Prvenstvo Srbije za kadete 2011.

 

Vojvodina NS Seme

 

KADETI – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – FINALNI TURNIR (13–15. MAJ), OBRENOVAC (SALA OŠ JEFIMIJA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK PRO TENT – REZULTATI:

1. KOLO – PETAK, 13. MAJ:

VOJVODINA NS SEME – CRVENA ZVEZDA  3:0 (25:21, 25:16, 25:19)

PRO TENT – PARTIZAN TERMOELEKTRO  3:0 (25:20, 25:17, 25:14)

2. KOLO – SUBOTA, 14. MAJ:

CRVENA ZVEZDA – PRO TENT  3:0 (25:18, 25:22, 25:22)

VOJVODINA NS SEME – PARTIZAN TERMOELEKTRO  3:1 (22:25, 25:20, 25:20, 25:11)

3. KOLO – NEDELJA, 15. MAJ:

PARTIZAN TERMOELEKTRO – CRVENA ZVEZDA  3:1 (29:27, 25:21, 14:25, 25:21)

PRO TENT – VOJVODINA NS SEME  3:2 (25:20, 17:25, 25:19, 19:25, 15:11)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME              3  2  1  8:4  7

2. PRO TENT                                3  2  1  6:5  5

3. CRVENA ZVEZDA                     3  1  2  4:6  3

4. PARTIZAN TERMOELEKTRO     3  1  2  4:7  3

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: RAJKO STRUGAR (VOJVODINA NS SEME)

TEHNIČAR: RAJKO STRUGAR (VOJVODINA NS SEME)

SMEČER: MARKO POPOVIĆ (PARTIZAN TERMOELEKTRO)

BLOKER: STEFAN KOVAČEVIĆ (VOJVODINA NS SEME)

PRIMAČ: ALEKSANDAR GMITROVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

LIBERO: NEMANJA JELIĆ (PRO TENT)

SERVER: MILOVAN ČVOKIĆ (PRO TENT)

 

 

KADETI – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – POLUFINALNI TURNIRI

KADETI – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – POLUFINALNI TURNIRI (01–03. APRIL) – REZULTATI:

 

I GRUPA – KRUŠEVAC (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK ANTENA:

1. KOLO – PETAK, 01. APRIL:

ANTENA KRUŠEVAC – LUČANI  3:2 (23:25, 25:23, 23:25, 25:13, 15:10)

VOJVODINA NS SEME NOVI SAD – RODA BEOGRAD  3:0 (25:21, 25:15, 25:18)

2. KOLO – SUBOTA, 02. APRIL:

VOJVODINA NS SEME NOVI SAD – LUČANI  3:0 (25:13, 25:16, 25:22)

ANTENA KRUŠEVAC – RODA BEOGRAD  3:1 (25:20, 19:25, 25:20, 27:25)

3. KOLO – NEDELJA, 03. APRIL:

LUČANI – RODA BEOGRAD  3:2 (25:18, 29:27, 16:25, 23:25, 15:11)

VOJVODINA NS SEME NOVI SAD – ANTENA KRUŠEVAC  3:0 (25:13, 25:21, 25:17)

 

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME          3         3         0       9:0       9

2. ANTENA                                3         2        1        6:6       5

3. LUČANI                                 3         1         2       5:8       3

4. RODA                                   3          0        3       3:9       1

 

II GRUPA – VRANJE (HALA SPORTOVA, MALA SALA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VRANJE:

1. KOLO – PETAK, 01. APRIL:

NIŠ – VRANJE  3:0 (25:16, 25:21, 25:16)

CRVENA ZVEZDA – PROLETER ZRENJANIN  3:0 (25:18, 25:11, 25:22)

2. KOLO – SUBOTA, 02. APRIL:

CRVENA ZVEZDA – NIŠ  3:0 (25:20, 25:21, 25:18)

VRANJE – PROLETER ZRENJANIN  3:0 (26:24, 25:19, 25:17)

3. KOLO – NEDELJA, 03. APRIL:

NIŠ – PROLETER ZRENJANIN  3:0 (25:12, 25:21, 25:15)

CRVENA ZVEZDA – VRANJE  3:0 (25:18, 26:24, 25:21)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA            3         3         0        9:0       9

2. NIŠ                                  3         2         1        6:3       6

3. VRANJE                          3         1          2       3:6       3

4. PROLETER                      3         0         3        0:9       0

 

III GRUPA – OBRENOVAC (OŠ JEFIMIJA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK PRO TENT:

1. KOLO – PETAK, 01. APRIL:

PRO TENT OBRENOVAC – BAVANIŠTE  3:1 (25:22, 23:25, 25:15, 25:10)

SMEDEREVO – UŽICE  3:0 (25:19, 25:15, 25:13)

2. KOLO – SUBOTA, 02. APRIL:

SMEDEREVO – BAVANIŠTE  3:0 (25:17, 25:15, 25:18)

PRO TENT OBRENOVAC – UŽICE  3:0 (25:13, 25:12, 25:11)

3. KOLO – NEDELJA, 03. APRIL:

BAVANIŠTE – UŽICE  3:1 (19:25, 25:19, 25:15, 25:15)

PRO TENT OBRENOVAC – SMEDEREVO  3:2 (14:25, 23:25, 25:22, 25:12, 19:17)

 

TABELA:

1. PRO TENT              3         3          0          9:3        8

2. SMEDEREVO         3         2          1          8:3        7

3. BAVANIŠTE            3         1          2          4:7        3

4. UŽICE                    3          0          3         1:9         0

 

IV GRUPA – SREMSKA MITROVICA (PSC PINKI) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SREM 2006:

1. KOLO – PETAK, 01. APRIL:

RIBNICA KRALJEVO – SREM 2006  3:0 (25:13, 25:20, 25:15)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – LOZNICA  3:0 (25:16, 25:22, 25:13)

2. KOLO – SUBOTA, 02. APRIL:

PARTIZAN TERMOELEKTRO – RIBNICA KRALJEVO  3:1 (25:11, 25:17, 19:25, 25:14)

SREM 2006 – LOZNICA  3:2 (25:23, 18:25, 18:25, 25:22, 15:5)

3. KOLO – NEDELJA, 03. APRIL:

RIBNICA KRALJEVO – LOZNICA  3:0 (25:15, 25:16, 25:19)

PARTIZAN TERMOELEKTRO – SREM 2006  3:1 (25:13, 23:25, 25:19, 25:12)

 

TABELA:

1. PARTIZAN TERMOELEKTRO          3    3    0    9:2    9

2. RIBNICA                                        3    2    1    7:3    6

3. SREM 2006                                   3    1    2    4:8    2

4. LOZNICA                                       3    0    3    2:9    1

Pročitano 1250 puta