Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Prvenstvo Srbije za kadete 2012.

 

KADETI – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – FINALNI TURNIR (25–27. MAJ) – OBRENOVAC
(SALA OŠ JEFIMIJA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK OBRENOVAC)

Obrenovac Crvena zvezda Vojvodina NS Seme

 

1. KOLO – PETAK, 25. MAJ:

OBRENOVAC – RODA (BEOGRAD)  3:0 (25:18, 25:11, 25:19)

CRVENA ZVEZDA – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD)  3:2 (25:22, 26:24, 21:25, 23:25, 15:11)

2. KOLO – SUBOTA, 26. MAJ:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – RODA (BEOGRAD)   3:0 (25:11, 25:18, 25:19)

OBRENOVAC – CRVENA ZVEZDA   3:2 (18:25, 25:18, 25:22, 22:25, 15:10)

3. KOLO – NEDELJA, 27. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – RODA (BEOGRAD)   3:0 (25:23, 25:18, 25:12)

OBRENOVAC – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD)   3:2 (20:25, 25:22, 31:29, 17:25, 15:11)

 

ТАBELA:

1. OBRENOVAC                     3    3    0    9:4       7

2. CRVENA ZVEZDA               3    2    1    8:5       6

3. VOJVODINA NS SEME       3    1    2    7:6       5

4. RODA                                3    0    3    0:9       0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: ALEKSA VELIČKOVIĆ (OBRENOVAC)

SMEČER: ALEKSA BRKOVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

SERVER: LAZAR DODIĆ (CRVENA ZVEZDA)

BLOKER: MARKO TRIFUNOVIĆ (OBRENOVAC)

TEHNIČAR: RAJKO STRUGAR (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD)

PRIMAČ: VANJA EREMIĆ (VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD)

LIBERO: NEMANJA JELIĆ (OBRENOVAC)

 

KADETI – PRVENSTVO SRBIJE 2012. – POLUFINALNI TURNIRI (11. I 12. APRIL) – REZULTATI:

I GRUPA – LJIG (SALA OŠ SAVA KERKOVIĆ, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK, LJIG):

SREDA, 11. APRIL:

RODA (BEOGRAD) – PUTEVI IVANJICA   3:0 (25:13, 25:18, 25:17)

MLADOST EKSPANS (NOVA PAZOVA) – SPARTAK (LJIG)   3:0 (25:22, 25:20, 25:21)

ČETVRTAK, 12. APRIL:

FINALE:

RODA (BEOGRAD) – MLADOST EKSPANS (NOVA PAZOVA)   3:1 (21:25, 25:23, 25:18, 25:20)

 

II GRUPA – MATARUŠKA BANJA (SALA STC OKANIK, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TEHNIČAR, KRALJEVO):

SREDA, 11. APRIL:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – NIŠ   3:1 (20:25, 25:15, 25:17, 25:12)

BLOK AUT (BEOGRAD) – TEHNIČAR (KRALJEVO)   3:1 (26:24, 25:16, 18:25, 25:18)

ČETVRTAK, 12. APRIL:

FINALE:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – BLOK AUT (BEOGRAD)  3:0 (25:22, 25:18, 25:23)

 

III GRUPA – SMEDEREVO (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SMEDEREVO):

SREDA, 11. APRIL:

VRANJE – SMEDEREVO  3:1 (25:21, 25:22, 20:25, 30:28)

CRVENA ZVEZDA – KIKINDA  3:0 (25:21, 25:17, 25:18)

ČETVRTAK, 12. APRIL:

FINALE:

CRVENA ZVEZDA – VRANJE  3:0 (25:17, 25:13, 25:13)

MEČ ZA TREĆE MESTO:

SMEDEREVO – KIKINDA  3:2 (17:25, 25:13, 29:31, 25:22, 15:7)

 

IV GRUPA – SREMSKA MITROVICA (HALA PINKI, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SREM ITON):

SREDA, 11. APRIL:

OBRENOVAC – SREM ITON (SREMSKA MITROVICA)   3:0 (25:19, 25:13, 25:9)

RIBNICA (KRALJEVO) – VGSK (VELIKO GRADIŠTE)   3:2 (25:17, 17:25, 28:26, 17:25, 15:8)

ČETVRTAK, 12. APRIL:

FINALE:

OBRENOVAC – RIBNICA (KRALJEVO)   3:2 (23:25, 25:22, 25:14, 20:25, 15:12)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1514 puta