Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Svetska liga 2001.

 

C GRUPA: JUGOSLAVIJA, JAPAN, KUBA, PORTUGALIJA

I VIKEND

MACUMOTO, 12. MAJ, JAPAN – JUGOSLAVIJA 0:3 (17:25, 22:25, 24:26)

MACUMOTO, 13. MAJ, JAPAN – JUGOSLAVIJA 1:3 (27:25, 19:25, 23:25, 16:25)


KUBA – PORTUGALIJA 3:0 (25:15, 25:21, 25:23), 3:0 (25:20, 25:16, 25:18)


II VIKEND

POVOA DO VARZIM, 19. MAJ, PORTUGALIJA – JUGOSLAVIJA 0:3 (21:25, 14:25, 25:27)

POVOA DO VARZIM, 20. MAJ, PORTUGALIJA – JUGOSLAVIJA 0:3 (14:25, 15:25, 16:25)


KUBA – JAPAN 3:0 (25:20, 25:21, 25:14), 3:1 (25:17, 25:17, 24:26, 25:23)


III VIKEND

HAVANA, 26. MAJ, KUBA – JUGOSLAVIJA 3:1 (25:20, 25:23, 33:35, 25:23)

HAVANA, 27. MAJ, KUBA – JUGOSLAVIJA 3:0 (25:21, 26:24, 25:19)


PORTUGALIJA – JAPAN 0:3 (16:25, 23:25, 20:25), 3:1 (26:24, 21:25, 29:27, 25:23)


IV VIKEND

NOVI SAD, 01. JUN, JUGOSLAVIJA – PORTUGALIJA 3:0 (25:11, 25:21, 25:15)

PODGORICA, 03. JUN, JUGOSLAVIJA – PORTUGALIJA 3:0 (25:15, 25:12, 25:18)


JAPAN – KUBA 0:3 (19:25, 15:25, 23:25), 1:3 (25:22, 25:27, 24:26, 13:25)


V VIKEND

PODGORICA, 08. JUN, JUGOSLAVIJA – JAPAN 3:2 (25:18, 25:18, 27:29, 23:25, 15:10)

BEOGRAD, 10. JUN, JUGOSLAVIJA – JAPAN 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)


PORTUGALIJA – KUBA 1:3 (25:18, 17:25, 18:25, 25:27), 0:3 (25:27, 17:25, 17:25)


VI VIKEND

NOVI SAD, 15. JUN, JUGOSLAVIJA – KUBA 3:1 (25:16, 21:25, 25:20, 25:22)

BEOGRAD, 16. JUN, JUGOSLAVIJA – KUBA 3:1 (22:25, 25:20, 25:22, 25:23)


JAPAN – PORTUGALIJA 3:1 (27:25, 26:24, 23:25, 25:20), 3:0 (25:23, 25:18, 25:12)

 

TABELA:

1. KUBA 12  10   2   32:10   22
2. JUGOSLAVIJA 12  10   2   31:11   22
3. JAPAN 12   3   9   15:28   15
4. PORTUGALIJA 12   1  11    5:34   13

 

A GRUPA: ITALIJA, FRANCUSKA, ŠPANIJA, ARGENTINA

I VIKEND

ITALIJA – ARGENTINA 3:0 (25:18, 25:19, 25:18), 3:0 (25:14, 25:22, 25:21)

ŠPANIJA – FRANCUSKA 0:3 (16:25, 20:25, 20:25), 2:3 (22:25, 25:20, 19:25, 25:23, 11:15)


II VIKEND

ŠPANIJA – ITALIJA 3:0 (25:23, 25:17, 26:24), 2:3 (29:27, 24:26, 17:25, 25:23, 10:15)


FRANCUSKA – ARGENTINA 3:1 (21:25, 27:25, 25:19, 25:20), 1:3 (25:27, 25:23, 22:25, 22:25)


III VIKEND

ARGENTINA – FRANCUSKA 1:3 (22:25, 26:24, 28:30, 22:25), 3:1 (25:20, 20:25, 25:22, 26:24)

ITALIJA – ŠPANIJA 3:2 (25:22, 27:25, 17:25, 23:25, 15:11), 3:0 (25:15, 25:20, 25:20)


IV VIKEND

ITALIJA – FRANCUSKA 1:3 (30:28, 20:25, 20:25, 19:25), 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)

ARGENTINA – ŠPANIJA 1:3 19:25, 23:25, 25:21, 22:25), 2:3 (23:25, 21:25, 25:22, 28:26, 12:15)


V VIKEND

FRANCUSKA –ŠPANIJA 3:1 (29:27, 25:22, 19:25, 25:22), 3:1 (25:20, 23:25, 25:17, 25:17)

ARGENITNA – ITALIJA 0:3 (25:27, 29:31, 14:25), 1:3 (24:26, 32:30, 21:25, 20:25)


VI VIKEND

ŠPANIJA – ARGENTINA 3:2 (25:18, 22:25, 25:21, 28:30, 15:12), 3:2 (25:21, 25:20, 22:25, 21:25, 15:12)

FRANCUSKA – ITALIJA 1:3 (21:25, 25:19, 20:25, 19:25), 3:2 (25:20, 19:25, 19:25, 25:21, 15:9)

 

TABELA:

1. ITALIJA 12   9   3   30:15   21
2. FRANCUSKA 12   8   4   27:21   20
3. ŠPANIJA 12   5   7   23:28   17
4. ARGENTINA 12   2  10  16:32   14

 

B GRUPA: POLJSKA, GRČKA, RUSIJA, VENECUELA

I VIKEND

RUSIJA – VENECUELA 3:0 (25:20, 25:13, 25:19), 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)

POLJSKA – GRČKA 3:0 (25:21, 25:22, 25:21), 2:3 (25:23, 26:28, 22:25, 27:25, 15:17)


II VIKEND

POLJSKA – VENECUELA 1:3 (19:25, 25:15, 24:26, 24:26), 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)

GRČKA – RUSIJA 3:1 (25:18, 27:25, 22:25, 25:20), 3:0 (25:23, 26:24, 25:21)


III VIKEND

POLJSKA –RUSIJA 1:3 (33:31, 23:25, 21:25, 23:25), 0:3 (23:25, 22:25, 19:25)

VENECUELA – GRČKA 1:3 (19:25, 17:25, 25:20, 19:25), 2:3 (18:25, 26:24, 26:24, 21:25, 8:15)


IV VIKEND

RUSIJA – GRČKA 1:3 (22:25, 23:25, 25:21, 23:25), 3:1 (25:18, 25:21, 22:25, 25:13)

VENECUELA – POLJSKA 2:3 (20:25, 20:25, 25:22, 25:23, 12:15), 2:3 (23:25, 20:25, 25:23, 32:30, 14:16)

 

V VIKEND

VENECUELA – RUSIJA 0:3 (14:25, 21:25, 13:25), 0:3 (11:25, 18:25, 13:25)

GRČKA – POLJSKA 0:3 (18:25, 19:25, 19:25), 1:3 (21:25, 25:21, 22:25, 24:26)


VI VIKEND

RUSIJA –POLJSKA 3:0 (25:19, 25:14, 25:19), 2:3 (25:11, 20:25, 25:22, 23:25, 14:16)

GRČKA – VENECUELA 2:3 (31:29, 25:19, 23:25, 32:34, 12:15), 2:3 (23:25, 23:25, 25:20, 25:20, 18:20)


TABELA:

1. RUSIJA 12   8  4  28:14   20
2. POLJSKA 12   7  5  25:22   19
3. GRČKA 12   6  6  24:25   18
4. VENECUELA 12   3  9  16:32   15

 

D GRUPA: BRAZIL, SAD, HOLANDIJA, NEMAČKA

I VIKEND

HOLANDIJA – BRAZIL 2:3 (16:25, 25:22, 25:22, 14:25, 12:15), 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 20:25)

NEMAČKA – SAD 1:3 (34:36, 26:28, 25:20, 21:25), 0:3 (23:25, 22:25, 10:25)


II VIKEND

NEMAČKA – BRAZIL 1:3 (21:25, 14:25, 25:22, 22:25), 1:3 (14:25, 25:19, 23:25, 24:26)

SAD –HOLANDIJA 3:2 (25:21, 23:25, 20:25, 26:24, 24:22), 1:3 (23:25, 25:19, 22:25, 20:25)


III VIKEND

HOLANDIJA –NEMAČKA 3:1 (25:15, 16:25, 25:22, 25:21), 3:2 (25:22, 25:16, 20:25, 26:28, 15:10)

SAD – BRAZIL 0:3 (22:25, 12:25, 15:25), 3:2 (13:25, 20:25, 27:25, 25:22, 15:13)


IV VIKEND

BRAZIL – SAD 3:0 (25:19, 25:11, 25:19), 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)

NEMAČKA –HOLANDIJA 1:3 (19:25, 25:16, 23:25, 21:25), 1:3 (17:25, 25:23, 21:25, 28:30)


V VIKEND

BRAZIL –HOLANDIJA 3:0 (25:20, 25:18, 25:23), 3:2 (21:25, 25:16, 25:21, 22:25, 15:10)

SAD – NEMAČKA 3:2 (25:20, 25:23, 23:25, 22:25, 15:12), 3:0 (32:30, 25:15, 25:16)


VI VIKEND

HOLANDIJA – SAD 3:1 (25:23, 25:18, 21:25, 25:19), 3:0 (25:17, 29:27, 25:17)

BRAZIL – NEMAČKA 3:0 (25:18, 26:24, 25:21), 3:1 (25:7, 25:19, 19:25, 25:13)


TABELA:

1. BRAZIL 12  11   1   35:13    23
2. HOLANDIJA 12   7   5    28:22   19
3. SAD 12   6   6    20:25   18
4. NEMAČKA 12   0  12   11:36   12

 

 

FINALNI TURNIR – KATOVICE, POLJSKA (25–30. JUN)

A GRUPA

1. KOLO - PONEDELJAK, 25. JUN

JUGOSLAVIJA – FRANCUSKA 2:3 (25:18, 31:33, 26:28, 25:21, 11:15)
POLJSKA – BRAZIL 1:3 (26:24, 15:25, 26:28, 18:25)

2. KOLO – UTORAK, 26. JUN

JUGOSLAVIJA – BRAZIL 1:3 (25:19, 15:25, 19:25, 21:25)
POLJSKA – FRANCUSKA 3:2 (21:25, 25:22, 19:25, 26:24, 15:13)

3. KOLO – SREDA, 27. JUN

JUGOSLAVIJA – POLJSKA 3:0 (25:22, 25:22, 25:17)
BRAZIL – FRANCUSKA 3:1 (25:20, 25:13, 22:25, 25:22)

 

TABELA:

1. BRAZIL 3  3  0  9:3   6
2. JUGOSLAVIJA 3  1  2  6:6   4
3. FRANCUSKA 3  1  2  6:8   4
4. POLJSKA 3  1  2  4:8   4

 

B GRUPA

1. KOLO – PONEDELJAK, 25. JUN

KUBA – HOLANDIJA 3:1 (25:20, 25:18, 24:26, 27:25)
RUSIJA – ITALIJA 3:2 (24:26, 28:26, 26:24, 18:25, 15:13)

2. KOLO – UTORAK, 26. JUN

ITALIJA – HOLANDIJA 3:1 (21:25, 25:16, 25:21, 25:19)
KUBA – RUSIJA 3:2 (29:27, 18:25, 25:21, 22:25, 15:13)

3. KOLO – SREDA, 27. JUN

RUSIJA – HOLANDIJA 3:1 (25:23, 25:19, 15:25, 25:18)

ITALIJA – KUBA 3:0 (25:21, 25:17, 25:22)

 

TABELA:

1. ITALIJA 3  2  1  8:4   5
2. RUSIJA 3  2  1  8:6   5
3. KUBA 3  2  1  6:6   5
4. HOLANDIJA 3  0  3  3:9   3

 

POLUFINALE - PETAK, 29. JUN:

JUGOSLAVIJA – ITALIJA 2:3 (25:22, 25:19, 22:25, 22:25, 12:15)
BRAZIL – RUSIJA 3:2 (25:19, 25:19, 24:26, 23:25, 20:18)

 

SUBOTA, 30. JUN

ZA TREĆE MESTO:

JUGOSLAVIJA – RUSIJA 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)

 

FINALE:

BRAZIL - ITALIJA 3:0 (25:15, 25:22, 25:19)

 

POJEDINAČNE NAGRADE

MVP: IVAN MILJKOVIĆ (JUGOSLAVIJA)
SMEČER: ANDRE NAŠSIMENTO (BRAZIL)
BLOKER: GUSTAVO ENDREŠ (BRAZIL)
SERVER: LUIÐI MASTRANÐELO (ITALIJA)

 

KONAČAN PLASMAN:

1. BRAZIL
2. ITALIJA
3. RUSIJA
4. JUGOSLAVIJA
5. KUBA
5. FRANCUSKA
7. POLJSKA
7. HOLANDIJA
9. SAD
9. ŠPANIJA
9. JAPAN
9. GRČKA
13. ARGENTINA
13. VENECUELA
13. NEMAČKA
13. PORTUGALIJA


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1253 puta