Rezultati seniorki na Evropskim prvenstvima

 

1951. PARIZ - 3. MESTO 
JUGOSLAVIJA: ŠTEFANIJA MILOŠEV, NATAŠA LUKOVIĆ, GORDANA TKAČUK, BRANKA POPOVIĆ, DESA KONČAR, DANA GLUMAC, LIZA VALENTAN, ANICA FLIS, TILKA GAJŠEK, ANČKA MAGUŠAR. TRENER: BRANISLAV MARKOVIĆ.
15.09. JUGOSLAVIJA – POLJSKA
17.09. JUGOSLAVIJA – ITALIJA
18.09. JUGOSLAVIJA – SSSR
19.09. JUGOSLAVIJA – POLJSKA
21.09. JUGOSLAVIJA – FRANCUSKA
1:3 (15:13, 12:15, 5:15, 10:15)
3:0 (15:0, 15:7, 15:11)
0:3 (1:15, 4:15, 0:15)
0:3 (15:17, 9:15, 9:15)
3:0 (15:8, 15:8, 17:15)
   
1958. PRAG - 7. MESTO
JUGOSLAVIJA: SLAVICA MUDRINJAK, OLGA CARAN, VIDOSAVA POPOVIĆ – NIKOLOVIĆ, MIROSLAVA DESPOTOVIĆ, NATAŠA LUKOVIĆ, MIRJANA NIKOLIĆ, RADOJKA GROZDANOVIĆ, RUŽICA ŠABAN, MILICA STOJADINOVIĆ, BRANKA TRKULJA, LJILJANA NINKOVIĆ. TRENERI: SAVA GROZDANOVIĆ, ZLATKO SABLJAK.
Češke Buđeovice:
30.08. JUGOSLAVIJA – SR NEMAČKA
31.08. JUGOSLAVIJA – SSSR
Prag:

03.09. JUGOSLAVIJA – MAĐARSKA
04.09. JUGOSLAVIJA – SSSR
06.09. JUGOSLAVIJA – ČSSR
07.09. JUGOSLAVIJA – RUMUNIJA
08.09. JUGOSLAVIJA – POLJSKA
09.09. JUGOSLAVIJA – BUGARSKA
10.09. JUGOSLAVIJA – DR NEMAČKA


3:0 (15:6, 15:3, 15:1)
0:3 (3:15, 8:15, 2:15)

3:1 (15:2, 15:12, 10:15, 18:16)
1:3 (15:13, 3:15, 5:15, 2:15)
0:3 (4:15, 8:15, 5:15)
1:3 (6:15, 16:18, 15:13, 11:15)
0:3 (1:15, 11:15, 1:15)
2:3 (5:15, 15:10, 15:13, 10:15, 9:15)
1:3 (12:15, 15:11, 13:15, 10:15)

   
1963. KONSTANCA - 8. MESTO
JUGOSLAVIJA: MILICA STOJADINOVIĆ, RADOJKA GROZDANOVIĆ, MIROSLAVA DESPOTOVIĆ, LJUBICA ZDELAR, PAULA HLEDE, MIRJANA RAJAČIĆ, MARIJA PAVLOVIĆ, BRANISLAVA DŽAKOVIĆ, OLGA ŽIVADINOVIĆ, NATALIJA ILIĆ, ZORICA ILIĆ, LJUBINKA GLIŠIN. TRENERI: LJUBOMIR AĆIMOVIĆ, SAVA GROZDANOVIĆ.
Konstanca:
23.10. JUGOSLAVIJA – POLJSKA
24.10. JUGOSLAVIJA – SR NEMAČKA
26.10. JUGOSLAVIJA – MAĐARSKA
27.10. JUGOSLAVIJA – SSSR
28.10. JUGOSLAVIJA – BUGARSKA
31.10. JUGOSLAVIJA – RUMUNIJA
01.11. JUGOSLAVIJA – ČSSR
02.11. JUGOSLAVIJA – DR NEMAČKA


0:3 (10:15, 7:15, 8:15)
3:1 (16:14, 15:2, 13:15, 15:11)
2:3 (12:15, 15:13, 10:15, 16:14, 8:15)
0:3 (5:15, 5:15, 6:15)
1:3 (15:12, 0:15, 5:15, 11:15)
0:3 (7:15, 12:15, 11:15)
0:3 (2:15, 9:15, 7:15)
0:3 (11:15, 10:15, 16:18)

   
1971. REĐO EMILIJA - 14. MESTO
JUGOSLAVIJA: MILKA MANDIĆ, SLOBODANKA MILETIĆ, SLAVICA JANIĆIJEVIĆ, VLASTA PESARESI, JELENA PUAČA, SLAVICA BIBER, SNJEŽANA KARAS, SEVLIDA ČENGIĆ, NATALIJA KOJOVIĆ, LJILJANA GUŽVICA, RUŽICA PERKOVIĆ, NADA ZRILIĆ. TRENER: ZVONIMIR ŠEMPER.
Ređo Emilija:
23.09. JUGOSLAVIJA – DR NEMAČKA
24.09. JUGOSLAVIJA – RUMUNIJA
27.09. JUGOSLAVIJA – AUSTRIJA
28.09. JUGOSLAVIJA – FRANCUSKA
29.09. JUGOSLAVIJA – ENGLESKA
30.09. JUGOSLAVIJA – ŠVEDSKA
01.10.JUGOSLAVIJA – DANSKA


0:3 (6:15, 7:15, 1:15)
0:3 (2:15, 7:15, 1:15)
3:0 (15:6, 15:0, 15:8)
2:3 (6:15, 15:11, 13:15, 15:7, 12:15)
3:0 (15:1, 15:5, 15:1)
3:0 (15:9, 15:4, 15:3)
3:0 (15:12, 15:2, 15:11)

   
1975. BEOGRAD - 8. MESTO
JUGOSLAVIJA: MAJDA NOVAK, VESNA KOMNENIĆ, NEVENA JOVANOVIĆ, VLASTA PESARESI, ANA JOKANOVIĆ, LJILJANA ŽIVALJEVIĆ, DUŠICA MILETIĆ, MARIJETA PUČKO, VESNA TULIČIĆ, CVIJETA STAKIĆ, GORDANA GRČIĆ, NADA ZRILIĆ. TRENERI: ALJI TARAKU, ZVONKO ŠEMPER.
Rijeka:
18.10. JUGOSLAVIJA – SR NEMAČKA
19.10. JUGOSLAVIJA – DR NEMAČKA
20.10. JUGOSLAVIJA – MAĐARSKA
Beograd:
22.10. JUGOSLAVIJA – BELGIJA
23.10. JUGOSLAVIJA – ITALIJA
24.10. JUGOSLAVIJA – HOLANDIJA
25.10. JUGOSLAVIJA – RUMUNIJA


3:1 (15:11, 10:15, 15:10, 15:7)
0:3 (10:15, 8:15, 7:15)
0:3 (13:15, 4:15, 2:15)

3:0 (15:13, 15:9, 15:10)
3:2 (15:7, 12:15, 7:15, 15:13, 15:9)
3:0 (16:14, 15:10, 15:9)
0:3 (8:15, 9:15, 15:17)

   
1977. TAMPERE - 9. MESTO
JUGOSLAVIJA: NADA GAŠEVIĆ, SONJA MARKOVIĆ, MAJDA NOVAK, JUGANA KRIŽANOVIĆ, ANA JOKANOVIĆ, LJILJANA STOJIMIROVIĆ, STOJANA GAVRILOVIĆ, JELENA RELJIN, ALISA GADŽO, CVIJETA STAKIĆ, GORDANA GRČIĆ, NADA ZRILIĆ. TRENERIS: ALJI TARAKU, ZVONIMIR ŠEMPER.
Turku:
25.09. JUGOSLAVIJA – RUMUNIJA
26.09. JUGOSLAVIJA – MAĐARSKA
27.09. JUGOSLAVIJA – SSSR
28.09. JUGOSLAVIJA – HOLANDIJA
29.09. JUGOSLAVIJA – ČSSR
Lahti:
01.10. JUGOSLAVIJA – FINSKA
02.10. JUGOSLAVIJA – HOLANDIJA


2:3 (17:15, 8:15, 1:15, 18:16, 9:15)
0:3 (9:15, 4:15, 6:15)
0:3 (0:15, 8:15, 2:15)
3:2 (12:15, 15:8, 15:1, 6:15, 15:10)
0:3 (13:15, 4:15, 14:16)

3:2 (16:18, 15:11, 2:15, 15:11, 15:8)
3:0 (15:9, 15:13, 15:2)

   
1979. LION - 10. MESTO
JUGOSLAVIJA: NADA GAŠEVIĆ, VESNA KOMNENIĆ, JADRANKA ROKNIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, CVIJETA STAKIĆ, LJILJANA STOJIMIROVIĆ, STOJANA GAVRILOVIĆ, MAJDA NOVAK, JELENA RELJIN, SNJEŽANA AZENIĆ, VERA KRAMARIĆ, NADA ZRILIĆ. TRENERI: ALJI TARAKU, ZVONIMIR ŠEMPER.
Evre:
05.10. JUGOSLAVIJA – MAĐARSKA
06.10. JUGOSLAVIJA – FRANCUSKA
07.10. JUGOSLAVIJA – HOLANDIJA
Kan:
10.10. JUGOSLAVIJA – ČSSR
11.10. JUGOSLAVIJA – POLJSKA
12.10. JUGOSLAVIJA – SR NEMAČKA
13.10. JUGOSLAVIJA – BELGIJA


1:3 (15:8, 3:15, 3:15, 12:15)
3:1 (15:4, 15:5, 9:15, 15:6)
1:3 (3:15, 15:8, 8:15, 8:15)

0:3 (11:15, 14:16, 6:15)
0:3 (11:15, 10:15, 6:15)
1:3 (11:15, 15:5, 11:15, 8:15)
3:0 (15:9, 15:7, 15:11)

   
1981. SOFIJA - 11. MESTO
JUGOSLAVIJA: NADA GAŠEVIĆ, LJILJANA PEŠIĆ, MILEVA BORINČEVIĆ, BISERKA HORVAT, CVIJETA STAKIĆ, MIRJANA KOVAČEVIĆ, MILENA JOVANOVIĆ, MAJDA NOVAK, JOVANKA MARKOVIĆ, KSENIJA PREGL, MIRJANA GRČIĆ, JADRANKA MRVIĆ. TRENER: ALEKSANDAR BORIČIĆ.
Pernik:
19.09. JUGOSLAVIJA– RUMUNIJA
20.09. JUGOSLAVIJA – SSSR
21.09. JUGOSLAVIJA – ČSSR
24.09. JUGOSLAVIJA – TURSKA
25.09. JUGOSLAVIJA – SR NEMAČKA
26.09. JUGOSLAVIJA – HOLANDIJA
27.09. JUGOSLAVIJA – ITALIJA


0:3 (6:15, 4:15, 13:15)
0:3 (3:15, 4:15, 3:15)
0:3 (15:17, 12:15, 9:15)
3:0 (19:17, 15:10, 15:2)
2:3 (16:14, 11:15, 15:13, 8:15, 7:15)
0:3 (9:15, 2:15, 7:15)
1:3 (3:15, 15:13, 6:15, 6:15)

   
1989. ŠTUTGART - 8. MESTO
JUGOSLAVIJA: BARBARA KISLINGER, MARIJA OMAZIĆ, JASMINA REDŽOVIĆ, DANIJELA BILBIJA, ALENKA LEŠNIK, TATJANA BILBIJA, MIRJANA JELOVČIĆ, SNJEŽANA UŠIĆ, BILJANA VLADISAVLJEV, SLAVICA KUZMANIĆ, MELINA DRAGANIĆ, MOJCA VOH. TRENERI: VINKO DOBRIĆ, SLOBODAN MILOŠEVIĆ.
Hamburg:
02.09. JUGOSLAVIJA – RUMUNIJA
03.09. JUGOSLAVIJA – SR NEMAČKA
04.09. JUGOSLAVIJA – SSSR
06.09. JUGOSLAVIJA – TURSKA
07.09. JUGOSLAVIJA – FINSKA
Štutgart:
09.09. JUGOSLAVIJA – ČSSR
10.09. JUGOSLAVIJA – BUGARSKA


0:3 (4:15, 4:15, 14:16)
0:3 (3:15, 5:15, 3:15)
0:3 (12:15, 16:17, 8:15)
3:0 (15:5, 16:14, 15:12)
3:0 (15:10, 15:7, 15:3)

1:3 (4:15, 12:15, 17:16, 9:15)
0:3 (11:15, 9:15, 3:15)

   
1991. RIM - 9. MESTO
JUGOSLAVIJA: DRAGANA DUKIĆ, RADA TOŠIĆ, BRANKA SEKULIĆ, JASMINA MAZALICA, RATKA KOSTIĆ, JASMINA GUSEVA, BILJANA VLADISAVLJEV, BILJANA RUŽIĆ, DAJANA REPAC, OLIVERA DRAGAŠ, IVANKA MARINKOVIĆ, DANIJELA CVIJETIĆ. TRENERI: BRANISLAV MORO, RADOSLAV SVIRČEV.
Bari:
28.09. JUGOSLAVIJA – POLJSKA
29.09. JUGOSLAVIJA – RUMUNIJA
30.09. JUGOSLAVIJA – NEMAČKA
02.10. JUGOSLAVIJA – HOLANDIJA
03.10. JUGOSLAVIJA – ČSSR


2:3 (15:13, 15:11, 4:15, 7:15, 5:15)
0:3 (9:15, 7:15, 2:15)
0:3 (6:15, 2:15, 1:15)
0:3 (4:15, 4:15, 1:15)
0:3 (3:15, 6:15, 2:15)

   
2003. ANKARA - 9. MESTO
SRBIJA I CRNA GORA: SANJA STAROVIĆ, ALEKSANDRA RANKOVIĆ, IVANA ĐERISILO, VESNA TOMAŠEVIĆ, SVETLANA ILIĆ, IVANA KRDŽIĆ, MIRA GOLUBOVIĆ, ALEKSANDRA MILOSAVLJEVIĆ, JELENA NIKOLIĆ, MAJA SIMANIĆ, ANJA SPASOJEVIĆ, MAJA ILIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ, MIROSLAV AKSENTIJEVIĆ.
Ankara:
20.09. SCG – RUSIJA
21.09. SCG – TURSKA
22.09. SCG – NEMAČKA
24.09. SCG – RUMUNIJA
25.09. SCG – SLOVAČKA


1:3 (13:25, 25:18, 17:25, 18:25)
0:3 (23:25, 20:25, 20:25)
0:3 (15:25, 22:25, 22:25)
1:3 (11:25, 21:25, 25:23, 22:25)
3:0 (28:26, 25:12, 27:25)

   
2005. ZAGREB – 7. MESTO
SRBIJA I CRNA GORA: SANJA STAROVIĆ, IVANA ĐERISILO, NATAŠA KRSMANOVIĆ, ALEKSANDRA RANKOVIĆ, BRIŽITKA MOLNAR, MAJA OGNJENOVIĆ, VESNA ČITAKOVIĆ – ĐURIŠIĆ, MAJA SIMANIĆ, ALEKSNDRA AVRAMOVIĆ, JELENA NIKOLIĆ, ANJA SPASOJEVIĆ, MARINA VUJOVIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ, NEBOJŠA PROTIĆ.

17.09. SCG – NEMAČKA
18.09. SCG – HRVATSKA
19.09. SCG – RUMUNIJA
21.09. SCG – AZERBEJDŽAN
22.09. SCG – POLJSKA
24.09. SCG – HOLANDIJA
25.09. SCG – HRVATSKA

3:1 (25:22, 17:25, 25:13, 25:16)
1:3 (25:16, 19:25, 23:25, 16:25)
3:2 (25:15, 19:25, 25:14, 24:26, 15:13)
1:3 (25:18, 19:25, 20:25, 26:28)
1:3 (14:25, 23:25, 25:23, 21:25)
0:3 (15:25, 11:25, 21:25)
3:0 (25:22, 25:21, 25:14)

   
2007. BELGIJA I LUKSEMBURG - 2. MESTO
SRBIJA: JELENA NIKOLIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, NATAŠA KRSMANOVIĆ, JOVANA BRAKOČEVIĆ, BRIŽITKA MOLNAR, JOVANA VESOVIĆ, MAJA OGNJENOVIĆ, VESNA ČITAKOVIĆ – ĐURIŠIĆ, IVANA ISAILOVIĆ, MAJA SIMANIĆ, ANJA SPASOJEVIĆ, SUZANA ĆEBIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I NEBOJŠA PROTIĆ.

Haselt:
20.09. SRBIJA – SLOVAČKA
22.09. SRBIJA – HOLANDIJA
23.09. SRBIJA – BELGIJA
25.09. SRBIJA – POLJSKA
26.09. SRBIJA – BUGARSKA
27.09 SRBIJA – ČEŠKA

Luksemburg:     
POLUFINALE:
29.09. SRBIJA – POLJSKA

FINALE:
30.09. SRBIJA – ITALIJA


2:3 (25:14, 21:25, 20:25, 25:21, 11:15)
3:2 (25:18, 17:25, 25:14, 30:32, 15:13)
3:2 (22:25, 25:20, 27:29, 25:17, 15:5)
0:3 (18:25, 20:25, 14:25)
3:1 (20:25, 25:16, 25:19, 30:28)
3:0 (25:18, 25:21, 25:17)

 

3:0 (27:25, 25:21, 25:21)


0:3 (24:26, 18:25, 21:25)

POJEDINAČNE NAGRADE >> NAJBOLJI TEHNIČAR: M. OGNJENOVIĆ
  NAJBOLJI SERVER: J. BRAKOČEVIĆ
   
2009. LOĐ, KATOVICE, VROCLAV, BIDGOŠĆ -
SRBIJA: JELENA NIKOLIĆ, JOVANA BRAKOČEVIĆ, IVANA ĐERISILO, NATAŠA KRSMANOVIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, BRIŽITKA MOLNAR, ANA ANTONIJEVIĆ, JOVANA VESOVIĆ, MAJA OGNJENOVIĆ, STEFANA VELJKOVIĆ, ALEKSANDRA PETROVIĆ, MILENA RAŠIĆ, SILVIJA POPOVIĆ, SUZANA ĆEBIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I BRANKO KOVAČEVIĆ.
Katovice:
25.09. SRBIJA – AZERBEJDŽAN
26.09. SRBIJA – ČEŠKA  
27.09. SRBIJA – SLOVAČKA
29.09. SRBIJA – TURSKA
30.09. SRBIJA – NEMAČKA
01.10. SRBIJA – ITALIJA

3:0 (25:12, 25:21, 25:19)
3:0 (25:19, 25:21, 25:18)
3:0 (25:19, 25:15, 25:16)
1:3 (26:24, 16:25, 23:25, 19:25)
2:3 (9:25, 25:23, 27:25, 17:25, 8:15)
0:3 (19:25, 18:25, 22:25)
   
2011. BEOGRAD - 1. MESTO 
SRBIJA: ANA LAZAREVIĆ, JOVANA BRAKOČEVIĆ, SANJA MALAGURSKI, NATAŠA KRSMANOVIĆ, TIJANA MALEŠEVIĆ, BRIŽITKA MOLNAR, ANA ANTONIJEVIĆ, JOVANA VESOVIĆ, MAJA OGNJENOVIĆ, JELENA NIKOLIĆ, NAĐA NINKOVIĆ, MILENA RAŠIĆ, SUZANA ĆEBIĆ, SILVIJA POPOVIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I BRANKO KOVAČEVIĆ.

SRBIJA – FRANCUSKA
SRBIJA – UKRAJINA
SRBIJA – NEMAČKA
SRBIJA – RUMUNIJA
SRBIJA – POLJSKA
SRBIJA – TURSKA
SRBIJA – NEMAČKA

3:1 (20:25, 25:15, 25:11, 25:19)
3:0 (25:18, 25:18, 25:14)
1:3 (22:25, 15:25, 25:20, 17:25)
3:0 (25:19, 25:15, 25:20)
3:0 (25:14, 25:20, 26:24)
3:2 (25:10, 25:22, 23:25, 23:25, 15:12)
3:2 (16:25, 25:20, 19:25, 25:20, 15:9)

   
2013. NEMAČKA I ŠVAJCARSKA - 4. MESTO
SRBIJA: JOVANA BRAKOČEVIĆ, BOJANA ŽIVKOVIĆ, SANJA MALAGURSKI, NATAŠA KRSMANOVIĆ, TIJANA MALEŠEVIĆ, BRIŽITKA MOLNAR, ANA BJELICA, STEFANA VELJKOVIĆ, MAJA OGNJENOVIĆ, JELENA NIKOLIĆ, JASNA MAJSTOROVIĆ, MILENA RAŠIĆ, BRANKICA MIHAJLOVIĆ, SUZANA ĆEBIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I BRANKO KOVAČEVIĆ.
Šverin:
06.09. SRBIJA – BUGARSKA
07.09. SRBIJA – ČEŠKA R.
08.09. SRBIJA – POLJSKA
Cirih:
11.09. SRBIJA – ITALIJA
Berlin:
13.09. SRBIJA – RUSIJA
14.09. SRBIJA – BELGIJA

2:3 (25:23, 25:13, 22:25, 28:30, 13:15)
3:0 (25:21, 26:24, 25:23)
3:1 (25:18, 25:18, 22:25, 25:21)

3:0 (25:14, 28:26, 25:18)

0:3 (23:25, 19:25, 12:25)
2:3 (25:23, 21:25, 26:28, 25:21, 11:15)
   
2015. BELGIJA I HOLANDIJA - 3. MESTO, BRONZANA MEDALJA
SRBIJA: BJANKA BUŠA, BOJANA ŽIVKOVIĆ, MINA POPOVIĆ, TIJANA MALEŠEVIĆ, BRANKICA MIHAJLOVIĆ, MAJA OGNJENOVIĆ, STEFANA VELJKOVIĆ, JELENA NIKOLIĆ, ANA BJELICA, JOVANA STEVANOVIĆ, MILENA RAŠIĆ, SILVIJA POPOVIĆ, SUZANA ĆEBIĆ, TIJANA BOŠKOVIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I ALEKSANDAR VLADISAVLJEV.
AJNDHOVEN:
26.09. SRBIJA – NEMAČKA
27.09. SRBIJA – ČEŠKA
28.09. SRBIJA – RUMUNIJA
ANTVERPEN 
ČETVRFINALE:
01.10. SRBIJA – BELGIJA
ROTERDAM
POLUFINALE:
03.10. SRBIJA – RUSIJA
MEČ ZA TREĆE MESTO:
04.10. SRBIJA – TURSKA

 

3:0 (25:18, 25:22, 25:19)
3:0 (25:20, 25:23, 25:18)
3:0 (25:20, 25:14, 25:15)

 

3:1 (19:25, 29:27, 25:11, 25:18)

 

1:3 (23:25, 23:25, 25:21, 22:25)

3:0 (25:19, 25:17, 25:18)

POJEDNINAČNE NAGRADE >> MAJA OGNJENOVIĆ (TEHNIČAR)
   
2017. AZERNEJDŽAN I GRUZIJA - 1. MESTO, ZLATNA MEDALJA
SRBIJA: BJANKA BUŠA, BOJANA ŽIVKOVIĆ, MINA POPOVIĆ, TIJANA MALEŠEVIĆ, BRANKICA MIHAJLOVIĆ, SLAĐANA MIRKOVIĆ, STEFANA VELJKOVIĆ, TEODORA PUŠIĆ, ANA BJELICA, JOVANA STEVANOVIĆ, MILENA RAŠIĆ, TIJANA BOŠKOVIĆ, BOJANA MILENKOVIĆ, JELENA BLAGOJEVIĆ. TRENERI: ZORAN TERZIĆ I ALEKSANDAR VLADISAVLJEV.

D GRUPA – GENDŽA, AZERBEJDŽAN:
22.09. SRBIJA – ČEŠKA
23.09. SRBIJA – HOLANDIJA
24.09. SRBIJA – BELGIJA


3:0 (25:22, 25:16, 25:23)
3:0 (29:27, 25:17, 25:23)
3:1 (24:26, 25:20, 25:22, 25:21)

BAKU
ČETVRTFINALE :
28.09. SRBIJA – BELORUSIJA
POLUFINALE:
20.09. SRBIJA – TURSKA
FINALE:
01.10. SRBIJA – HOLANDIJA

 

3:0 (25:19, 25:12, 25:14)


3:0 (25:17, 25:12, 25:21)


3:1 (25:20, 25:22, 18:25, 25:18)

POJEDINAČNE NAGRADE >> TIJANA BOŠKOVIĆ (MVP)
  BRANKICA MIHAJLOVIĆ (PRIMAČ)
  STEFANA VELJKOVIĆ (BLOKER)
Pročitano 1857 puta