Serbian flagcirilicalatinica

Pioniri

Pobeda Poljaka

PIONIRI – IV EP 2023.

Muška pionirska reprezentacija Srbije (do 17 godina, 2007. i mlađi) poražena je u utakmici 2. kola B grupe IV EP 2023. u Podgorici. Poljska je večeras pobedila Srbiju sa 3:0, po setovima 25:12, 25:12 i 25:20, posle 69 minuta igre.

 

pg1

pg10

 

Srbija će sutra u 3. kolu B grupe igrati protiv Italije od 17.30 časova

Galeriju fotografija sa EP možete pogledati na: https://www-old.cev.eu/

 

PIONIRI – IV EP 2023. – PODGORICA, CRNA GORA (19 – 30. JUL):

B GRUPA (DVORANA USKC PODGORICA):

1. KOLO – SREDA, 19. JUL:

SRBIJA – FRANCUSKA  0:3 (13:25, 18:25, 13:25)

FINSKA – ČEŠKA         3:1 (25:21, 21:25, 25:16, 25:23)

ŠPANIJA – POLJSKA     3:1 (21:25, 25:20, 25:23, 25:22)

ITALIJA – HOLANDIJA  3:0 (25:22, 25:19, 25:13)

2. KOLO – ČETVRTAK, 20. JUL:

SRBIJA – POLJSKA      0:3 (12:25, 12:25, 20:25)

ŠPANIJA – ČEŠKA        3:1 (25:15, 26:28, 25:22, 25:18)

ITALIJA – FRANCUSKA  3:2 (22:25, 25:21, 20:25, 25:23, 15:11)

FINSKA – HOLANDIJA   3:2 (25:27, 25:18, 15:25, 25:21, 15:9)

TABELA:

1. ESP       2    2    0    6:2      6

2. ITA        2    2    0    6:2      5

3. FIN        2    2    0    6:3      5

4. FRA       2    1    1    5:3      4

5. POL       2    1    1    4:3      3

6. NED       2    0    2    2:6      1

7. CZE       2    0    2    2:6      0

8. SRB       2    0    2    0:6      0

 

3. KOLO – PETAK, 21. JUL:

SRBIJA – ITALIJA              17.30

ŠPANIJA – HOLANDIJA      12.30

POLJSKA – FINSKA            15.00

FRANCUSKA – ČEŠKA        20.00

 

4. KOLO – NEDELJA, 23. JUL:

SRBIJA – ČEŠKA               20.00

ITALIJA – FINSKA              12.30

POLJSKA – HOLANDIJA      15.00

FRANCUSKA – ŠPANIJA      17.30

 

5. KOLO – PONEDELJAK, 24. JUL:

SRBIJA – FINSKA             20.00

FRANCUSKA – HOLANDIJA 12.30

POLJSKA – ČEŠKA             15.00

ITALIJA – ŠPANIJA            17.30

 

6. KOLO – SREDA, 26. JUL:

SRBIJA – HOLANDIJA        15.00

ŠPANIJA – FINSKA            12.30

POLJSKA – FRANCUSKA      17.30

ITALIJA – ČEŠKA               20.00

 

7. KOLO – ČETVRTAK, 27. JUL:

SRBIJA – ŠPANIJA             12.30

FRANCUSKA – FINSKA       15.00

ČEŠKA – HOLANDIJA         17.30

ITALIJA – POLJSKA            20.00

 

A GRUPA (DVORANA SC VERDE):

1. KOLO – SREDA, 19. JUL:

ESTONIJA – BELGIJA    3:2 (17:25, 25:19, 11:25, 25:19, 15:9)

TURSKA – GRČKA        3:2 (25:20, 23:25, 25:20, 22:25, 15:12)

BUGARSKA – AUSTRIJA           3:0 (25:17, 25:13, 25:23)

SLOVENIJA – CRNA GORA       3:0 (25:16, 25:11, 25:16)

2. KOLO – ČETVRTAK, 20. JUL:

TURSKA – AUSTRIJA    3:2 (25:23, 19:25, 16:25, 25:23, 15:10)

BELGIJA – SLOVENIJA  3:1 (25:19, 25:19, 21:25, 25:22)

BUGARSKA – ESTONIJA               3:0 (25:15, 25:12, 25:21)

GRČKA – CRNA GORA   3:0 (25:20, 25:21, 25:18)

TABELA:

1. BUL       2    2    0    6:0      6

2. TUR       2    2    0    6:4      4

3. BEL       2    1    1    5:4      4

4. GRE       2    1    1    5:3      4

5. SLO       2    1    1    4:3      3

6. EST       2    1    1    3:5      2

7. AUT       2    0    2    2:6      1

8. MNE       2    0    2    0:6      0

 

3. KOLO – PETAK, 21. JUL:

BUGARSKA – BELGIJA       12.30

GRČKA – SLOVENIJA         15.00

TURSKA – ESTONIJA         17.30

CRNA GORA – AUSTRIJA    20.00

 

4. KOLO – NEDELJA, 23. JUL:

GRČKA – AUSTRIJA            12.30

TURSKA – BELGIJA            15.00

BUGARSKA – SLOVENIJA    17.30

CRNA GORA – ESTONIJA    20.00

 

5. KOLO – PONEDELJAK, 24. JUL:

SLOVENIJA – AUSTRIJA      12.30

GRČKA – ESTONIJA            15.00

BUGARSKA – TURSKA       17.30

BELGIJA – CRNA GORA      20.00

 

6. KOLO – SREDA, 26. JUL:

AUSTRIJA – ESTONIJA       12.30

GRČKA – BELGIJA             15.00

TURSKA – SLOVENIJA       17.30

BUGARSKA – CRNA GORA  20.00

 

7. KOLO – ČETVRTAK, 27. JUL:

SLOVENIJA – ESTONIJA     12.30

BUGARSKA – GRČKA         15.00

BELGIJA – AUSTRIJA         17.30

TURSKA – CRNA GORA       20.00

 

SUBOTA, 29. JUL – POLUFINALE (DVORANA SC VERDE):

A 1 – B 2         16.30

B 1 – A 2         19.00

 

NEDELJA, 30. JUL (DVORANA SC VERDE):

FINALE:                           19.00

MEČ ZA TREĆE MESTO:      16.30

 

Muška pionirska reprezentacija Srbije igrala je do sada na dva prvenstva Evrope. Pioniri su na premijernom prvenstvu Evrope, 2017. zauzeli osmo mesto, a 2021. šesto mesto.

 

  • jul 20, 2023
  • 643
Објављено у Pioniri
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Balkansko prvenstvo 2024. za juniore u Srbiji Balkansko prvenstvo 2024. za juniore u Srbiji

    BVA – XXV KONGRES

    Đula Mešter, predsednik OSS, Ivan Knežević, generalni sekretar OSS i Dragutin Ćuk, tehnički direktor OSS i član Tehničke komisije BVA, predstavljali su Odbojkaški savez Srbije na jubilarnom, XXV Kongresu Balkanske odbojkaške asocijacije, koji je danas održan u Milenijum Sofija Grand hotelu u Sofiji, u Bugarskoj.

  • Juniorke u Rumi sa Rumunijom, Austrijom i Belgijom Juniorke u Rumi sa Rumunijom, Austrijom i Belgijom

    JUNIORKE – XXIX EP 2024.

    Ženska juniorska reprezentacija Srbije (do 20 godina, rođene 2005. i mlađe) igraće u A grupi II runde kvalifikacija za XXIX EP 2024. od 4. do 6. aprila u Rumi sa Rumunijom, Austrijom i Belgijom, saopštio je danas CEV.

  • Za EP juniora u Srbiji i Grčkoj slobodno još 8 mesta Za EP juniora u Srbiji i Grčkoj slobodno još 8 mesta

    JUNIORI – XXIX EP 2024.

    Evropska odbojkaška konfederacija, CEV, objavila je sastave grupa turnira II runde kvalifikacija za XXIX EP 2024. u konkurenciji juniora, koji će se odigrati od 4. do 7. aprila. XXIX EP 2024. u konkurenciji juniora (do 20, 2005. i mlađi) odigraće se u Srbiji i Grčkoj od 26. avgusta do 7. septembra. Polufinalni mečevi, kao i utakmice za medalje odigraće se u Srbiji.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga