Serbian flagcirilicalatinica

Liga nacija

Srbija bez bodova protiv Brazila – Nemačka rival u sredu (10.00)

SENIORI – III LIGA NACIJA 2021.

Muška seniorska reprezentacija Srbije pretrpela je poraz posle četiri seta u poslednjoj utakmici II vikenda III Lige nacija 2021. u Riminiju. Brazile je danas u 3. kolu pobedio Srbiju sa 3:1, po setovima 23:25, 25:23, 25:15 i 25:22, posle 126 minuta igre.

sir1

rm34

Nije Srbija uspela da savlada Brazil u Riminiju, u meču u kome su izabranici Slobodana Kovača bili ravnopravan rival tokom većeg dela meča. Ipak, bio je to jedan od onih dana kada ne ide baš sve kako je planirano, pa je izostala prepoznatljiva igra, što je rival kao što je Brazil i te kako znao da iskoristi.

 

Izjava Slobodana Kovača

Izjava Marka Ivovića

Izjava Aleksandra Atanasijevića

Izjava Petra Krsmanovića

 

U okviru III vikenda, od 9. do 11. juna, Srbija će igrati protiv Nemačke, Irana i SAD.

Sve utakmice iz Riminija direktno prenosi TV Sport Klub.

SENIORI – III LIGA NACIJA 2021. – RIMINI (DVORANA SAJMA), ITALIJA (28. MAJ – 27. JUN):

I VIKEND (28 – 30. MAJ):

1. KOLO – PETAK, 28. MAJ:

TEREN 2:

SRBIJA – SLOVENIJA    3:1 (22:25, 25:18, 36:34, 25:18)

NEMAČKA – AUSTRALIJA         3:0 (25:19, 25:18, 25:16)

SAD – KANADA            3:0 (25:17, 26:24, 25:20)

BRAZIL – ARGENTINA  3:0 (31:29, 26:24, 25:16)

TEREN 1:

FRANCUSKA – BUGARSKA       3:0 (27:25, 25:21, 25:23)

JAPAN – IRAN             3:0 (25:19, 25:22, 26:24)

RUSIJA – HOLANDIJA   3:1 (25:19, 25:22, 18:25, 25:20)

POLJSKA – ITALIJA      3:0 (25:19, 25:20, 25:18)

2. KOLO – SUBOTA, 29. MAJ:

TEREN 1:

SRBIJA – POLJSKA      1:3 (24:26, 19:25, 25:21, 15:25)

FRANCUSKA – NEMAČKA         3:2 (22:25, 25:22, 22:25, 25:16, 17:15)

JAPAN – HOLANDIJA    3:2 (22:25, 23:25, 25:22, 25:17, 15:8)

KANADA – ARGENTINA 3:0 (25:17, 25:21, 25:17)

TEREN 2:

RUSIJA – IRAN           3:1 (25:17, 20:25, 25:20, 25:17)

BUGARSKA – AUSTRALIJA       3:0 (25:21, 25:20, 25:20)

SLOVENIJA – ITALIJA   3:0 (25:23, 25:19, 25:15)

BRAZIL – SAD             3:0 (25:22, 25:23, 25:19)

3. KOLO – NEDELJA, 30. MAJ:

TEREN 2:

SRBIJA – ITALIJA        3:1 (25:23, 22:25:, 25:22, 25:18)

IRAN – HOLANDIJA      3:0 (25:18, 25:23, 30:28)

JAPAN – RUSIJA          3:2 (28:26, 26:28, 20:25, 25:21, 15:14)

BRAZIL – KANADA       3:1 (25:17, 25:20, 22:25, 27:25)

TEREN 1:

FRANCUSKA – AUSTRALIJA      3:1 (28:26, 20:25, 25:14, 25:23)

NEMAČKA – BUGARSKA           3:2 (19:25, 25:21, 22:25, 30:28, 15:11)

SAD – ARGENTINA      3:1 (23:25, 25:21, 25:15, 25:19)

SLOVENIJA – POLJSKA 3:1 (25:22, 23:25, 25:19, 25:23)

II VIKEND (3 – 5. JUN):

1. KOLO – ČETVRTAK, 3. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – JAPAN          3:1 (18:25, 25:23, 25:22, 25:13)

ARGENTINA – NEMAČKA          3:2 (25:19, 23:25, 17:25, 25:23, 15:13)

SLOVENIJA – HOLANDIJA        3:0 (25:18, 25:15, 25:18)

ITALIJA – BUGARSKA   3:2 (25:19, 20:25, 25:13, 23:25, 15:13)

TEREN 2:

IRAN – KANADA          3:1 (22:25, 25:22, 25:22, 25:22)

FRANCUSKA – BRAZIL  3:0 (39:37, 25:18, 30:28)

POLJSKA – AUSTRALIJA          3:0 (25:16, 25:10, 25:12)

RUSIJA – SAD  3:1 (25:22, 25:19, 17:25, 25:19)

2. KOLO – PETAK, 4. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – FRANCUSKA  3:2 (22:25, 24:26, 25:22, 25:23, 15:9)

HOLANDIJA – NEMAČKA          3:2 (25:18, 23:25, 25:20, 23:25, 15:13)

POLJSKA – SAD            3:0 (25:17, 28:26, 25:17)

KANADA – BUGARSKA  3:0 (28:26, 25:23, 25:16)

TEREN 1:

SLOVENIJA – ARGENTINA        3:0 (25:19, 25:22, 25:18)

BRAZIL – JAPAN          3:0 (25:20, 25:16, 25:20)

IRAN – ITALIJA           3:1 (26:24, 29:27, 21:25, 25:22)

RUSIJA – AUSTRALIJA  3:0 (25:19, 26:24, 25:21)

3. KOLO – SUBOTA, 5. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – BRAZIL        1:3 (25:23, 23:25, 15:25, 22:25)

NEMAČKA – SLOVENIJA           3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:20)

SAD – AUSTRALIJA      3:0 (25:23, 25:20, 25:17)

ITALIJA – KANADA      3:2 (25:19, 25:21, 21:25, 26:28, 15:11)

TEREN 1:

ARGENTINA – HOLANDIJA       3:0 (25:19, 25:20, 25:23)

FRANCUSKA – JAPAN   3:2 (21:25, 25:22, 24:26, 25:21, 15:11)

POLJSKA – RUSIJA       3:1 (21:25, 25:19, 25:19, 25:14)

IRAN – BUGARSKA      3:0 (25:20, 33:31, 25:22)

 

TABELA:

  1. POL           6    5    1    16:5    15

  2. BRA          6    5    1    15:5    15

  3. FRA           6    5    1    17:8    14

  4. RUS          6    4    2    15:9    13

  5. SLO           6    4    2    14:7    12

  6. IRI            6    4    2    13:8    12

  7. SRB          6    4    2    14:11   11

  8. GER          6    3    3    15:12   11

  9. USA          6    3    3    10:10     9

10. JPN           6    3    3    12:13     8

11. CAN           6    2    4    10:12     7

12. ARG          6    2    4      7:14     5

13. ITA            6    2    4      8:16     4

14. BUL            6    1    5      7:15     5

15. NED           6    1    5      6:17     3

16. AUS           6    0    6      1:18     0

 

III VIKEND (9 – 11. JUN):

1. KOLO – SREDA, 9. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – NEMAČKA      10.00

RUSIJA – FRANCUSKA  13.00

ARGENTINA – ITALIJA  16.30

BUGARSKA – POLJSKA 19.30

 

TEREN 2:

JAPAN – AUSTRALIJA   12.00

SLOVENIJA – KANADA  15.00

IRAN – SAD                18.00

BRAZIL – HOLANDIJA   21.00

 

2. KOLO – ČETVRTAK, 10. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – IRAN                 10.00

FRANCUSKA – SLOVENIJA  13.00

SAD – NEMAČKA               16.00

ITALIJA – JAPAN               19.30

 

TEREN 2:

RUSIJA – KANADA                  12.00

ARGENTINA – AUSTRALIJA      15.00

BUGARSKA – BRAZIL              18.00

POLJSKA – HOLANDIJA            21.00

 

3. KOLO – PETAK, 11. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – SAD                  18.00

SLOVENIJA – RUSIJA        12.00

BUGARSKA – HOLANDIJA   15.00

POLJSKA – BRAZIL            21.00

 

TEREN 1:

IRAN – NEMAČKA             10.00

ARGENTINA – JAPAN         13.00

ITALIJA – AUSTRALIJA      16.30

FRANCUSKA – KANADA      19.30

 

IV VIKEND (15 – 17. JUN):

1. KOLO – UTORAK, 15. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – RUSIJA              10.00

BUGARSKA – ARGENTINA   13.00

ITALIJA – SAD                  16.30

SLOVENIJA – BRAZIL        19.30

 

TEREN 2:

IRAN – AUSTRALIJA          12.00

NEMAČKA – JAPAN            15.00

POLJSKA – KANADA          18.00

FRANCUSKA – HOLANDIJA 21.00

 

2. KOLO – SREDA, 16. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – BUGARSKA         12.00

POLJSKA – JAPAN              15.00

NEMAČKA – KANADA         18.00

IRAN – BRAZIL                 21.00

 

TEREN 1:

RUSIJA – ARGENTINA        10.00

SLOVENIJA – AUSTRALIJA  13.00

ITALIJA – HOLANDIJA       16.30

FRANCUSKA – SAD            19.30

 

3. KOLO – ČETVRTAK, 17. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – ARGENTINA        10.00

JAPAN – KANADA              13.00

SLOVENIJA – IRAN           16.00

ITALIJA – FRANCUSKA       19.30

 

TEREN 2:

BUGARSKA – RUSIJA         12.00

BRAZIL – AUSTRALIJA       15.00

SAD – HOLANDIJA             18.00

NEMAČKA – POLJSKA        21.00

 

V VIKEND (21 – 23. JUN):

1. KOLO – PONEDELJAK, 21. JUN:

TEREN 1:

SRBIJA – AUSTRALIJA       10.00

FRANCUSKA – IRAN          13.00

ITALIJA – BRAZIL             16.30

ARGENTINA – POLJSKA      19.30

 

TEREN 2:

BUGARSKA – JAPAN          12.00

KANADA – HOLANDIJA      15.00

SLOVENIJA – SAD             18.00

RUSIJA – NEMAČKA            21.00

 

2. KOLO – UTORAK, 22. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – HOLANDIJA        12.00

IRAN – POLJSKA               15.00

FRANCUSKA – ARGENTINA 18.00

RUSIJA – ITALIJA              21.00

 

TEREN 1:

KANADA – AUSTRALIJA      10.00

BUGARSKA – SAD             13.00

SLOVENIJA – JAPAN          16.00

BRAZIL – NEMAČKA          19.30

 

3. KOLO – SREDA, 23. JUN:

TEREN 2:

SRBIJA – KANADA             12.00

FRANCUSKA – POLJSKA      15.00

SLOVENIJA – BUGARSKA    18.00

RUSIJA – BRAZIL              21.00

 

TEREN 1:

AUSTRALIJA – HOLANDIJA 10.00

JAPAN – SAD                    13.00

ARGENTINA – IRAN            16.00

ITALIJA – NEMAČKA          19.30

Plasman u polufinale izboriće 4 najuspešnije selekcije. Polufinala i mečevi za plasman će se odigrati 26. i 27. juna.

vnl4

  • jun 5, 2021
  • 486
Објављено у Liga nacija
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Sedma pobeda seniora Srbije Sedma pobeda seniora Srbije

    SENIORI – III LIGA NACIJA 2021.

    Muška seniorska reprezentacija Srbije zabeležila je sedmi trijumf u III Ligi nacija 2021. u Riminiju. Srbija je večeras, u poslednjem, 3. kolu III vikenda, savladala SAD sa 3:1, po setovima 25:23, 25:17, 19:25 i 27:25, posle 128 minuta igre.

  • Šesta pobeda Srbije za 300. meč Marka Podraščanina Šesta pobeda Srbije za 300. meč Marka Podraščanina

    SENIORI – III LIGA NACIJA 2021.

    Muška seniorska reprezentacija Srbije ostvarila je šestu pobedu u III Ligi nacija 2021. u Riminiju i tako obeležila 300. meč Marka Podraščanina u dresu reprezentacije. Srbija je jutros, u 2. kolu III vikenda, savladala Iran sa 3:2, po setovima 21:25, 25:15, 26:28, 25:22 i 15:8, posle 140 minuta igre.

  • Peti trijumf seniora Srbije – u četvrtak protiv Irana (10.00 – TV SK 1) Peti trijumf seniora Srbije – u četvrtak protiv Irana (10.00 – TV SK 1)

    SENIORI – III LIGA NACIJA 2021.

    Muška seniorska reprezentacija Srbije zabeležila je peti trijumf u III Ligi nacija 2021. u Riminiju. Srbija je jutros, u 1. kolu III vikenda, savladala Nemačku sa 3:1, po setovima 19:25, 25:22, 25:18 i 25:15, posle 118 minuta igre.

Naši partneri

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga