Serbian flagcirilicalatinica

Liga nacija

Nemačka prvi rival seniora Srbije u okviru III vikenda (sreda, 10.00 – TV SK 1)

SENIORI – III LIGA NACIJA 2021.

Muška seniorska reprezentacija Srbije će tokom III vikenda III Lige nacija 2021. u Riminiju igrati protiv Nemačke, Irana i SAD. Prvi rival biće Nemačka, sutra (sreda, 9. jun) od 10.00 časova, uz direktan prenos na TV Sport Klub 1. Srbija će u 2. kolu III vikenda, u četvrtak, 10. juna igrati protiv Irana (10.00 – TV SK 1), a u poslednjem, 3. kolu, u petak, 11. juna protiv SAD (18.00 – TV SK 1).

Srbija je trenutno na sedmom mestu sa 4 pobede, koliko imaju i Rusija, Slovenija i Iran od 4. do 6. mesta. Prve tri pozicije, sa po 5 pobeda, zauzimaju Poljska, Brazil i Francuska.

sir1

Sve utakmice iz Riminija direktno prenosi TV Sport Klub.

 

SENIORI – III LIGA NACIJA 2021. – RIMINI (DVORANA SAJMA), ITALIJA (28. MAJ – 27. JUN):

I VIKEND (28 – 30. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 28. MAJ:

TEREN 2:

SRBIJA – SLOVENIJA    3:1 (22:25, 25:18, 36:34, 25:18)

NEMAČKA – AUSTRALIJA         3:0 (25:19, 25:18, 25:16)

SAD – KANADA            3:0 (25:17, 26:24, 25:20)

BRAZIL – ARGENTINA  3:0 (31:29, 26:24, 25:16)

TEREN 1:

FRANCUSKA – BUGARSKA       3:0 (27:25, 25:21, 25:23)

JAPAN – IRAN             3:0 (25:19, 25:22, 26:24)

RUSIJA – HOLANDIJA   3:1 (25:19, 25:22, 18:25, 25:20)

POLJSKA – ITALIJA      3:0 (25:19, 25:20, 25:18)

2. KOLO – SUBOTA, 29. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – POLJSKA      1:3 (24:26, 19:25, 25:21, 15:25)

FRANCUSKA – NEMAČKA         3:2 (22:25, 25:22, 22:25, 25:16, 17:15)

JAPAN – HOLANDIJA    3:2 (22:25, 23:25, 25:22, 25:17, 15:8)

KANADA – ARGENTINA 3:0 (25:17, 25:21, 25:17)

TEREN 2:

RUSIJA – IRAN           3:1 (25:17, 20:25, 25:20, 25:17)

BUGARSKA – AUSTRALIJA       3:0 (25:21, 25:20, 25:20)

SLOVENIJA – ITALIJA   3:0 (25:23, 25:19, 25:15)

BRAZIL – SAD             3:0 (25:22, 25:23, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 30. MAJ:

TEREN 2:

SRBIJA – ITALIJA        3:1 (25:23, 22:25:, 25:22, 25:18)

IRAN – HOLANDIJA      3:0 (25:18, 25:23, 30:28)

JAPAN – RUSIJA          3:2 (28:26, 26:28, 20:25, 25:21, 15:14)

BRAZIL – KANADA       3:1 (25:17, 25:20, 22:25, 27:25)

TEREN 1:

FRANCUSKA – AUSTRALIJA      3:1 (28:26, 20:25, 25:14, 25:23)

NEMAČKA – BUGARSKA           3:2 (19:25, 25:21, 22:25, 30:28, 15:11)

SAD – ARGENTINA      3:1 (23:25, 25:21, 25:15, 25:19)

SLOVENIJA – POLJSKA 3:1 (25:22, 23:25, 25:19, 25:23)

II VIKEND (3 – 5. JUN):

1. KOLO – ČETVRTAK, 3. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – JAPAN          3:1 (18:25, 25:23, 25:22, 25:13)

ARGENTINA – NEMAČKA          3:2 (25:19, 23:25, 17:25, 25:23, 15:13)

SLOVENIJA – HOLANDIJA        3:0 (25:18, 25:15, 25:18)

ITALIJA – BUGARSKA   3:2 (25:19, 20:25, 25:13, 23:25, 15:13)

TEREN 2:

IRAN – KANADA          3:1 (22:25, 25:22, 25:22, 25:22)

FRANCUSKA – BRAZIL  3:0 (39:37, 25:18, 30:28)

POLJSKA – AUSTRALIJA          3:0 (25:16, 25:10, 25:12)

RUSIJA – SAD  3:1 (25:22, 25:19, 17:25, 25:19)

2. KOLO – PETAK, 4. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – FRANCUSKA  3:2 (22:25, 24:26, 25:22, 25:23, 15:9)

HOLANDIJA – NEMAČKA          3:2 (25:18, 23:25, 25:20, 23:25, 15:13)

POLJSKA – SAD            3:0 (25:17, 28:26, 25:17)

KANADA – BUGARSKA  3:0 (28:26, 25:23, 25:16)

TEREN 1:

SLOVENIJA – ARGENTINA        3:0 (25:19, 25:22, 25:18)

BRAZIL – JAPAN          3:0 (25:20, 25:16, 25:20)

IRAN – ITALIJA           3:1 (26:24, 29:27, 21:25, 25:22)

RUSIJA – AUSTRALIJA  3:0 (25:19, 26:24, 25:21)

3. KOLO – SUBOTA, 5. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – BRAZIL        1:3 (25:23, 23:25, 15:25, 22:25)

NEMAČKA – SLOVENIJA           3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:20)

SAD – AUSTRALIJA      3:0 (25:23, 25:20, 25:17)

ITALIJA – KANADA      3:2 (25:19, 25:21, 21:25, 26:28, 15:11)

TEREN 1:

ARGENTINA – HOLANDIJA       3:0 (25:19, 25:20, 25:23)

FRANCUSKA – JAPAN   3:2 (21:25, 25:22, 24:26, 25:21, 15:11)

POLJSKA – RUSIJA       3:1 (21:25, 25:19, 25:19, 25:14)

IRAN – BUGARSKA      3:0 (25:20, 33:31, 25:22)

III VIKEND (9 – 11. JUN):

1. KOLO – SREDA, 9. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – NEMAČKA      10.00

RUSIJA – FRANCUSKA  13.00

ARGENTINA – ITALIJA  16.30

BUGARSKA – POLJSKA 19.30

TEREN 2:

JAPAN – AUSTRALIJA   12.00

SLOVENIJA – KANADA  15.00

IRAN – SAD                18.00

BRAZIL – HOLANDIJA   21.00

 

TABELA:

  1. POL           6    5    1    16:5    15

  2. BRA          6    5    1    15:5    15

  3. FRA           6    5    1    17:8    14

  4. RUS          6    4    2    15:9    13

  5. SLO           6    4    2    14:7    12

  6. IRI            6    4    2    13:8    12

  7. SRB          6    4    2    14:11   11

  8. GER          6    3    3    15:12   11

  9. USA          6    3    3    10:10     9

10. JPN           6    3    3    12:13     8

11. CAN           6    2    4    10:12     7

12. ARG          6    2    4      7:14     5

13. ITA            6    2    4      8:16     4

14. BUL            6    1    5      7:15     5

15. NED           6    1    5      6:17     3

16. AUS           6    0    6      1:18     0

 

2. KOLO – ČETVRTAK, 10. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – IRAN                 10.00

FRANCUSKA – SLOVENIJA  13.00

SAD – NEMAČKA               16.00

ITALIJA – JAPAN               19.30

 

TEREN 2:

RUSIJA – KANADA                  12.00

ARGENTINA – AUSTRALIJA      15.00

BUGARSKA – BRAZIL              18.00

POLJSKA – HOLANDIJA            21.00

 

3. KOLO – PETAK, 11. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – SAD                  18.00

SLOVENIJA – RUSIJA        12.00

BUGARSKA – HOLANDIJA   15.00

POLJSKA – BRAZIL            21.00

 

TEREN 1:

IRAN – NEMAČKA             10.00

ARGENTINA – JAPAN         13.00

ITALIJA – AUSTRALIJA      16.30

FRANCUSKA – KANADA      19.30

 

IV VIKEND (15 – 17. JUN):

1. KOLO – UTORAK, 15. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – RUSIJA              10.00

BUGARSKA – ARGENTINA   13.00

ITALIJA – SAD                  16.30

SLOVENIJA – BRAZIL        19.30

 

TEREN 2:

IRAN – AUSTRALIJA          12.00

NEMAČKA – JAPAN            15.00

POLJSKA – KANADA          18.00

FRANCUSKA – HOLANDIJA 21.00

 

2. KOLO – SREDA, 16. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – BUGARSKA         12.00

POLJSKA – JAPAN              15.00

NEMAČKA – KANADA         18.00

IRAN – BRAZIL                 21.00

 

TEREN 1:

RUSIJA – ARGENTINA        10.00

SLOVENIJA – AUSTRALIJA  13.00

ITALIJA – HOLANDIJA       16.30

FRANCUSKA – SAD            19.30

 

3. KOLO – ČETVRTAK, 17. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – ARGENTINA        10.00

JAPAN – KANADA              13.00

SLOVENIJA – IRAN           16.00

ITALIJA – FRANCUSKA       19.30

 

TEREN 2:

BUGARSKA – RUSIJA         12.00

BRAZIL – AUSTRALIJA       15.00

SAD – HOLANDIJA             18.00

NEMAČKA – POLJSKA        21.00

 

V VIKEND (21 – 23. JUN):

1. KOLO – PONEDELJAK, 21. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – AUSTRALIJA       10.00

FRANCUSKA – IRAN          13.00

ITALIJA – BRAZIL             16.30

ARGENTINA – POLJSKA      19.30

 

TEREN 2:

BUGARSKA – JAPAN          12.00

KANADA – HOLANDIJA      15.00

SLOVENIJA – SAD             18.00

RUSIJA – NEMAČKA            21.00

 

2. KOLO – UTORAK, 22. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – HOLANDIJA        12.00

IRAN – POLJSKA               15.00

FRANCUSKA – ARGENTINA 18.00

RUSIJA – ITALIJA              21.00

 

TEREN 1:

KANADA – AUSTRALIJA      10.00

BUGARSKA – SAD             13.00

SLOVENIJA – JAPAN          16.00

BRAZIL – NEMAČKA          19.30

 

3. KOLO – SREDA, 23. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KANADA             12.00

FRANCUSKA – POLJSKA      15.00

SLOVENIJA – BUGARSKA    18.00

RUSIJA – BRAZIL              21.00

 

TEREN 1:

AUSTRALIJA – HOLANDIJA 10.00

JAPAN – SAD                    13.00

ARGENTINA – IRAN            16.00

ITALIJA – NEMAČKA          19.30

Plasman u polufinale izboriće 4 najuspešnije selekcije. Polufinala i mečevi za plasman će se odigrati 26. i 27. juna.

vnl5

  • jun 8, 2021
  • 244
Објављено у Liga nacija
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Sedma pobeda seniora Srbije Sedma pobeda seniora Srbije

    SENIORI – III LIGA NACIJA 2021.

    Muška seniorska reprezentacija Srbije zabeležila je sedmi trijumf u III Ligi nacija 2021. u Riminiju. Srbija je večeras, u poslednjem, 3. kolu III vikenda, savladala SAD sa 3:1, po setovima 25:23, 25:17, 19:25 i 27:25, posle 128 minuta igre.

  • Šesta pobeda Srbije za 300. meč Marka Podraščanina Šesta pobeda Srbije za 300. meč Marka Podraščanina

    SENIORI – III LIGA NACIJA 2021.

    Muška seniorska reprezentacija Srbije ostvarila je šestu pobedu u III Ligi nacija 2021. u Riminiju i tako obeležila 300. meč Marka Podraščanina u dresu reprezentacije. Srbija je jutros, u 2. kolu III vikenda, savladala Iran sa 3:2, po setovima 21:25, 25:15, 26:28, 25:22 i 15:8, posle 140 minuta igre.

  • Peti trijumf seniora Srbije – u četvrtak protiv Irana (10.00 – TV SK 1) Peti trijumf seniora Srbije – u četvrtak protiv Irana (10.00 – TV SK 1)

    SENIORI – III LIGA NACIJA 2021.

    Muška seniorska reprezentacija Srbije zabeležila je peti trijumf u III Ligi nacija 2021. u Riminiju. Srbija je jutros, u 1. kolu III vikenda, savladala Nemačku sa 3:1, po setovima 19:25, 25:22, 25:18 i 25:15, posle 118 minuta igre.

Naši partneri

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga