>> GENERALNI SPONZOR

BPS gensp

Raspored TV prenosa odbojkaških utakmica

DIREKTNI PRENOSI ODBOJKAŠKIH UTAKMICA NA RTS, TV SPORT KLUB I TV ARENA SPORT

Odbojkaški savez Srbije, u saradnji sa RTS, TV Sport Klub i TV Arena Sport, objavljuje u nastavku datume i satnicu direktnih prenosa odbojkaških utakmica.

 

 

 

 

BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPERLIGA:

RTS 2

Četvrtak, 31. januar:

Mladi radnik (Požarevac) – Spartak (Subotica)       18.00

 

Četvrtak, 7. februar:

Vojvodina NS seme – Crvena zvezda      18.00

 

Četvrtak, 14. februar:

Vizura (Ruma) – Crvena zvezda      16.30

 

Četvrtak, 21. februar:

Radnički doo (Kragujevac) – Jedinstvo (Stara Pazova)           18.00

 

Nedelja, 3. mart:

Železničar (Lajkovac) – Vizura (Ruma)           16.00

 

 

Subota, 2. februar:

Prvenstvo Italije (m), 20. kolo: Ravena – Verona           15.15 (SK9)

Kup Italije, polufinale (ž): Novara – Busto Arsicio          18.00 (SK5)

Kup Italije, polufinale (ž): Skandići – Koneljano             20.30 (SK5)

 

Nedelja, 3. februar:

Prvenstvo Italije (m), 20. kolo: Modena – Peruđa          15.30 (SK HD)

Kup Italije, finale (ž):          18.00 (SK HD)

 

Sreda, 6. februar:

Liga šampiona (ž), 4. kolo: Vakifbank Istanbul – Marica Plovdiv       16.00

 

Subota, 9. februar:

Kup Italije, polufinale (m): Peruđa – Modena           15.30

Kup Italije, polufinale (m): Trentino – Lube             18.00

Prvenstvo Italije (ž), 19. kolo: Bergamo – Breša            20.30

 

Nedelja, 10. februar:

Kup Italije, finale (m):              18.00

 

Subota, 16. februar:

Prvenstvo Italije (ž), 20. kolo: Novara – Firenca            20.30

 

Nedelja, 17. februar:

Prvenstvo Italije (m), 21. kolo: Lube – Modena              20.30

 

Subota, 23. februar:

Prvenstvo Italije (m), 22. kolo: Trentino – Padova         18.00

Prvenstvo Italije (ž), 21. kolo: Skandići – Busto Arsicio       20.30

 

Nedelja, 24. februar:

Prvenstvo Italije (m), 22. kolo: Verona – Milano            18.00

 

 

 

PRVENSTVO TURSKE:

Subota, 2. februar:

Istanbul BB – Galatasaraj          12.00 (AS3)

 

Nedelja, 3. februar:

Fenerbahče – Ti             12.00 (AS3)

 

Subota, 9. februar:

Galatasaraj – Arkas spor     14.00 (AS4)

 

Subota, 16. februar:

Arkas spor – Inegol             12.00 (AS3)

 

Sreda, 20. februar:

Galatasaraj – Arhavi            11.00 (AS1)