, 23:25, 21:25, 15:7). Crno – bele 011 iz Beograda su u utakmici za treće mesto pobedile Štrand Volej iz Novog Sada sa 3:0 (25:14, 25:21, 25:20). Ana Mihajlović, primač Srema, proglašena je za najbolju igračicu (MVP) Finalnog turnira.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga