Prvenstvo Srbije za kadetkinje 2012.

 

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – FINALNI TURNIR (25–27. MAJ) – BEOGRAD
(DVORANA SC VIZURA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VIZURA)

Vizura Crvena zvezda TENT Pojedinačne nagrade

 

1. KOLO – PETAK, 25. MAJ:

VIZURA – TENT (OBRENOVAC)  3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK (LJIG)  3:0 (25:15, 25:13, 25:18)

2. KOLO – SUBOTA, 26. MAJ:

TENT (OBRENOVAC) – SPARTAK (LJIG)  3:0 (25:18, 25:17, 25:18)

VIZURA – CRVENA ZVEZDA  3:1 (27:25, 23:25, 25:20, 25:22)

3. KOLO – NEDELJA, 27. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – TENT (OBRENOVAC)  3:1 (25:15, 23:25, 25:17, 25:19)

VIZURA – SPARTAK (LJIG)  3:0 (25:13, 25:11, 25:14)

 

TABELA:

1. VIZURA                       3    3    0    9:1       9

2. CRVENA ZVEZDA        3    2    1    7:4       6

3. TENT                           3    1    2    4:6       3

4. SPARTAK                    3    0    3    0:9       0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: TIJANA BOŠKOVIĆ (VIZURA)

PRIMAČ: TIJANA BOŠKOVIĆ (VIZURA)

BLOKER: KATARINA PETROVIĆ (VIZURA)

SERVER: MAJA ĐORĐEVIĆ (VIZURA)

LIBERO: MILENA DIMIĆ (VIZURA)

NAPADAČ: SARA LOZO (VIZURA)

 

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – POLUFINALNI TURNIRI (11. I 12. APRIL) – REZULTATI:

I GRUPA – ZRENJANIN (SALA ZRENJANINSKE GIMNAZIJE, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK MD ZRENJANIN):

SREDA, 11. APRIL – POLUFINALE:

LIBERO TOP STAR (ČAČAK) – MD ZRENJANIN   3:1 (25:18, 21:25, 25:17, 25:7)

CRVENA ZVEZDA – MAJDANPEK FBC   3:0 (25:16, 25:10, 25:14)

ČETVRTAK, 12. APRIL:

FINALE:

CRVENA ZVEZDA – LIBERO TOP STAR (ČAČAK)   3:1 (14:25, 25:9, 25:9, 25:17)

MEČ ZA TREĆE MESTO:

MD ZRENJANIN – MAJDANPEK FBC  3:0 (25:19, 25:8, 25:15)

 

II GRUPA – KRALJEVO (SALA ESTŠ NIKOLA TESLA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK GIMNAZIJALAC, KRALJEVO):

SREDA, 11. APRIL – POLUFINALE:

TENT (OBRENOVAC) – VOJVODINA (NOVI SAD)  3:0 (25:14, 25:23, 25:21)

GIMNAZIJALAC (KRALJEVO) – VRANJE  3:2 (23:25, 25:15, 25:12, 17:25, 16:14)

ČETVRTAK, 12. APRIL:

FINALE:

TENT (OBRENOVAC) – GIMNAZIJALAC (KRALJEVO)  3:0 (25:18, 25:14, 25:18)

 

III GRUPA – LJIG (SALA OŠ SAVA KERKOVIĆ, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK, LJIG):

SREDA, 11. APRIL:

SPARTAK (LJIG) – MLADOST (INĐIJA)  3:2 (23:25, 25:23, 27:25, 15:25, 15:11)

AS (BEOGRAD) – EKONOMAC (KRALJEVO)  3:0 (25:20, 25:23, 25:22)

ČETVRTAK, 12. APRIL:

FINALE:

SPARTAK (LJIG) – AS (BEOGRAD)  3:1 (25:20, 14:25, 25:23, 25:23)

 

IV GRUPA – SMEDEREVO (SALA OŠ DR JOVAN CVIJIĆ, TEHNIČKI ORGANIZATOR: ŽOK CARINA, SMEDEREVO):

SREDA, 11. APRIL:

CARINA (SMEDEREVO) – DINAMO AZOTARA (PANČEVO)  3:0 (25:20, 25:13, 25:14)

VIZURA (BEOGRAD) – MILENIJUM (NIŠ)  3:1 (25:12, 25:15, 22:25, 25:17)

ČETVRTAK, 12. APRIL:

FINALE:

VIZURA (BEOGRAD) – CARINA (SMEDEREVO)  3:0 (25:9, 25:9, 25:5)

Pročitano 1680 puta