Prvenstvo Srbije za juniorke 2014.

 

JUNIORKE - PRVENSTVO SRBIJE 2014.
FINALNI TURNIR, 6-8. JUN

 

PARTIZAN VIZURA

 

RADNIČKI BEOGRAD

 

CRVENA ZVEZDA

 

JEDINSTVO UŽICE

 

 

 

JUNIORKE – PRVENSTVO SRBIJE 2014. – FINALNI TURNIR – BEOGRAD (SC “VIZURA”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK PARTIZAN VIZURA) – REZULTATI:

1. KOLO – PETAK, 6. JUN:

PARTIZAN VIZURA – RADNIČKI BEOGRAD    3:0 (25:18, 25:13, 25:22)

CRVENA ZVEZDA – JEDINSTVO (UŽICE)    3:0 (25:20, 25:11, 25:19)

2. KOLO – SUBOTA, 7. JUN:

RADNIČKI BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA    3:0 (25:12, 25:19, 25:21)

PARTIZAN VIZURA – JEDINSTVO (UŽICE)    3:1 (25:18, 25:27, 25:14, 25:8)

3. KOLO – NEDELJA, 8. JUN:

RADNIČKI BEOGRAD – JEDINSTVO (UŽICE)    3:0 (25:21, 25:15, 26:24)

PARTIZAN VIZURA – CRVENA ZVEZDA    3:1 (25:18, 22:25, 25:22, 25:13)

 

TABELA:

1. PARTIZAN VIZURA          3    3    0    9:2       9

2. RADNIČKI BEOGRAD      3    2    1    6:3       6

3. CRVENA ZVEZDA           3    1    2    4:6       3

4. JEDINSTVO                     3    0    3    1:9       0

 

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: NATAŠA ČIKIRIZ (PARTIZAN VIZURA)

NAPADAČ: JELENA LAZIĆ (RADNIČKI BEOGRAD)

TEHNIČAR: SLAĐANA MIRKOVIĆ (PARTIZAN VIZURA)

BLOKER: MAJA ALEKSIĆ (PARTIZAN VIZURA)

SERVER: MAJA SIMIĆ (RADNIČKI BEOGRAD)

PRIMAČ: BOJANA MILENKOVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

LIBERO: MARIJA POPOVIĆ (RADNIČKI BEOGRAD)

 

JUNIORKE – PRVENSTVO SRBIJE 2014. – POLUFINALNI TURNIRI (01. I 02. MART):

I GRUPA – GORNJI MILANOVAC (DVORANA “BREZA”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TAKOVO ZVEZDA HELIOS):

Crvena zvezda NIS Spartak Takovo ZH Mladi Radnik

 

SUBOTA, 01. MART:

1. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – TAKOVO ZVEZDA HELIOS (GORNJI MILANOVAC)   3:1 (25:22, 27:25, 16:25, 25:19)

NIS SPARTAK (SUBOTICA) – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)  3:0 (25:15, 25:16, 25:19)

2. KOLO:

CRVENA ZVEZDA – MLADI RADNIK (POŽAREVAC)   3:0 (25:18, 25:17, 25:13)

NIS SPARTAK (SUBOTICA)TAKOVO ZVEZDA HELIOS (GORNJI MILANOVAC)   3:1 (9:25, 25:17, 25:12, 25:11)

3. KOLO – NEDELJA, 02. MART:

CRVENA ZVEZDA – NIS SPARTAK (SUBOTICA)    3:0 (25:17, 25:22, 25:18)

TAKOVO ZVEZDA HELIOS (GORNJI MILANOVAC)MLADI RADNIK (POŽAREVAC)  3:0 (25:21, 25:16, 25:18)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      3    3    0     9:1       9

2. NIS SPARTAK        3   2   1    6:4     6

3. TAKOVO ZH              3    1    2     5:6        3

4. MLADI RADNIK      3   0   3    0:9      0

 

 

II GRUPA – KRALJEVO (SC “IBAR”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK EKONOMAC):

Radnički Bg  Smeč 5 Dinamo  Ekonomac

 

SUBOTA, 01. MART:

1. KOLO:

SMEČ 5 (KRAGUJEVAC) – EKONOMAC (KRALJEVO)   3:0 (25:13, 25:17, 25:23)

RADNIČKI BEOGRAD – DINAMO (PANČEVO)   3:1 (25:17, 25:23, 23:25, 25:15)

2. KOLO:

RADNIČKI BEOGRAD – SMEČ 5 (KRAGUJEVAC)   3:1 (18:25, 25:21, 25:22, 25:18)

DINAMO (PANČEVO) – EKONOMAC (KRALJEVO)  3:2 (19:25, 21:25, 25:18, 25:19, 15:13)

3. KOLO – NEDELJA, 02. MART:

SMEČ 5 (KRAGUJEVAC) – DINAMO (PANČEVO)   3:1 (14:25, 25:17, 25:21, 25:14)

RADNIČKI BEOGRAD – EKONOMAC (KRALJEVO)   3:0 (25:22, 25:22, 30:28)

 

TABELA:

1. RADNIČKI BG       3    3    0    9:2       9

2. SMEČ 5               3    2    1    7:4       6

3. DINAMO              3    1    2    5:8       2

4. EKONOMAC        3    0    3    2:9       1

 

 

III GRUPA – NIŠ (DVORANA “ČAIR”, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK STUDENT:

 Partizan Vizura  Crnokosa Student  Bor

 

SUBOTA, 01. MART:

1. KOLO:

STUDENT (NIŠ) – BOR   3:1 (25:14, 25:21, 23:25, 25:18)

PARTIZAN VIZURA – CRNOKOSA (KOSJERIĆ)   3:0 (25:10, 25:15, 25:15)

2. KOLO:

PARTIZAN VIZURA – BOR   3:0 (25:12, 25:12, 25:9)

CRNOKOSA (KOSJERIĆ) – STUDENT (NIŠ)   3:2 (25:17, 15:25, 25:17, 23:25, 15:11)

3. KOLO – NEDELJA, 02. MART:

CRNOKOSA (KOSJERIĆ) – BOR   3:0 (25:18, 25:8, 25:15)

PARTIZAN VIZURA – STUDENT (NIŠ)   3:0 (25:10, 25:10, 25:11)

 

TABELA:

1. PARTIZAN VIZURA      3    3    0    9:0      9

2. CRNOKOSA               3    2    1    6:5       5

3. STUDENT                   3    1    2    5:7       4

4. BOR                          3    0    3    1:9       0

 

 

IV GRUPA – STARA PAZOVA (HALA SPORTOVA, TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK JEDINSTVO):

 Jedinstvo Užice  Jedinstvo SP  As Beograd  LE 016

 

SUBOTA, 01. MART:

1. KOLO:

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – AS (BEOGRAD)   3:0 (25:22, 25:23, 25:23)

JEDINSTVO (UŽICE) – LE 016 (LESKOVAC)   3:0 (25:20, 25:20, 25:20)

2. KOLO:

AS (BEOGRAD) – LE 016 (LESKOVAC)   3:0 (25:7, 25:17, 26:24)

JEDINSTVO (UŽICE) – JEDINSTVO (STARA PAZOVA)   3:1 (25:18, 19:25, 25:18, 26:24)

3. KOLO – NEDELJA, 02. MART:

JEDINSTVO (UŽICE) – AS (BEOGRAD)   3:2 (25:23, 16:25, 18:25, 25:20, 15:7)

JEDINSTVO (STARA PAZOVA) – LE 016 (LESKOVAC)   3:0 (25:22, 25:23, 25:11)

 

TABELA:

1. JEDINSTVO UE      3    3    0    9:3       8

2. JEDINSTVO SP      3    2    1    7:3       6

3. AS                         3    1    2    5:6       4

4. LE 016                   3    0    3    0:9       0

 

Pročitano 3705 puta