Serbian flagcirilicalatinica

Liga šampiona

Vojvodina NS seme u D grupi sa Zenitom iz Sankt Peterburga, Berlinom i pobednikom 3. runde kvalifikacija

SENIORKE I SENIORI – LIGA ŠAMPIONA 2022.

U Ljubljanskom dvorcu, u glavnom gradu Slovenije, večeras je održan žreb za Ligu šampiona 2022. u obe konkurencije. Vojvodina NS seme iz Novog Sada, prvak Srbije i pobednik Banka Poštanska štedionica Superlige 2020/2021. igraće u D grupi sa Zenitom iz Sankt Peterburga, Berlinom i pobednikom 3. runde kvalifikacija (pobednik meča 29/30). Odbojkašice Uba će u 2. kolu CEV Lige šampiona 2022. igrati protiv Jedinstva iz Brčkog (6. i 13. oktobar).

gls

SENIORI – LIGA ŠAMPIONA 2022.

D GRUPA: VOJVODINA NS SEME, NOVI SAD (SRB), ZENIT SANKT PETERBURG (RUS), BERLIN RISAJKLING VOLEJS (GER), POBEDNIK MEČEVA 29/30 3. RUNDE KVALIFIKACIJA

A GRUPA: JASTRŽEBSKI VEGIJEL (POL), FRIDRIHSAHFEN (GER), KNAK RUSELAR (BEL), POBEDNIK MEČEVA 27/28 3. RUNDE KVALIFIKACIJA

B GRUPA: DINAMO MOSKVA (RUS), ZIRATBANK ANKARA (TUR), GRINJARD MAZEIK (BEL), PROJEKT VARŠAVA (POL)

C GRUPA: LUBE ĆIVITANOVA (ITA), AZOTI KEĐERŽIN KOZLE (POL), MARIBOR (SLO), LOKOMOTIVA NOVOSIBIRSK (RUS)

E GRUPA: SIR SIKOMA PERUĐA (ITA), FENERBAHČE ISTANBUL (TUR), KAN DRAGONS (FRA), TRENTINO ITAS (ITA)

SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2022.

A GRUPA: LOKOMOTIVA KALINJINGRAD (RUS), DEVELOPRES ŽEŠUV (POL), DREZDNER (GER), POBEDNIK MEČEVA 13/14 3. RUNDE KVALIFIKACIJA

B GRUPA: VAKIFBANK ISTANBUL (TUR), MILUZ (FRA), SALO (FIN), MONCA (ITA)

C GRUPA: IGOR GORGONZOLA NOVARA (ITA), DINAMO MOSKVA (RUS), DUKLA LIBEREC (CZE), TURK HAVA JOLARI ISTANBUL (TUR)

D GRUPA: FENERBAHČE OPET ISTANBUL (TUR), BEZIJE (FRA), MARICA PLOVDIV (BUL), DINAMO KAZANJ (RUS)

E GRUPA: IMOKO KONELJANO (ITA), HEMIK POLICE (POL), NIREĐHAZA (HUN), POBEDNIK MEČEVA 15/16 3. RUNDE KVALIFIKACIJA

 

Zoran Gajić, predsednik OSS i Đula Mešter, prvi potpredsednik OSS, predstavljaju Odbojkaški savez Srbije na Gala svečanosti CEV u Ljubljani.

Na Gala svečanosti će biti proglašeni najbolja igračica i najbolji igrač Evrope u 2021, najbolji treneri u obe konkurencije, “kraljice i kraljevi” u beach – volley, najbolji trener u beach – volley, biće proglašeno najbolje takmičenje u 2021. i biće dodeljene nagrade za životno delo CEV.

Direktne prenose iz Ljubljane možete gledati na https://www.youtube.com/user/CEVolleyball i https://www.facebook.com/CEVolleyballCL

Објављено у Liga šampiona
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Seniori u Tampereu sa Finskom, Estonijom, Belgijom, Holandijom i Danskom Seniori u Tampereu sa Finskom, Estonijom, Belgijom, Holandijom i Danskom

    SENIORI – XXXIV EP 2026.

    Muška seniorska reprezentacija Srbije igraće će na XXXIV EP 2026. u C grupi u finskom Tampereu sa Finskom, Estonijom, Belgijom, Holandijom i Danskom, odlučeno je večeras žrebom u Normansko – švapskom zamku u italijanskom Bariju.

  • Seniorke u Brnu sa Češkom, Austrijom, Ukrajinom, Bugarskom i Grčkom Seniorke u Brnu sa Češkom, Austrijom, Ukrajinom, Bugarskom i Grčkom

    SENIORKE – XXXIV EP 2026.

    Ženska seniorska reprezentacija Srbije, aktuelni vicešampion Evrope, igraće će na XXXIV EP 2026. u B grupi u češkom Brnu sa Češkom, Austrijom, Ukrajinom, Bugarskom i Grčkom odlučeno je večeras žrebom u Normansko – švapskom zamku u italijanskom Bariju.

  • Žreb za EP 2026. u subotu (20.45) u Bariju – direktan prenos na Jutjub kanalu CEV Žreb za EP 2026. u subotu (20.45) u Bariju – direktan prenos na Jutjub kanalu CEV

    SENIORKE I SENIORI – XXXIV EP 2026.

    Evropska odbojkaška konfederacija, CEV, saopštila je da će se žreb za XXXIV EP 2026. u obe konkurencije obaviti u subotu, 4. oktobra od 20.45 časova u Normansko – švapskom zamaku u Bariju, u Italiji. Odbojkaški savez Srbije će na žrebu u Bariju predstavljati Ivan Knežević, generalni sekretar OSS i prvi potpredsednik CEV i Dragutin Ćuk, tehnički direktor OSS i član žirija EP 2026.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo
   
  Naučno-tehnička podrška
  Overtraq Logo Black Vertical.fw

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga