Kup Srbije za seniorke 2012-2013.

 

     

 

 FINALE
 HALA SPORTOVA, BEOGRAD

10.02.

Sudije

Vizura Vol Art (Beograd) - Crvena zvezda (Beograd)   1:3 (28-26, 19-25, 23-25, 23-25)

S. Zotović, B. Kolarević

LogoKupSrbije260x260
   
POLUFINALE

09.02.

Sudije

09.02.

Sudije

Vizura Vol Art (Beograd) - TENT (Obrenovac)   3:0 (25-18, 27-25,25-18)

M. Janković, S. Zotović

NIS Spartak (Subotica) - Crvena zvezda (Beograd)   1:3 (30-28, 20-25, 18-25, 17-25)

B. Kolarević, S. Simić

 

 
 Četvrtfinale (dve utakmice)
 NOVI SAD (DVORANA "SLANA BARA") I OBRENOVAC (HALA SKC "OBRENOVAC")
25.12.  Varadin (Petrovaradin) - TENT (Obrenovac)  0:3 (11-25, 14-25, 12-25)
     
 Sudije  P. Balandžić i Đ. Stevanović
     
 28.12.  TENT (Obrenovac) - Varadin (Petrovaradin)  3:0 (25-0, 25-0, 25-0)
     
 Sudije  V. Cvetković i A. Balandžić      
 UŽICE (DVORANA "VELIKI PARK") I SUBOTICA (DVORANA "DUDOVA ŠUMA")
 25.12.  Jedinstvo (Užice) - NIS Spartak (Subotica)   1:3 (23-25, 25-17, 24-26, 25-27)
     
 Sudije  V. Simonović i T. Popović
     
 28.12.  NIS Spartak (Subotica) - Jedinstvo (Užice)   3:2 (17-25, 25-20, 23-25, 25-17, 16-14)
     
 Sudije  A. Popović i B. Kolarević        
 LAJKOVAC (DVORANA "17. SEPTEMBAR") I BEOGRAD ("SC "VIZURA")
 25.12.  Železničar (Lajkovac) - Vizura Vol Art (Beograd)   1:3 (14-25, 7-25, 25-18, 23-25)
     
 Sudije  D. Ćuk i S. Simić
     
 27.12.  Vizura Vol Art (Beograd) - Železničar (Lajkovac)   3:0 (25-18, 25-16, 28-26)
     
 Sudije  G. Gradinski i N. Davidović        
 LAZAREVAC (DVORANA SRC "KOLUBARA") I BEOGRAD (SC "ŠUMICE")
 25.12.  Kolubara (Lazarevac) - Crvena zvezda (Beograd)   0:3 (20-25, 21-25, 12-25)
     
 Sudije  A. Balandžić i I. Lazarević
     
 28.12.  Crvena zvezda (Beograd) - Kolubara (Lazarevac)   3:0 (25-20, 25-21, 25-12)
     
 Sudije  Đ. Stevanović i P. Balandžić        
 Osmina finala (jedna utakmica)
 KRAGUJEVAC (DOM UČENIKA SŠ "ARTEM"):
27.10.  Smeč 5 (Kragujevac) - Jedinstvo (Užice) 0:3 (22-25, 18-25, 18-25)
     
 Sudije  V. Simonović i A. Petrović
     
 STARA PAZOVA (HALA SPORTOVA)
 27.10.  Jedinstvo (Stara Pazova) - Kolubara (Lazarevac) 1:3 (17-25, 18-25, 25-21, 21-25)
     
 Sudije  I. Lazarević i A.Popović
     
 NOVI SAD (DVORANA DUGA)
 28.10.  Vojvodina (Novi Sad) - TENT (Obrenovac) 1:3 (25-17, 10-25, 15-25, 12-25)
     
 Sudije  R. Leko i B. Kolarević
     
 NIŠ (SALA OŠ "MIROSLAV ANTIĆ")
 28.10.  Student (Niš) - Vizura Vol Art (Beograd) 0:3 (14-25, 22-25, 12-25)
     
 Sudije  M. Janković i J. Cvetković
     
 BEOGRAD (SALA SD "RADNIČKI")
 28.10.  Radnički (Beograd) - Varadin (Petrovaradin) 0:3 (18-25, 17-25, 14-25)
     
 Sudije  S. Zotović i A. Balandžić
     
 KOSJERIĆ (SALA TEHNIČKE ŠKOLE)
 28.10.  Crnokosa Artos (Kosjerić) - Crvena zvezda (Beograd) 0:3 (16-25, 15-25, 12-25)
     
 Sudije  V. Simonović i I. Miljković
     
 SREMSKA MITROVICA (DVORANA "PINKI")
 28.10.  ITON Srem Tempo (S. Mitrovica) - NIS Spartak (Subotica) 0:3 (13-25, 13-25, 19-25)
     
 Sudije  D. Španović i S. Simić
     
 LAJKOVAC (DVORANA 17. SEPTEMBAR)
 28.10.  Železničar (Lajkovac) - Dinamo (Pančevo) 3:0 (25-18, 25-21, 25-13)
     
 Sudije  Đ. Stevanović i D. Ćuk
     
Pročitano 1263 puta