Prvenstvo Srbije za pionirke 2013.

 

PIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – FINALNI TURNIR (04–06. JUN) – DVORANA SC “VIZURA”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VIZURA VOL ART – REZULTATI:

   
Vizura Vol Art As Lazarevac    

Katarina Lazović
Martina Radojičić

Anđela Veselinović
Martina Radojičić
Dina Dragosavac
Martina Radojičić
Tamara Zlatković
Martina Radojičić
Andrijana Pavličević

 

1. KOLO – UTORAK, 04. JUN:

AS (BATAJNICA) – LAZAREVAC   3:1 (25:23, 17:25, 25:22, 25:16)

VIZURA VOL ART – CRVENA ZVEZDA   3:1 (25:19, 22:25, 25:21, 25:7)

2. KOLO – SREDA, 05. JUN:

VIZURA VOL ART – AS (BATAJNICA)   3:0 (25:23, 25:18, 25:18)

LAZAREVAC – CRVENA ZVEZDA   3:1 (25:23, 25:23, 18:25, 25:23)

3. KOLO – ČETVRTAK, 06. JUN:

AS (BATAJNICA) – CRVENA ZVEZDA   3:2 (25:16, 19:25, 25:19, 23:25, 15:12)

VIZURA VOL ART – LAZAREVAC   3:1 (25:17, 20:25, 25:17, 25:14)

 

TABELA:

1. VIZURA VOL ART        3    3    0    9:2       9

2. AS                               3    2    1    6:6       5

3. LAZAREVAC                3    1    2    5:7       3

4. CRVENA ZVEZDA        3    0    3    4:9       1

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: KATARINA LAZOVIĆ (VIZURA VOL ART)

TEHNIČAR: ANĐELA VESELINOVIĆ (VIZURA VOL ART)

SERVER: DINA DRAGOSAVAC (LAZAREVAC)

NAPADAČ: TAMARA ZLATKOVIĆ (VIZURA VOL ART)

PRIMAČ: ANDRIJANA PAVLIČEVIĆ (AS)

 

PIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2013. – POLUFINALNI TURNIRI (12. I 13. MAJ) – REZULTATI:

I GRUPA – KRALJEVO (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: TEHNIČAR, KRALJEVO:

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – MILENIJUM (NIŠ)   3:0 (25:14, 25:13, 26:24)

VIZURA VOL ART (BEOGRAD) – PANONIJA (BAČKA PALANKA)   3:0 (25:19, 25:8, 25:22)

2. KOLO:

VIZURA VOL ART (BEOGRAD) – TEHNIČAR (KRALJEVO)   3:0 (25:11, 25:15, 25:6)

PANONIJA (BAČKA PALANKA) – MILENIJUM (NIŠ)   3:0 (25:18, 25:19, 25:12)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – PANONIJA (BAČKA PALANKA)   3:1 (25:22, 17:25, 27:25, 25:20)

VIZURA VOL ART (BEOGRAD) – MILENIJUM (NIŠ)   3:0 (25:15, 25:8, 25:22)

 

TABELA:

1. VIZURA VOL ART      3    3    0    9:0       9

2. TEHNIČAR                 3    2    1    6:4       6

3. PANONIJA                 3    1    2    4:6       3

4. MILENIJUM                3    0    3    0:9       0

 

II GRUPA – LESKOVAC (SRC DUBOČICA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK LESKOVAC 98:

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

KRAGUJ (KRAGUJEVAC) – LESKOVAC 98   3:0 (25:14, 25:19, 25:16)

CRVENA ZVEZDA – RUMA   3:0 (25:3, 25:8, 25:7)

2. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – LESKOVAC 98   3:0 (25:10, 25:10, 25:13)

KRAGUJ (KRAGUJEVAC) – RUMA   3:0 (25:13, 25:22, 25:11)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

LESKOVAC 98 – RUMA   3:1 (25:17, 25:11, 23:25, 25:17)

CRVENA ZVEZDA – KRAGUJ (KRAGUJEVAC)   3:0 (25:13, 25:16, 25:7)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA       3    3    0    9:0       9

2. KRAGUJ                    3    2    1    6:3       6

3. LESKOVAC 98           3    1    2    3:7       3

4. RUMA                       3    0    3    1:9       0

 

III GRUPA – NOVA VAROŠ (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK LAZAREVAC:

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

LAZAREVAC – BORAC (ČAČAK)   3:0 (25:19, 25:16, 25:15)

BAVANIŠTE – SPARTAK (LJIG)   3:0 (25:19, 25:21, 25:23)

2. KOLO:

BORAC (ČAČAK) – SPARTAK (LJIG)   3:2 (25:20, 17:25, 25:9, 23:25, 15:10)

LAZAREVAC – BAVANIŠTE   3:1 (25:17, 25:12, 24:26, 25:17)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

BAVANIŠTE – BORAC (ČAČAK)   3:2 (27:29, 25:13, 24:26, 25:12, 15:7)

LAZAREVAC – SPARTAK (LJIG)   3:0 (25:19, 25:11, 25:21)

 

TABELA:

1. LAZAREVAC        3    3    0    9:1       9

2. BAVANIŠTE         3    2    1    7:5       5

3. BORAC               3    1    2    5:8       3

4. SPARTAK            3    0    3    2:9       1

 

IV GRUPA – STARA PAZOVA (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK JEDINSTVO, STARA PAZOVA):

NEDELJA, 12. MAJ:

1. KOLO:

AS (BATAJNICA) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)    3:1 (25:19, 19:25, 25:18, 25:17)

JAGODINA – TEHNIČAR (SMEDEREVO)    3:0 (25:23, 25:16, 25:10)

2. KOLO:

AS (BATAJNICA) – TEHNIČAR (SMEDEREVO)    3:0 (25:8, 25:11, 25:16)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – JAGODINA    3:1 (25:11, 25:17, 24:26, 25:17)

3. KOLO – PONEDELJAK, 13. MAJ:

AS (BATAJNICA) – JAGODINA   3:0 (25:19, 25:9, 25:20)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – TEHNIČAR (SMEDEREVO)   3:0 (25:17, 25:14, 25:19)

 

TABELA:

1. AS                      3    3    0    9:1       9

2. JEDINSTVO         3    2    1    7:4       6

3. JAGODINA           3    1    2    4:6       3

4. TEHNIČAR           3    0    3    0:9       0

Pročitano 2403 puta