>> GENERALNI SPONZOR

BPS gensp

Raspored TV prenosa odbojkaških utakmica

DIREKTNI PRENOSI ODBOJKAŠKIH UTAKMICA NA RTS, TV SPORT KLUB I TV ARENA SPORT

Odbojkaški savez Srbije, u saradnji sa RTS, TV Sport Klub i TV Arena Sport, objavljuje u nastavku datume i satnicu direktnih prenosa odbojkaških utakmica.

 

 

 

 

 

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPERLIGA:

RTS 2

Ponedeljak, 22. april:

Vojvodina NS seme (Novi Sad) – Crvena zvezda            18.00

 

Sreda, 24. april:

Železničar (Lajkovac) – Jedinstvo (Stara Pazova)           17.30

 

Četvrtak, 25. april:

Crvena zvezda – Vojvodina NS seme (Novi Sad)            18.00

 

Subota, 27. april:

Jedinstvo (Stara Pazova) – Železničar (Lajkovac)           18.00

 

Ponedeljak, 29. april:

Vojvodina NS seme (Novi Sad) – Crvena zvezda            17.30

 

 

 

Četvrtak, 18. april:

Prvenstvo Slovenije (m):

ACH Ljubljana – Kalcit Kamnik         18.00 (SK4)

 

Prvenstvo Italije (ž) – polufinale plej – ofa:

Skandići – Novara         20.30 (SK HD)

 

Petak, 19. april:

Prvenstvo Slovenije (ž):

Nova Gorica – Branik Maribor    20.00 (SK4)

 

Prvenstvo Italije (m) – polufinale plej – ofa:

Lube – Trentino             20.30 (SK3)

 

Subota, 20. april:

Prvenstvo Italije (ž) – polufinale plej – ofa:

Novara – Skandići         18.00 (SK4)

 

Nedelja, 21. april:

Prvenstvo Italije (ž) – polufinale plej – ofa:

Koneljano – Monca        20.30 (SK2)

 

Ponedeljak, 22. april:

Prvenstvo Italije (ž) – polufinale plej – ofa:

Novara – Skandići         16.00

 

Prvenstvo Italije (m) – polufinale plej – ofa – 3. utakmica:

Peruđa – Modena ili Trentino – Lube      18.30

 

Utorak, 23. april:

Prvenstvo Italije (ž) – polufinale plej – ofa:

Koneljano – Monca        20.30

 

 

 

Prvenstvo Turske:

Sreda, 17. april – polufinale 3 (ž):

Vakifbank – Fenerbahče 18.00 (AS5)

 

Nedelja, 21. april – finale 1 (m):

Fenerbahče – Arkas       16.00 (AS4)

 

Utorak, 23. april – finale 2 (m):

Fenerbahče – Arkas       17.00 (AS2)

 

Sreda, 24. april – finale 1 (ž):

Vakifbank – Ezačibaši          17.00 (AS3)

 

Petak, 26. april – finale 2 (ž):

Vakifbank – Ezačibaši          17.00 (AS2)

 

Nedelja, 28. april – finale 3 (m):

Arkas – Fenerbahče             13.00 (AS3)