Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Svetska liga 2005.

 

C GRUPA

I VIKEND (27–29. MAJ)

GRČKA – SRBIJA I CRNA GORA 3:0 (26:24, 25:18, 25:21), 3:1 (23:25, 25:22, 25:16, 25:19)

SRBIJA I CRNA GORA: PETKOVIĆ, BOJOVIĆ, JANIĆ, MITROVIĆ, ROLJIĆ, STANKOVIĆ, ÐORÐEVIĆ, KOVAČEVIĆ, ILIĆ, ROSIĆ, MARKOVIĆ, ZLATIĆ. TRENERI: LJUBA TRAVICA I IGOR KOLAKOVIĆ.


POLJSKA – ARGENTINA 3:1 (25:20, 23:25, 25:23, 25:23), 3:1 (19:25, 25:22, 25:21, 25:22)


II VIKEND (03–05. JUN)

ARGENTINA – SRBIJA I CRNA GORA 1:3 (23:25, 20:25, 25:19, 24:26), 3:2 (20:25, 25:23, 17:25, 25:14, 15:11)

SRBIJA I CRNA GORA: PETKOVIĆ, BOJOVIĆ, JANIC, MITROVIĆ, ROLJIĆ, STANKOVIĆ, SAMARDŽIĆ, KOVAČEVIĆ, VUJEVIĆ, ILIĆ, MARKOVIĆ, ZLATIĆ. TRENERI: LJUBA TRAVICA I IGOR KOLAKOVIĆ.


POLJSKA – GRČKA
3:2 (17:25, 25:23, 19:25, 25:20, 15:13), 3:0 (26:24, 25:17, 27:25)


III VIKEND (10–12. JUN)

SRBIJA I CRNA GORA – POLJSKA 3:2 (30:28, 16:25, 25:23, 22:25, 21:19), 1:3 (19:25, 22:25, 25:22, 24:26)

SRBIJA I CRNA GORA: PETKOVIĆ, BOJOVIĆ, JANIĆ, MITROVIĆ, ROLJIĆ, STANKOVIĆ, SAMARDŽIĆ, KOVAČEVIĆ, VUJEVIĆ, ILIĆ, MARKOVIĆ, ZLATIĆ. TRENERI: LJUBA TRAVICA I IGOR KOLAKOVIĆ.


ARGENTINA – GRČKA 1:3 (21:25, 19:25, 25:19, 14:25), 3:2 (17:25, 23:25, 25:23, 30:28, 15:13)


IV VIKEND (17–19. JUN)

SRBIJA I CRNA GORA – ARGENTINA 3:1 (22:25, 25:18, 25:17, 25:21), 3:2 (25:21, 32:30, 27:29, 17:25, 34:32)

SRBIJA I CRNA GORA: BOJOVIC, MITROVIĆ, ROLJIĆ, STANKOVIĆ, SAMARDŽIĆ, GRBIĆ, ÐORÐEVIĆ, GERIĆ, VUJEVIĆ, MILJKOVIĆ, ILIĆ, ZLATIĆ. TRENERI: LJUBA TRAVICA I IGOR KOLAKOVIĆ.


GRČKA – POLJSKA 2:3 (25:19, 21:25, 18:25, 25:18, 13:15), 3:1 (25:18, 17:25, 26:24, 25:16)


V VIKEND (24–26. JUN)

POLJSKA – SRBIJA I CRNA GORA 3:1 (20:25, 25:17, 25:23, 25:20), 2:3 (25:23, 25:23, 20:25, 21:25, 10:15)

SRBIJA I CRNA GORA: BOJOVIĆ, MITROVIĆ, ROLJIĆ, STANKOVIĆ, SAMARDŽIĆ, GRBIĆ, ÐORÐEVIĆ, VUJEVIĆ, MILJKOVIĆ, ILIĆ, MARKOVIĆ, ZLATIĆ. TRENERI: LJUBA TRAVICA I IGOR KOLAKOVIĆ.


GRČKA – ARGENTINA 3:0 (25:20, 25:20, 25:22), 1:3 (25:15, 22:25, 17:25, 20:25)


VI VIKEND (01–03. JUL)

SRBIJA I CRNA GORA – GRČKA 3:0 (27:25, 25:22, 25:17), 3:0 (25:15, 25:22, 27:25)

SRBIJA I CRNA GORA: BOJOVIĆ, MITROVIĆ, ROLJIĆ, STANKOVIĆ, SAMARDŽIĆ, GRBIĆ, ÐORÐEVIĆ, GERIĆ, VUJEVIĆ, MILJKOVIĆ, ILIĆ, MARKOVIĆ. TRENERI: LJUBA TRAVICA I IGOR KOLAKOVIĆ.


ARGENTINA – POLJSKA 0:3 (21:25, 19:25, 20:25), 2:3 (23:25, 23:25, 25:21, 25:20, 10:15)


TABELA:

1. POLJSKA                     12   9   3   32:19   21
2. SRBIJA I CRNA GORA  12   7   5   26:23   19
3. GRČKA                        12   5   7   22:24   17
4. ARGENTINA                 12   3   9   18:32   15


A GRUPA

I VIKEND (27–29. MAJ)

PORTUGALIJA – JAPAN 3:0 (25:22, 27:25, 25:22), 3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:20)

VENECUELA – BRAZIL 1:3 (19:25, 34:32, 22:25, 35:37), 2:3 (25:23, 21:25, 10:25, 25:20, 13:15)


II VIKEND (03–05. JUN)

PORTUGALIJA – BRAZIL 0:3 (16:25, 22:25, 23:25), 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)

VENECUELA – JAPAN 3:1 (22:25, 28:26, 25:21, 25:21), 3:0 (31:29, 25:22, 25:21)


III VIKEND (10–12. JUN)

JAPAN – BRAZIL 0:3 (24:26, 20:25, 21:25), 1:3 (17:25, 19:25, 29:27, 18:25)

PORTUGALIJA – VENECUELA 3:0 (25:18, 25:21, 25:14), 3:0 (25:23, 25:23, 25:21)


IV VIKEND (17–19. JUN)

BRAZIL – PORTUGALIJA 3:1 (26:24, 25:23, 20:25, 25:18), 3:0 (25:21, 25:20, 25:23)

JAPAN – VENECUELA 0:3 (22:25, 18:25, 20:25), 0:3 (21:25, 21:25, 21:25)


V VIKEND (24–26. JUN)

BRAZIL – JAPAN 3:0 (25:16, 25:14, 25:18), 3:0 (25:20, 25:16, 25:23)

VENECUELA – PORTUGALIJA 0:3 (20:25, 20:25, 22:25), 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)


VI VIKEND (01–03. JUL)

BRAZIL – VENECUELA 3:0 (25:16, 25:20, 25:21), 3:1 (25:22, 15:25, 25:22, 25:17)

JAPAN – PORTUGALIJA 3:2 (18:25, 20:25, 27:25, 26:24, 16:14), 3:0 (25:21, 25:22, 31:29)


TABELA:

1. BRAZIL                         12   11  1   33:9     23
2. PORTUGALIJA              12   6    6   21:19   18
3. VENECUELA                12   5    7   19:22   17
4. JAPAN                          12   2   10   9:32   14


B GRUPA

I VIKEND (27–29. MAJ)

BUGARSKA – KUBA 1:3 (24:26, 25:16, 20:25, 19:25), 0:3 (20:25, 24:26, 23:25)

ITALIJA – FRANCUSKA 0:3 (24:26, 17:25, 22:25), 3:0 (25:18, 25:18, 25:13)


II VIKEND (03–05. JUN)

FRANCUSKA – BUGARSKA 3:2 (25:20, 18:25, 25:21, 21:25, 15:13), 0:3 (24:26, 19:25, 15:25)

ITALIJA – KUBA 1:3 (26:24, 18:25, 20:25, 22:25), 3:1 (25:18, 25:20, 19:25, 25:16)


III VIKEND (10–12. JUN)

ITALIJA – BUGARSKA 2:3 (25:18, 29:31, 10:25, 25:20, 13:15), 3:2 (25:19, 24:26, 15:25, 25:19, 17:15)

FRANCUSKA – KUBA 0:3 (24:26, 23:25, 20:25), 3:2 (25:19, 18:25, 20:25, 25:21, 15:7)


IV VIKEND (17–19. JUN)

FRANCUSKA – ITALIJA 2:3 (25:19, 25:18, 24:26, 17:25, 13:15), 2:3 (25:21, 21:25, 22:25, 26:24, 13:15)


KUBA – BUGARSKA 1:3 (22:25, 25:19, 20:25, 22:25), 3:2 (27:25, 21:25, 23:25, 25:21, 15:9)


V VIKEND (24–26. JUN)

BUGARSKA – FRANCUSKA 3:0 (25:19, 25:21, 29:27), 2:3 (25:21, 22:25, 25:23, 23:25, 11:15)

KUBA – ITALIJA 3:0 (25:21, 25:19, 25:21), 1:3 (20:25, 25:23, 27:29, 19:25)


VI VIKEND (01. – 03. JUL)

BUGARSKA – ITALIJA 3:1 (30:32, 25:17, 25:23, 25:21), 3:0 (25:21, 25:20, 25:19)

KUBA – FRANCUSKA 3:0 (33:31, 33:31, 25:12), 3:1 (20:25, 25:22, 25:19, 25:21)


TABELA:

1. KUBA                           12   8   4   29:17   20
2. BUGARSKA                  12   6   6   27:22   18
3. ITALIJA                         12   6   6   22:26   18
4. FRANCUSKA                12   4   8   17:30   16


FINALNI TURNIR, BEOGRAD (08–10. JUL)

SRBIJA I CRNA GORA: BOJOVIĆ, JANIĆ, MITROVIĆ, ROLJIĆ, STANKOVIĆ, SAMARDŽIĆ, GRBIĆ, GERIĆ, VUJEVIĆ, MILJKOVIĆ, ILIĆ, MARKOVIĆ. TRENERI: LJUBA TRAVICA I IGOR KOLAKOVIĆ.


I DAN, PETAK, 08. JUL

SRBIJA I CRNA GORA – BRAZIL 1:3 (21:25, 25:23, 24:26, 21:25)
POLJSKA – KUBA 3:2 (23:25, 26:24, 25:16, 22:25, 15:13)


II DAN, SUBOTA, 09. JUL – POLUFINALE

SRBIJA I CRNA GORA – POLJSKA 3:2 (24:26, 19:25, 25:23, 25:20, 15:8)
BRAZIL – KUBA 3:1 (25:18, 25:19, 22:25, 25:23)


III DAN, NEDELJA, 10. JUL

FINALE:

SRBIJA I CRNA GORA – BRAZIL 1:3 (25:14, 14:25, 19:25, 16:25)


ZA TREĆE MESTO:

KUBA – POLJSKA 3:2 (25:23, 22:25, 24:26, 25:18, 15:13)


POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: IVAN MILJKOVIĆ (SRBIJA I CRNA GORA)
LIBERO: MARKO SAMARDŽIĆ (SRBIJA I CRNA GORA)
SERVER: IVAN MILJKOVIĆ (SRBIJA I CRNA GORA)
BLOKER: DANTE AMARAL GIMARAEŠ (BRAZIL)
SMEČER: HENRI BEL (KUBA)


KONAČAN PLASMAN:

1. BRAZIL
2. SRBIJA I CRNA GORA
3. KUBA
4. POLJSKA
5. BUGARSKA 
PORTUGALIJA
7. GRČKA
ITALIJA
VENECUELA
10. ARGENTINA
FRANCUSKA
JAPAN


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1251 puta