Prvenstvo Srbije za pionirke 2012.

 

PIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – FINALNI TURNIR (22–24. JUN) – BEOGRAD
(DVORANA SC VIZURA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VIZURA)

Vizura As Beograd Vrbas Grupna slika
učesnica

 

1. KOLO – PETAK, 22. JUN:

VIZURA (BEOGRAD) – LIBERO TOP STAR (ČAČAK)   3:0 (28:26, 25:16, 25:14)

AS (BEOGRAD) – VRBAS  3:1 (25:23, 25:10, 16:25, 25:19)

2. KOLO – SUBOTA, 23. JUN:

AS (BEOGRAD) – LIBERO TOP STAR (ČAČAK)   3:2 (19:25, 25:13, 25:11, 25:27, 15:6)

VIZURA (BEOGRAD) – VRBAS  3:1 (25:17, 25:20, 23:25, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 24. JUN:

VRBAS – LIBERO TOP STAR (ČAČAK)  3:2 (25:15, 20:25, 22:25, 25:22, 16:14)

VIZURA (BEOGRAD) – AS (BEOGRAD)  3:2 (17:25, 25:20, 26:28, 25:20, 15:11)

 

TABELA:

1. VIZURA               3    3    0    9:3       8

2. AS                      3    2    1    8:6       6

3. VRBAS               3    1    2    5:8       2

4. LIBERO TS         3    0    3    4:9       2

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: ANA MARTINOVIĆ (VIZURA, BEOGRAD)

NAPADAČ: TAMARA DEJANOVIĆ (AS, BEOGRAD)

SERVER: ANA DRAGIĆEVIĆ (VIZURA, BEOGRAD)

PRIMAČ: ANĐELA PETROVIĆ (VRBAS)

TEHNIČAR: MILICA JOVANOVIĆ (AS, BEOGRAD)

LIBERO: ANĐELA MIĆUNOVIĆ (VIZURA, BEOGRAD)

 

PIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – POLUFINALNI TURNIRI (19. I 20. MAJ) – REZULTATI:

I GRUPA – BEOGRAD (DVORANA SC VIZURA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VIZURA:

SUBOTA, 19. MAJ – POLUFINALE:

VIZURA (BEOGRAD) – RIBNICA (MIONICA)  3:0 (25:19, 25:8, 25:19)

JAGODINA – DINAMO AZOTARA (PANČEVO)  3:1 (25:22, 25:11, 18:25, 25:11)

NEDELJA, 20. MAJ – FINALE:

VIZURA (BEOGRAD) – JAGODINA  3:2 (25:27, 21:25, 25:16, 25:23, 15:2)

 

II GRUPA – VRBAS (SALA CFK DRAGO JOVOVIĆ, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VRBAS):

SUBOTA, 19. MAJ – POLUFINALE:

LAZAREVAC – KRAGUJ (KRAGUJEVAC)  3:0 (25:18, 25:22, 25:22)

VRBAS – TRSTENIK  3:0 (25:18, 25:16, 25:15)

NEDELJA, 20. MAJ – FINALE:

VRBAS – LAZAREVAC  3:2 (23:25, 23:25, 25:22, 25:13, 15:8)

 

III GRUPA – LESKOVAC (DVORANA SRC DUBOČICA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK LESKOVAC 98):

SUBOTA, 19. MAJ:

AS (BEOGRAD) – DESETKA (NIŠ)  3:0 (25:17, 25:17, 25:22)

RUMA – LESKOVAC 98  3:0 (25:10, 27:25, 25:18)

NEDELJA, 20. MAJ:

FINALE:

AS (BEOGRAD) – RUMA  3:0 (25:9, 26:24, 25:14)

MEČ ZA TREĆE MESTO:

LESKOVAC 98 – DESETKA (NIŠ)  3:1 (25:18, 23:25, 25:15, 25:13)

 

IV GRUPA – MALI ZVORNIK (SALA SREDNJE ŠKOLE, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK MALI ZVORNIK):

SUBOTA, 19. MAJ:

LIBERO TOP STAR (ČAČAK) – MALI ZVORNIK  3:2 (25:11, 25:10, 16:25, 22:25, 15:12)

KOLUBARA (LAZAREVAC) – ŽITIŠTE  3:1 (22:25, 25:19, 25:21, 25:14)

NEDELJA, 20. MAJ:

FINALE:

LIBERO TOP STAR (ČAČAK) – KOLUBARA (LAZAREVAC)  3:2 (16:25, 25:21, 25:19, 18:25, 16:14)

MEČ ZA TREĆE MESTO:

ŽITIŠTE – MALI ZVORNIK  3:0 (25:22, 25:20, 25:17)

Pročitano 1763 puta