Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Svetska liga 1996.

 

A GRUPA: BRAZIL, KUBA, ARGENTINA, ŠPANIJA.

I VIKEND

ŠPANIJA – BRAZIL 0:3 (13:15, 4:15, 8:15), 3:2 (12:15, 15:10, 5:15, 15:12, 15:10)

KUBA – ARGENTINA 3:1 (15:17, 15:7, 15:4, 15:9), 3:1 (15:6, 13:15, 15:9, 15:12)


II VIKEND

ŠPANIJA – ARGENTINA 3:2 (6:15, 2:15, 15:6, 15:11, 15:12), 0:3 (5:15, 9:15, 12:15)

KUBA – BRAZIL 3:2 (15:11, 12:15, 15:6, 10:15, 15:12), 2:3 (15:11, 7:15, 14:16, 15:13, 13:15)


III VIKEND

KUBA – ŠPANIJA 3:0 (15:6, 15:13, 15:9), 2:3 (15:7, 9:15, 15:3, 13:15, 9:15)

ARGENTINA – BRAZIL 2:3 (10:15, 13:15, 15:8, 15:12, 17:19), 1:3 (15:7, 10:15, 8:15, 6:15)


IV VIKEND

ŠPANIJA – KUBA 0:3 (9:15, 9:15, 16:17), 3:0 (15:9, 16:14, 15:12)

BRAZIL – ARGENTINA 3:1 (14:16, 15:9, 15:7, 15:4), 3:0 (15:7, 15:11, 15:1)


V VIKEND

ARGENTINA – ŠPANIJA 3:1 (6:15, 15:8, 15:11, 15:12), 3:0 (15:9, 15:5, 15:5)

BRAZIL – KUBA 3:0 (15:6, 15:12, 15:10), 3:1 (15:7, 12:15, 15:6, 15:12)


VI VIKEND

ARGENTINA – KUBA 2:3 (15:12, 10:15, 15:9, 11:15, 11:15), 3:1 (15:12, 15:7, 6:15, 15:10)

BRAZIL – ŠPANIJA 3:0 (15:13, 15:9, 15:10), 3:0 (15:11, 15:10, 15:8)


TABELA:

1. BRAZIL 12  10  2  34:13   22
2. KUBA 12   6  6   24:24  18
3. ŠPANIJA 12   4  8   13:30  16
4. ARGENTINA 12   3  9   22:29  15

 

B GRUPA: ITALIJA, HOLANDIJA, BUGARSKA, GRČKA.

I VIKEND

BUGARSKA – GRČKA 3:0 (15:13, 15:3, 15:4), 3:0 (15:6, 15:11, 15:10)

HOLANDIJA – ITALIJA 0:3 (8:15, 9:15, 12:15), 1:3 (15:7, 10:15, 12:15, 13:15)


II VIKEND

GRČKA – HOLANDIJA 0:3 (4:15, 13:15, 13:15), 1:3 (10:15, 10:15, 15:7, 2:15)

ITALIJA – BUGARSKA 3:0 (15:9, 15:7, 15:5), 3:1 (14:16, 15:9, 15:11, 15:10)


III VIKEND

BUGARSKA – HOLANDIJA 0:3 (8:15, 11:15, 10:15), 0:3 (12:15, 8:15, 9:15)

GRČKA – ITALIJA 0:3 (4:15, 7:15, 11:15), 0:3 (10:15, 11:15, 8:15)


IV VIKEND

HOLANDIJA – GRČKA 3:0 (15:4, 15:2, 15:6), 3:0 (15:12, 15:4, 15:6)

BUGARSKA – ITALIJA 3:1 (15:11, 15:1, 13:15, 15:12), 2:3 (5:15, 6:15, 15:11, 15:12, 13:15)


V VIKEND

GRČKA – BUGARSKA 3:2 (10:15, 0:15, 15:7, 15:7, 27:25), 0:3 (6:15, 3:15, 14:16)

ITALIJA – HOLANDIJA 3:1 (15:4, 12:15, 15:10, 15:2), 3:2 (13:15, 16:14, 15:3, 5:15, 15:12)


VI VIKEND

ITALIJA – GRČKA 3:0 (15:6, 15:3, 15:6), 3:0 (15:5, 15:8, 15:3)

HOLANDIJA – BUGARSKA 3:0 (15:6, 15:4, 15:7), 3:0 (15:9, 15:4, 15:8)


TABELA:

1. ITALIJA 12  11  1   34:10   23
2. HOLANDIJA 12   8   4  28:13   20
3. BUGARSKA 12   4   8  17:25   16
4. GRČKA 12   1  11  4:35    13

 

C GRUPA: RUSIJA, KINA, JAPAN (POŠTO SU IGRALE SAMO TRI EKIPE IGRANI SU TURNIRI)

I VIKEND - PEKING

KINA – JAPAN 2:3 (15:10, 13:15, 16:14, 6:15, 13:15)
RUSIJA – JAPAN 3:2 (15:7, 12:15, 12:15, 15:7, 20:18)
KINA – RUSIJA 0:3 (8:15, 7:15, 9:15)


II VIKEND – MOSKVA

RUSIJA – JAPAN 3:0 (17:15, 15:6, 15:2)
KINA – JAPAN 1:3 (15:11, 8:15, 3:15, 7:15)
RUSIJA – KINA 3:1 (16:14, 12:15, 15:7, 15:9)


III VIKEND – JAMAGUČI

RUSIJA – KINA 3:0 (15:12, 15:7, 15:8)
JAPAN – KINA 3:1 (11:15, 15:12, 15:4, 15:4)
JAPAN – RUSIJA 0:3 (14:16, 10:15, 7:15)


IV VIKEND – ŠANGAJ

KINA – RUSIJA 0:3 (13:15, 6:15, 11:15)
JAPAN – RUSIJA 0:3 (11:15, 6:15, 4:15)
KINA – JAPAN 3:0 (15:5, 15:6, 15:4)


V VIKEND – SANKT PETERBURG

RUSIJA – KINA 3:1 (15:11, 15:9, 13:15, 15:3)
KINA – JAPAN 3:2 (15:13, 13:15, 15:6, 7:15, 15:5)
RUSIJA – JAPAN 3:0 (16:14, 15:11, 15:2)


VI VIKEND – TOKIO

RUSIJA – KINA 3:2 (9:15, 15:11, 15:5, 10:15, 15:13)
JAPAN – KINA 2:3 (13:15, 16:17, 15:11, 15:3, 13:15)
JAPAN – RUSIJA 1:3 (6:15, 15:6, 14:16, 1:15)


TABELA:

1. RUSIJA 12  12  0   36:7   24
2. KINA 12   3  9   17:31  15
3. JAPAN 12   3  9   16:31  15

 

 

FINALNI TURNIR - ROTERDAM:

1. KOLO

RUSIJA – KUBA 3:2 (4:15, 15:6, 15:7, 7:15, 15:13)
ITALIJA – BRAZIL 3:1 (15:9, 15:9, 11:15, 15:10)
HOLANDIJA – KINA 3:0 (15:4, 15:7, 15:3)

2. KOLO

ITALIJA – KUBA 3:0 (15:10, 15:3, 15:6)
BRAZIL – KINA 3:0 (15:5, 15:9, 17:15)
HOLANDIJA – RUSIJA 3:0 (15:9, 15:2, 16:14)

3. KOLO

KUBA – KINA 3:0 (15:10, 15:7, 15:4)
ITALIJA – RUSIJA 3:2 (10:15, 10:15, 16:14, 15:4, 16:14)
HOLANDIJA – BRAZIL 3:1 (15:12, 15:9, 10:15, 15:9)

4. KOLO

ITALIJA – KINA 0:3 (13:15, 14:16, 13:15)
RUSIJA – BRAZIL 3:0 (15:13, 15:12, 15:13)
HOLANDIJA – KUBA 3:1 (11:15, 15:10, 15:8, 15:11)

 

TABELA:

1. HOLANDIJA 4  4  0 12:2   8
2. ITALIJA 4  3  1  9:6   7
3. RUSIJA 4  2  2  8:8   6
4. KUBA 4  1  3  6:9   5
5. BRAZIL 4  1  3  5:9   5
6. KINA 4  0  4  3:9   4

 

 

FINALE:

HOLANDIJA - ITALIJA 3:2 - 17:15, 15:12, 10:15, 10:15, 22:20

 

ZA 3. MESTO:

RUSIJA – KUBA 3:2 - 3:15, 15:7, 4:15, 16:14, 19:17

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

POENTER: LORENCO BERNARDI (ITALIJA)
SMEČER: STANISLAV DINEJKIN (RUSIJA)
BLOKER: JOSVANI ERNANDEZ (KUBA)
SERVER: ALAN ROKA (KUBA)

 

KONAČAN PLASMAN:

1. HOLANDIJA
2. ITALIJA
3. RUSIJA
4. KUBA
5. BRAZIL
6. KINA
7. ARGENTINA
8. BUGARSKA
9. JAPAN
10. ŠPANIJA
11. GRČKA


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1257 puta