Serbian flagcirilicalatinica

Borac iz Čačka i Crvena zvezda u finalu – Jedinstvo iz Stare Pazove i Srbijanka 014 iz Valjeva za bronzanu medalju

PRETPIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2022. – FINALNI TURNIR

Borac iz Čačka i Crvena zvezda igraće u finalu Finalnog turnira Prvenstva Srbije 2022. u konkurenciji pretpionirki u Valjevu. U utakmici za treće mesto sastaće se Jedinstvo iz Stare Pazove i Srbijanka 014 iz Valjeva.

PRETPIONIRKE – PRVENSTVO SRBIJE 2022. – FINALNI TURNIR – VALJEVO (DVORANA „STUDENT“, SALA OŠ „NADA PURIĆ“ I DVA TERENA HALE SPORTOVA):

A GRUPA – DVORANA “STUDENT”:

PETAK, 3. JUN:

1. KOLO:

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – TEHNIČAR (KRALJEVO)     3:0 (25:10, 25:14, 25:20)

GRBIĆ (BAČKI JARAK) – VOLEJLEND (BEOGRAD)     3:0 (27:25, 25:12, 25:18)

2. KOLO:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – GRBIĆ (BAČKI JARAK)      3:2 (25:19, 16:25, 16:25, 25:18, 15:9)

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – VOLEJLEND (BEOGRAD)     3:0 (25:13, 25:18, 25:17)

3. KOLO – SUBOTA, 4. JUN:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – VOLEJLEND (BEOGRAD)     3:1 (25:21, 25:11, 13:25, 25.19)

SRBIJANKA 014 (VALJEVO) – GRBIĆ (BAČKI JARAK)      3:1 (8:25, 25:10, 25:19, 25:14)

TABELA:

1. SRBIJANKA 014       3    3    0    9:1      9

2. TEHNIČAR               3    2    1    6:6      5

3. GRBIĆ                    3    1    2    6:6      4

4. VOLEJLEND             3    0    3    1:9      0

 

B GRUPA – SALA OŠ „NADA PURIĆ“:

PETAK, 3. JUN:

1. KOLO:

BORAC (ČAČAK) – BEOGRAD    3:1 (25:27, 26:24, 25:22, 25:18)

NS VOLEJ TIM (NOVI SAD) – STAMPEDO (NIŠ)          3:1 (22:25, 25:21, 25:19, 25:18)

2. KOLO:

BEOGRAD – STAMPEDO (NIŠ)  3:0 (25:13, 25:21, 25:10)

BORAC (ČAČAK) – NS VOLEJ TIM (NOVI SAD)                3:2 (25:15, 25:13, 13:25, 22:25, 15:8)

3. KOLO – SUBOTA, 4. JUN:

BEOGRAD – NS VOLEJ TIM (NOVI SAD)      3:0 (25:16, 25:21, 25:19)

BORAC (ČAČAK) – STAMPEDO (NIŠ)         3:0 (25:9, 25:17, 25:11)

TABELA:

1. BORAC              3    3    0    9:3      8

2. BEOGRAD          3    2    1    7:3      6

3. NS VOLEJ TIM    3    1    2    5:7      4

4. STAMPEDO        3    0    3    1:9      0

 

V GRUPA – HALA SPORTOVA – TEREN 1:

PETAK, 3. JUN:

1. KOLO:

CRNJANSKI (BEOGRAD) – RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC)      3:0 (25:9, 25:11, 25:16)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC) 3:2 (14:25, 25:17, 12:25, 25:21, 15:8)

2. KOLO:

CRNJANSKI (BEOGRAD) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)  3:1 (25:16, 25:23, 21:25, 25:8)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC)         3:0 (25:18, 25:10, 25:20)

3. KOLO – SUBOTA, 4. JUN:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – CRNJANSKI (BEOGRAD)     3:2 (22:25, 25:14, 25:14, 24:26, 15:12)

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC)          3:0 (25:23, 27:25, 25:19)

TABELA:

1. JEDINSTVO             3    3    0    9:4      7

2. CRNJANSKI             3    2    1    8:4      7

3. MLADI RADNIK        3    1    2    6:6      4

4. RADNIČKI DOO        3    0    3    0:9      0

 

G GRUPA – HALA SPORTOVA – TEREN 2:

PETAK, 3. JUN:

1. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – SLOBODA S (ČAČAK)     3:0 (25:23, 25:16, 25:16)

RESPEKT (NOVI SAD) – PANDA (VRANJE)     3:0 (25:6, 25:20, 25:12)

2. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – PANDA (VRANJE)    3:0 (25:16, 25:9, 25:20)

SLOBODA S (ČAČAK) – RESPEKT (NOVI SAD)          3:2 (17:25, 25:16, 25:21, 29:31, 15:6)

3. KOLO – SUBOTA, 4. JUN:

CRVENA ZVEZDA – RESPEKT (NOVI SAD)     3:0 (25:10, 25:12, 25:17)

SLOBODA S (ČAČAK) – PANDA (VRANJE)     3:0 (25:10, 25:12, 25:9)

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA     3    3    0    9:0      9

2. SLOBODA S             3    2    1    6:5      5

3. RESPEKT                3    1    2    5:6      4

4. PANDA                   3    0    3    0:9      0

 

SUBOTA, 4. JUN:

POLUFINALE – DVORANA “STUDENT”:

BORAC (ČAČAK) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)         3:0 (25:21, 25:10, 25:21)

CRVENA ZVEZDA – SRBIJANKA 014 (VALJEVO)       3:0 (25:20, 25:10, 25:10)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA – SALA OŠ “NADA PURIĆ”:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – SLOBODA S (ČAČAK)               3:1 (25:17, 19:25, 25:16, 25:19)

BEOGRAD – CRNJANSKI (BEOGRAD)    3:0 (25:16, 26:24, 25:22)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 9. DO 12. MESTA – HALA SPORTOVA – TEREN 1:

NS VOLEJ TIM (NOVI SAD) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)        3:0 (25:13, 25:11, 25:13)

GRBIĆ (BAČKI JARAK) – RESPEKT (NOVI SAD)           3:1 (25.14, 25:20, 23:25, 25:12)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 13. DO 16. MESTA – HALA SPORTOVA – TEREN 2:

STAMPEDO (NIŠ) – RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC)      3:1 (25:20, 25:10, 20:25, 25:19)

VOLEJLEND (BEOGRAD) – PANDA (VRANJE)           3:0 (25:9, 25:8, 25:8)

 

NEDELJA – 5. JUN:

DVORANA “STUDENT”:

FINALE:

BORAC (ČAČAK) – CRVENA ZVEZDA          12.00

 

MEČ ZA TREĆE MESTO:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – SRBIJANKA 014 (VALJEVO)      10.00

 

SALA OŠ “NADA PURIĆ”:

MEČ ZA PETO MESTO:

TEHNIČAR (KRALJEVO) – BEOGRAD          11.00

 

MEČ ZA 7. MESTO:

SLOBODA S (ČAČAK) – CRNJANSKI (BEOGRAD)     9.00

 

HALA SPORTOVA – TEREN 1:

MEČ ZA 9. MESTO:

NS VOLEJ TIM (NOVI SAD) – GRBIĆ (BAČKI JARAK)      11.00

 

MEČ ZA 11. MESTO:

MLADI RADNIK (POŽAREVAC) – RESPEKT (NOVI SAD)            9.00

 

HALA SPORTOVA – TEREN 2:

MEČ ZA 13. MESTO:

STAMPEDO (NIŠ) – VOLEJLEND (BEOGRAD)           11.00

 

MEČ ZA 15. MESTO:

RADNIČKI DOO (KRAGUJEVAC) – PANDA (VRANJE)         9.00

oss5

  • jun 4, 2022
  • 1909
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Predsedništvo OSS donelo odluku o imenovanju trenera mlađih kategorija u konkurenciji odbojkašica Predsedništvo OSS donelo odluku o imenovanju trenera mlađih kategorija u konkurenciji odbojkašica

    OSS – PREDSEDNIŠTVO

    Predsedništvo Odbojkaškog saveza Srbije donelo je odluku o imenovanju prvih trenera nacionalnih selekcija u ženskoj pionirskoj, kadetskoj i juniorskoj konkurenciji.

  • Četvrti turnir projekta „Trofej Odbojkica“ održan u Leskovcu! Četvrti turnir projekta „Trofej Odbojkica“ održan u Leskovcu!

    VESTI IZ OSS – „ODBOJKICA“

    Karavan mladosti, zabave, veselja, igre i sporta, u okviru festivala Odbojkaškog saveza Srbije pod nazivom “Trofej Odbojkica”, stigao je i u Leskovac. Danas je u Sportskoj hali Partizan u Leskovcu organizovana nova, četvrta po redu, manifestacija, a učestovavalo je preko 450 dece iz preko 30 klubova sa 35 ekipa (25 ženskih i 10 muških) koji pripadaju regionalnim centrima Beograd, Kragujevac, Leskovac, Niš, Zaječar i Kosovo i Metohija, od čega je bilo preko 100 dečaka i 100 naših mališana sa Kosova i Metohije. 

  • Treći turnir projekta „Trofej Odbojkica“ održan u Gornjem Milanovcu! Treći turnir projekta „Trofej Odbojkica“ održan u Gornjem Milanovcu!

    VESTI IZ OSS – „ODBOJKICA“

    Karavan mladosti, zabave, veselja, igre i sporta, u okviru festivala Odbojkaškog saveza Srbije pod nazivom “Trofej Odbojkica”, stigao je i u Gornji Milanovac. Danas je u hali Sportskoj hali “Breza” u Gornjem Milanovcu organizovana nova, treća po redu, manifestacija, a učestovavalo je preko 500 dece iz 30 klubova koji pripadaju regionalnim centrima Beograd, Zlatibor, Kraljevo, Kragujevac i Zaječar.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga