Serbian flagcirilicalatinica

Juniori

Borbe za plasman u polufinale od ponedeljka

JUNIORI – XXI SP 2021.

Utakmice u okvriu četvrtfinalnih grupa na XXI SP 2021. u konkurenciji juniora (igrači do 21 godine, 2001. i mlađi) u Italiji i Bugarskoj, odigraće se od ponedeljka do srede, kada će biti poznati polufinalisti.

JUNIORI – XXI SP 2021. – KALJARI I KARBONIJA (ITALIJA) I SOFIJA (BUGARSKA):

A GRUPA – KALJARI:

1. KOLO – ČETVRTAK, 23. SEPTEMBAR:

ČEŠKA – EGIPAT         3:1 (25:20, 25:16, 29:31, 25:23)

ITALIJA – TAJLAND      3:0 (25:12, 25:15, 25:13)

2. KOLO – PETAK, 24. SEPTEMBAR:

ČEŠKA – TAJLAND       3:0 (25:16, 25:16, 25:15)

ITALIJA – EGIPAT        3:0 (25:13, 25:22, 25:14)

3. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR:

TAJLAND – EGIPAT      3:1 (18:25, 25:23, 25:22, 27:25)

ITALIJA – ČEŠKA         3:0 (25:16, 25:15, 25:20)

TABELA:

1. ITA        3    3    0    9:0      9

2. CZE       3    2    1    6:4      6

3. THA       3    1    2    3:7      3

4. EGY       3    0    3    2:9      0

 

C GRUPA – KARBONIJA:

1. KOLO – ČETVRTAK, 23. SEPTEMBAR:

ARGENTINA – MAROKO           3:0 (25:13, 25:16, 25:23)

BELGIJA – IRAN          3:2 (25:20, 25:23, 26:28, 26:28, 15:8)

2. KOLO – PETAK, 24. SEPTEMBAR:

BELGIJA – MAROKO     3:0 (25:16, 25:12, 25:16)

ARGENTINA – IRAN      3:2 (25:20, 20:25, 24:26, 25:18, 19:17)

3. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR:

BELGIJA – ARGENTINA 3:1 (25:19, 25:17, 23:25, 25:20)

IRAN – MAROKO         3:0 (25:5, 25:21, 25:15)

TABELA:

1. BEL       3    3    0    9:3      8

2. ARG       3    2    1    7:5      5

3. IRI        3    1    2    7:6      5

4. MAR       3    0    3    0:9      0

 

B GRUPA – SOFIJA:

1. KOLO – ČETVRTAK, 23. SEPTEMBAR:

POLJSKA – KUBA         3:1 (25:16, 25:19, 18:25, 25:19)

BUGARSKA – BAHREIN 3:0 (25:21, 25:21, 25:23)

2. KOLO – PETAK, 24. SEPTEMBAR:

POLJSKA – BAHREIN    3:0 (25:21, 25:20, 25:21)

BUGARSKA – KUBA      3:0 (25:21, 25:22, 25:21)

3. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR:

KUBA – BAHREIN        3:1 (19:25, 25:20, 25:18, 25:21)

POLJSKA – BUGARSKA 3:1 (29:27, 25:19, 23:25, 25:19)

TABELA:

1. POL       3    3    0    9:2      9

2. BUL       3    2    1    7:3      6

3. CUB       3    1    2    4:7      3

4. BRN       3    0    3    1:9      0

 

D GRUPA – SOFIJA:

1. KOLO – ČETVRTAK, 23. SEPTEMBAR:

KANADA – KAMERUN    3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

RUSIJA – BRAZIL        3:2 (16:25, 25:22, 23:25, 25:21, 15:9)

2. KOLO – PETAK, 24. SEPTEMBAR:

RUSIJA – KAMERUN     3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

BRAZIL – KANADA       3:0 (25:22, 25:21, 25:18)

3. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR:

BRAZIL – KAMERUN     3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

RUSIJA – KANADA       3:1 (25:13, 25:22, 21:25, 25:22)

TABELA:

1. RUS       3    3    0    9:3      8

2. BRA       3    2    1    8:3      7

3. CAN       3    1    2    4:6      3

4. CMR       3    0    3    0:9      0

 

Po dve prvoplasirane selekcije iz sve 4 grupe formiraće 2 četvrtfinalne grupe, s tim što će u E četvrtfinalnoj grupi igrati selekcije iz A i C grupe, a u F grupi reprezentacije iz B i D grupe.

Preostale reprezentacije će po istom principu igrati u grupama za plasman od 9. do 16. mesta.

 

ČETVRTFINALNE GRUPE:

E GRUPA – KALJARI, ITALIJA:

1. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:

ČEŠKA – BELGIJA        16.00

ITALIJA – ARGENTINA  19.00

2. KOLO – UTORAK, 28. SEPTEMBAR:

BELGIJA – ARGENTINA 16.00

ITALIJA – ČEŠKA         19.00

3. KOLO – SREDA, 29. SEPTEMBAR:

ČEŠKA – ARGENTINA   16.00

ITALIJA – BELGIJA       19.00

 

F GRUPA – SOFIJA, BUGARSKA:

1. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:

POLJSKA – BRAZIL       13.00 (12.00)

BUGARSKA – RUSIJA    19.00 (18.00)

2. KOLO – UTORAK, 28. SEPTEMBAR:

RUSIJA – BRAZIL        13.00 (12.00)

POLJSKA – BUGARSKA 19.00 (18.00)

3. KOLO – SREDA, 29. SEPTEMBAR:

POLJSKA – RUSIJA      13.00 (12.00)

BUGARSKA – BRAZIL   19.00 (18.00)

 

GRUPE ZA PLASMAN OD 9. DO 16. MESTA:

G GRUPA – KARBONIJA, ITALIJA:

1. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:

TAJLAND – MAROKO    16.00

IRAN – EGIPAT            19.00

2. KOLO – UTORAK, 28. SEPTEMBAR:

IRAN – MAROKO         16.00

TAJLAND – EGIPAT      19.00

3. KOLO – SREDA, 29. SEPTEMBAR:

EGIPAT – MAROKO      16.00

IRAN – TAJLAND         19.00

 

H GRUPA – SOFIJA, BUGARSKA:

1. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:

KUBA – KAMERUN       3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

KANADA – BAHREIN     16.00 (15.00)

2. KOLO – UTORAK, 28. SEPTEMBAR:

KANADA – KAMERUN    3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

KUBA – BAHREIN        16.00 (15.00)

3. KOLO – SREDA, 29. SEPTEMBAR:

BAHREIN – KAMERUN   3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

KUBA – KANADA          16.00 (15.00)

 

Plasman u polufinale izboriće po dve prvoplasirane reprezentacije iz E i F grupe.

jis

  • septembar 26, 2021
  • 961
Објављено у Juniori
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Poljska, Francuska, Turska, Finska, Ukrajina, Letonija i Austrija u Vrnjačkoj Banji sa juniorima Srbije Poljska, Francuska, Turska, Finska, Ukrajina, Letonija i Austrija u Vrnjačkoj Banji sa juniorima Srbije

    JUNIORI – XXIX EP 2024.

    Muška juniorska reprezentacija Srbije (do 20, 2005. i mlađi) igraće u A grupi XXIX EP 2024. u Vrnjačkoj Banji sa Poljskom, Francuskom, Turskom, Finskom, Ukrajinom, Letonijom i Austrijom, odlučeno je danas žrebom, koji je održan u prostorijama CEV u Luksembrugu. U B grupi u Arti, u Grčkoj, igraće pored domaćina i Italija, Češka, Bugarska, Slovenija, Španija, Izrael i Škotska. XXIX EP 2024. u konkurenciji juniora odigraće se u Vrnjačkoj Banji u Srbiji i Arti u Grčkoj od 26. avgusta do 7. septembra.

  • U četvrtak (11.00) žreb za EP juniora U četvrtak (11.00) žreb za EP juniora

    JUNIORI – XXIX EP 2024.

    Žreb za XXIX EP 2024. u konkurenciji juniora (do 20, 2005. i mlađi) obaviće se u četvrtak, 11. aprila u 11.00 časova u prostorijama CEV u Luksembrugu. XXIX EP 2024. u konkurenciji juniora odigraće se u Vrnjačkoj Banji u Srbiji i Arti u Grčkoj od 26. avgusta do 7. septembra.

  • U Vrnjačkoj Banji i Arti 16 reprezentacija na EP juniora U Vrnjačkoj Banji i Arti 16 reprezentacija na EP juniora

    JUNIORI – XXIX EP 2024.

    Po završetku II runde kvalifikacija, poznato je svih 16 reprezentacija koje će igrati na XXIX EP 2024. u konkurenciji juniora (do 20, 2005. i mlađi), u Vrnjačkoj Banji u Srbiji i Arti u Grčkoj od 26. avgusta do 7. septembra. Polufinalni mečevi, kao i utakmice za medalje odigraće se u Vrnjačkoj Banji.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga