Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Prvenstvo Srbije za kadetkinje 2011.

 

Vizura Supernova

 

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – FINALNI TURNIR (13–15. MAJ), BEOGRAD (SALA SC VIZURA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VIZURA SUPERNOVA – REZULTATI:

1. KOLO – PETAK, 13. MAJ:

POŠTAR 064 – MLADOST INĐIJA  3:0 (25:22, 25:22, 25:20)

VIZURA SUPERNOVA – CRVENA ZVEZDA  3:1 (25:19, 25:12, 19:25, 25:17)

2. KOLO – SUBOTA, 14. MAJ:

VIZURA SUPERNOVA – MLADOST INĐIJA  3:0 (25:17, 25:15, 25:19)

CRVENA ZVEZDA – POŠTAR 064  3:2 (20:25, 25:20, 13:25, 25:19, 15:10

3. KOLO – NEDELJA, 15. MAJ:

VIZURA SUPERNOVA – POŠTAR 064  3:0 (29:27, 25:23, 26:24)

CRVENA ZVEZDA – MLADOST INĐIJA  3:1 (25:21, 25:16, 17:25, 25:21)

 

TABELA:

1. VIZURA SUPERNOVA       3    3    0    9:1    9

2. CRVENA ZVEZDA             3    2    1    7:6    5

3. POŠTAR 064                     3    1    2    5:8    4

4. MLADOST                         3    0    3    1:9    0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: JELENA LAZIĆ (VIZURA SUPERNOVA)

NAPADAČ: MILICA KUBURA (CRVENA ZVEZDA)

TEHNIČAR: SLAĐANA MIRKOVIĆ (VIZURA SUPERNOVA)

SERVER: KATARINA PETROVIĆ (VIZURA SUPERNOVA)

LIBERO: TAMARA BOJANIĆ (VIZURA SUPERNOVA)

BLOKER: SONJA VUKOSAVLJEVIĆ (VIZURA SUPERNOVA)

 

KADETKINJE – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – POLUFINALNI TURNIRI (01–03. APRIL) - REZULTATI:

I GRUPA – KOSTOLAC (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK RUDAR:

1. KOLO – PETAK, 01. APRIL:

NOVI SAD PIONIR PETROL – RUDAR KOSTOLAC  3:0 (25:14, 25:10, 25:15)

POŠTAR 064 BEOGRAD – MILENIJUM NIŠ  3:0 (25:19, 25:19, 25:10)

2. KOLO – SUBOTA, 02. APRIL:

POŠTAR 064 BEOGRAD – NOVI SAD PIONIR PETROL  3:0 (25:16, 25:20, 25:17)

MILENIJUM NIŠ – RUDAR KOSTOLAC  3:0 (25:11, 25:18, 25:11)

3. KOLO – NEDELJA, 03. APRIL:

MILENIJUM NIŠ – NOVI SAD PIONIR PETROL  3:1 (25:23, 23:25, 25:17, 25:12)

POŠTAR 064 BEOGRAD – RUDAR KOSTOLAC  3:0 (25:15, 25:15, 25:20)

 

TABELA:

1. POŠTAR 064                  3      3       0        9:0       9

2. MILENIJUM                    3       2       1         6:4      6

3. NOVI SAD PP                3       1       2         4:6      3

4. RUDAR                          3       0       3         0:9      0

 

II GRUPA – LJIG (OŠ SAVA KERKOVIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK LAZAREVAC:

1. KOLO – PETAK, 01. APRIL:

LAZAREVAC – OSEČINA  3:0 (25:17, 25:12, 25:10)

2. KOLO – SUBOTA, 02. APRIL:

MLADOST INĐIJA – OSEČNINA  3:0 (25:8, 25:10, 25:18)

3. KOLO – NEDELJA, 03. APRIL:

MLADOST INĐIJA – LAZAREVAC  3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:23)

 

TABELA:

1. MLADOST                  2          2         0          6:1           6

2. LAZAREVAC              2          1          1          4:3           3

3. OSEČINA                   2          0          2          0:6          0

 

III GRUPA – TUTIN (SALA GIMNAZIJE) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TUTIN STIL JASEN:

1. KOLO – PETAK, 01. APRIL:

JEDINSTVO UŽICE – TUTIN STIL JASEN  3:0 (25:23, 25:13, 25:22)

VIZURA SUPERNOVA BEOGRAD – VOJVODINA NOVI SAD  3:0 (25:20, 25:10, 25:16)

2. KOLO – SUBOTA, 02. APRIL:

VIZURA SUPERNOVA BEOGRAD – JEDINSTVO UŽICE  3:0 (25:21, 25:18, 25:19)

TUTIN STIL JASEN – VOJVODINA NOVI SAD  3:2 (25:27, 25:18, 25:14, 22:25, 15:9)

3. KOLO – NEDELJA, 03. APRIL:

JEDINSTVO UŽICE – VOJVODINA NOVI SAD  3:0 (25:15, 25:22, 25:15)

VIZURA SUPERNOVA BEOGRAD – TUTIN STIL JASEN  3:1 (19:25, 25:15, 25:16, 25:22)

 

TABELA:

1. VIZURA SN                    3          3         0         9:1           9

2. JEDINSTVO                    3         2          1         6:3           6

3. TUTIN                             3         1          2         4:8           2

4. VOJVODINA                   3         0          3         2:9           1

 

IV GRUPA – TRSTENIK (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TRSTENIK:

1. KOLO – PETAK, 01. APRIL:

VRANJE – TRSTENIK  3:1 (25:17, 25:16, 17:25, 25:14)

CRVENA ZVEZDA – BOR  3:0 (25:13, 25:12, 25:14)

2. KOLO – SUBOTA, 02. APRIL:

VRANJE – BOR  3:0 (25:8, 25:18, 25:11)

CRVENA ZVEZDA – TRSTENIK  3:0 (25:13, 25:16, 25:17)

3. KOLO – NEDELJA, 03. APRIL:

CRVENA ZVEZDA – VRANJE  3:1 (25:18, 17:25, 25:20, 25:12)

TRSTENIK – BOR  3:0 (25:11, 25:14, 25:10)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA                      3        3       0       9:1         9

2. VRANJE                                    3        2       1       7:4         6

3. TRSTENIK                                 3        1       2       4:6         3

4. BOR                                         3         0       3      0:9          0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: KRISTINA VASIĆ (CRVENA ZVEZDA)

TEHNIČAR: MAJA SIMIĆ (CRVENA ZVEZDA)

LIBERO: ANDRIJANA JANJIĆ (VRANJE)

BLOKER: ANKA MARIJA GONSALES TOMAŠEVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

KOREKTOR: NEVENA POZDENJAKOV (VRANJE)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1607 puta