Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 763

Kup Srbije za seniorke 1985-1989.

 

XXIV KUP JUGOSLAVIJE 1989.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (15–17. DECEMBAR):

1. KOLO – 15. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:6, 15:4, 15:7)

PALOMA BRANIK – RADNIČKI   3:0 (15:8, 15:13, 15:11)

2. KOLO – 16. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – RADNIČKI   3:0 (15:7, 15:3, 15:5)

PALOMA BRANIK – CRVENA ZVEZDA    3:0 (15:5, 15:7, 15:9)

3. KOLO – 17. DECEMBAR:

MLADOST MONTER – PALOMA BRANIK   3:0 (15:6, 15:9, 15:6)

RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:5, 15:6, 15:5)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER         3        3        0        9:0               6

2. PALOMA BRANIK             3        2        1        6:3               4

3. RADNIČKI                         3        1        2        3:6               2

4. CRVENA ZVEZDA             3        0        3        0:9               0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: SNJEŽANA UŠIĆ, GORDANA MALEVIĆ, ANDREJA JURČIĆ, SNJEŽANA MIJIĆ, MIRJANA JELOVČIĆ, SERGEJA LORBER, SLAVICA KUZMANIĆ, GORDANA ČUTURA, DANIJELA BILBIJA, TATJANA BILBIJA, MARIJA OMAZIĆ. TRENER: VINKO DOBRIĆ.

 

POLUFINALNI TURNIRI (20–22. OKTOBAR):

I GRUPA – TUZLA:

1. KOLO – 20. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – VUPIK VUKOVAR  3:0 (15:3, 15:0, 15:7)

2. KOLO – 22. OKTOBAR:

VUPIK VUKOVAR – JEDINSTVO ELIR TUZLA  3:0 (15:3, 15:6, 16:14)

3. KOLO – 22. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – JEDINSTVO ELIR TUZLA  3:0 (15:8, 15:3, 15:5)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER        2        2        0        6:0               4

2. VUPIK                            2        1        1        3:3               2

3. JEDINSTVO ELIR            2        0        2        0:6               0

 

II GRUPA – SPLIT:

1. KOLO – 21. OKTOBAR:

RIJEKA – KOČEVJE   3:0 (15:11, 15:3, 15:9)

PALOMA BRANIK MARIBOR – BRDA SPLIT   3:0 (15:3, 15:1, 15:6)

2. KOLO – 21. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – RIJEKA   3:0 (15:3, 15:8, 15:8)

KOČEVJE – BRDA SPLIT   3:1 (11:15, 15:11, 15:7, 15:10)

3. KOLO – 22. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – KOČEVJE   3:0 (15:0, 15:11, 15:4)

RIJEKA – BRDA SPLIT    3:0 (15:4, 15:4, 15:10)

 

TABELA:

1. PALOMA BRANIK       3        3        0        9:0               6

2. RIJEKA                      3        2        1        6:3               4

3. KOČEVJE                  3        1        2        3:7               2

4. BRDA                        3        0        3        1:9               0

 

III GRUPA – BEOGRAD:

1. KOLO – 20. OKTOBAR:

KAŠTELA TROGIR – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:2 (15:9, 9:15, 9:15, 15:4, 15:10)

2. KOLO – 21. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – KAŠTELA TROGIR   3:0 (15:5, 15:4, 15:5)

3. KOLO – 22. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:0 (15:3, 15:4, 15:5)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA       2        2        0        6:0               4

2. KAŠTELA                   2        1        1        3:5               2

3. PARTIZAN                  2        0        2        2:6               0

 

IV GRUPA – NIŠ:

1. KOLO – 20. OKTOBAR:

FERIJALAC HEMIJA MODRIČA – 11. OKTOMVRI PRILEP   3:0 (15:11, 15:3, 15:6)

RADNIČKI BEOGRAD – STUDENT NIŠ   3:0 (15:2, 15:13, 15:5)

2. KOLO – 21. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – FERIJALAC HEMIJA MODRIČA   3:0 (15:3, 15:4, 15:5)

STUDENT NIŠ – 11. OKTOMVRI PRILEP   3:0 (15:10, 15:10, 15:11)

3. KOLO – 22. OKTOBAR:

STUDENT NIŠ – FERIJALAC HEMIJA MODRIČA    3:0 (15:5, 15:7, 15:7)

RADNIČKI BEOGRAD – 11. OKTOMVRI PRILEP    3:0 (15:1, 15:0, 15:1)

 

TABELA:

1. RADNIČKI                    3        3        0        9:0               6

2. STUDENT                    3        2        1        6:3               4

3. FERIJALAC HEMIJA     3        1        2        3:6               2

4. 11. OKTOMVRI             3        0        3        0:9               0

 

 

XXIII KUP JUGOSLAVIJE 1988.

FINALNI TURNIR – TROGIR (23–25. DECEMBAR):

1. KOLO – 23. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – RADNIČKI BEOGRAD   3:0 (15:3, 15:1, 15:2)

PALOMA BRANIK MARIBOR – KAŠTELA TROGIR  3:0 (15:10, 15:5, 15:8)

2. KOLO – 24. DECEMBAR:

KAŠTELA TROGIR – RADNIČKI BEOGRAD   3:0 (15:9, 15:3, 15:6)

MLADOST MONTER ZAGREB – PALOMA BRANIK MARIBOR   3:1 (15:8, 11:15, 15:6, 15:8)

3. KOLO – 25. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – RADNIČKI BEOGRAD  3:2 (14:16, 15:8, 9:15, 15:10, 15:8)

MLADOST MONTER ZAGREB – KAŠTELA TROGIR     3:1 (15:7, 15:10, 15:17, 15:4)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER         3        3        0        9:2     6

2. PALOMA BRANIK            3        2        1        7:5     4

3. KAŠTELA                        3        1        2        4:6     2

4. RADNIČKI                       3        0        3        2:9     0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: SNJEŽANA UŠIĆ, GORDANA MALEVIĆ, MIRJANA JELOVČIĆ, SERGEJA LORBER, LADA ŠNAJDER, GORDANA ČUTURA, DANIJELA BILBIJA, TATJANA BILBIJA, JOZICA ČAUŠEVIĆ, MARIJA OMAZIĆ. TRENER: VINKO DOBRIĆ.

 

POLUFINALNI TURNIRI:

I GRUPA – MODRIČA (30. SEPTEMBAR – 02. OKTOBAR):

1. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

FERIJALAC HEMIJA – PARTIZAN   3:0 (15:9, 15:11, 15:10)

RADNIČKI – JEDINSTVO ELIR   3:0 (15:10, 15:4, 15:7)

2. KOLO – 01. OKTOBAR:

RADNIČKI – PARTIZAN   3:0 (15:6, 15:7, 15:12)

FERIJALAC HEMIJA – JEDINSTVO ELIR   3:0 (15:8, 15:5, 15:12)

3. KOLO – 02. OKTOBAR:

JEDINSTVO ELIR – PARTIZAN   3:1 (15:12, 13:15, 15:13, 15:4)

RADNIČKI – FERIJALAC HEMIJA   3:0 (15:7, 15:10, 15:8)

 

TABELA:

1. RADNIČKI                     3        3        0        9:0               6

2. FERIJALAC HEMIJA      3        2        1        6:3               4

3. JEDINSTVO ELIR          3        1        2        3:7               2

4. PARTIZAN                    3        0        3        1:9               0

 

II GRUPA – ZAGREB (01. OKTOBAR):

MLADOST MONTER – RIJEKA      3:0 (15:6, 15:4, 15:7)

 

III GRUPA – VUKOVAR (30. SEPTEMBAR – 02. OKTOBAR):

1. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

VUPIK – KOLUBARA    3:1 (15:5, 15:7, 12:15, 15:12)

2. KOLO – 01. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK – KOLUBARA   3:0 (15:8, 15:4, 15:7)

3. KOLO – 02. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK – VUPIK    3:0 (15:13, 15:8, 15:7)

 

TABELA:

1. PALOMA BRANIK    2        2        0        6:0               4

2. VUPIK                     2        1        1        3:4               2

3. KOLUBARA             2        0        2        1:6               0

 

IV GRUPA – TROGIR (30. SEPTEMBAR – 02. OKTOBAR):

1. KOLO – 30. SEPTEMBAR:

KAŠTELA – CRVENA ZVEZDA   3:2 (1:15, 15:11, 14:16, 16:14, 15:12)

OBILIĆ – PARTIZAN TABOR        3:2 (15:13, 15:13, 14:16, 9:15, 15:9)

2. KOLO – 01. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN TABOR   3:0 (15:7, 15:6, 18:16)

KAŠTELA – OBILIĆ   3:1 (15:4, 15:3, 13:15, 15:6)

3. KOLO – 02. OKTOBAR:

KAŠTELA – PARTIZAN TABOR   3:1 (15:4, 5:15, 15:5, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – OBILIĆ  3:0 (15:10, 15:10, 15:7)

 

TABELA:

1. KAŠTELA                    3        3        0        9:4               6

2. CRVENA ZVEZDA        3        2        1        8:3               4

3. OBILIĆ                         3        1        2        4:8               2

4. PARTIZAN TABOR        3        0        3        3:9               0

 

 

XXII KUP JUGOSLAVIJE 1987.

FINALNI TURNIR – LAZAREVAC (25–27. DECEMBAR):

1. KOLO – 25. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:6, 15:8, 15:11)

RADNIČKI BEOGRAD – KOLUBARA LAZAREVAC   3:1 (15:8, 5:15, 15:7, 15:0)

2. KOLO – 26. DECEMBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – CRVENA ZVEZDA   3:2 (5:15, 13:15, 15:6, 15:10, 15:2)

PALOMA BRANIK MARIBOR – KOLUBARA LAZAREVAC   3:0 (15:4, 15:7, 15:12)

3. KOLO – 27. DECEMBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – PALOMA BRANIK MARIBOR   3:1 (15:9, 15:12, 14:16, 15:7)

CRVENA ZVEZDA – KOLUBARA LAZAREVAC   3:2 (15:9, 5:15, 11:15, 15:13, 15:5)

 

TABELA:

1. RADNIČKI                   3        3        0        9:4               6

2. PALOMA BRANIK        3        2        1        7:3               4

3. CRVENA ZVEZDA       3        1        2        5:8               2

4. KOLUBARA                 3        0        3        3:9               0

 

RADNIČKI BEOGRAD: ZORICA KOMNENIĆ, BRANA MILINKOVIĆ, TATJANA PANTOVIĆ, RADINKA JOVANOVIĆ, JELENA RELJIN, TANJA SIMIĆ, BOŽENA MILOVANOVIĆ, BILJANA MURGANIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, ZONA BABIĆ. TRENER: LJUBOMIR AĆIMOVIĆ I NADA GAŠEVIĆ.

 

ČETVRTFINALNI TURNIRI (23–25. OKTOBAR):

I GRUPA – LAZAREVAC:

1. KOLO – 23. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – OBILIĆ BEOGRAD   3:1 (15:11, 14:16, 15:11, 15:3)

KOLUBARA LAZAREVAC – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI    3:0 (15:1, 15:9, 15:13)

2. KOLO – 24. OKTOBAR:

KOLUBARA LAZAREVAC – MLADOST MONTER ZAGREB    3:1 (15:11, 7:15, 15:10, 15:13)

OBILIĆ BEOGRAD – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:0 (15:9, 15:10, 15:10)

3. KOLO – 25. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI    3:0 (15:9, 15:11, 15:6)

KOLUBARA LAZAREVAC – OBILIĆ BEOGRAD   3:0 (15:8, 15:12, 15:9)

 

TABELA:

1. KOLUBARA                     3        3        0        9:1               6

2. MLADOST MONTER        3        2        1        7:4               4

3. OBILIĆ                            3        1        2        4:6               2

4. PARTIZAN                       3        0        3        0:9               0

 

II GRUPA – MODRIČA:

1. KOLO – 23. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – FERIJALAC HEMIJA MODRIČA   3:0 (15:11, 15:4, 15:8)

IVO LOLA RIBAR ŽELEZNIK – MORNAR BAR    3:2 (14:16, 15:10, 7:15, 15:8, 15:6)

2. KOLO – 24. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – IVO LOLA RIBAR ŽELEZNIK    3:0 (15:3, 15:2, 15:1)

FERIJALAC HEMIJA MODRIČA – MORNAR BAR    3:0 (15:4, 15:8, 15:3)

3. KOLO – 25. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – MORNAR BAR    3:0 (15:0, 15:0, 15:0)

FERIJALAC HEMIJA MODRIČA – IVO LOLA RIBAR ŽELEZNIK     3:0 (15:2, 15:4, 15:4)

 

TABELA:

1. PALOMA BRANIK        3        3        0        9:0               6

2. FERIJALAC HEMIJA     3        2        1        6:3               4

3. ILR ŽELEZNIK              3        1        2        3:8               2

4. MORNAR                    3        0        3        2:9               0

 

III GRUPA – BEOGRAD:

1. KOLO – 23. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA   3:0 (15:13, 15:11, 15:7)

JEDINSTVO ELIR TUZLA – RABOTNIČKI SKOPLJE   3:0 (15:8, 15:4, 15:2)

2. KOLO – 24. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – RABOTNIČKI SKOPLJE   3:0 (15:8, 15:0, 15:5)

JEDINSTVO ELIR TUZLA – RIJEKA  3:1 (9:15, 15:13, 15:8, 15:12)

3. KOLO – 25. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – JEDINSTVO ELIR TUZLA   3:0 (15:13, 15:7, 15:6)

RIJEKA – RABOTNIČKI SKOPLJE    3:0 (15:3, 15:7, 15:13)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA          3        3        0        9:0               6

2. JEDINSTVO ELIR           3        2        1        6:4               4

3. RIJEKA                          3        1        2        4:6               2

4. RABOTNIČKI                  3        0        3        0:9               0

 

IV GRUPA – TROGIR:

1. KOLO – 23. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – VUPIK VUKOVAR     3:0 (15:5, 15:6, 15:6)

KAŠTELA TROGIR – BLED    3:0 (15:8, 15:8, 15:10)

2. KOLO – 24. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – KAŠTELA TROGIR    3:0 (15:12, 15:11, 15:2)

VUPIK VUKOVAR – BLED    3:0 (15:2, 15:8, 15:10)

3. KOLO – 25. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – BLED   3:0 (15:2, 15:2, 15:7)

KAŠTELA TROGIR – VUPIK VUKOVAR    3:1 (15:13, 13:15, 15:11, 15:8)

 

TABELA:

1. RADNIČKI         3        3        0        9:0               6

2. KAŠTELA         3        2        1        6:4               4

3. VUPIK              3        1        2        4:6               2

4. BLED               3        0        3        0:9               0

 

 

XXI KUP JUGOSLAVIJE 1986.

FINALNI TURNIR – ZAGREB (19–21. DECEMBAR):

1. KOLO – 19. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – RADNIČKI BEOGRAD   3:0 (15:5, 15:6, 15:6)

MLADOST MONTER ZAGREB – CRVENA ZVEZDA   3:2 (8:15, 15:5, 15:11, 9:15, 15:8)

2. KOLO – 20. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – PALOMA BRANIK MARIBOR   3:1 (15:7, 16:18, 15:10, 15:4)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD   3:0 (15:13, 15:10, 15:7)

3. KOLO – 21. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – RADNIČKI BEOGRAD   3:1 (15:2, 8:15, 15:3, 15:13)

CRVENA ZVEZDA – PALOMA BRANIK MARIBOR   3:0 (15:7, 15:11, 16:14)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER         3        3        0        9:4               6

2. CRVENA ZVEZDA            3        2        1        8:3               4

3. PALOMA BRANIK             3        1        2        4:6               2

4. RADNIČKI                        3        0        3        1:9               0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: SNJEŽANA UŠIĆ, GORDANA MALEVIĆ, JASMINA MARKOVIĆ, MIRJANA JELOVČIĆ, SERGEJA LORBER, MIRA LATINOVIĆ, GORDANA ČUTURA, TATJANA BILBIJA, JOZICA ČAUŠEVIĆ, LADA ŠNAJDER, MARIJA OMAZIĆ. TRENER: VINKO DOBRIĆ.

 

ČETVRTFINALNI TURNIRI (26–28. SEPTEMBAR):

I GRUPA – BAR:

1. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – MORNAR BAR   3:0 (15:2, 15:3, 15:1)

IMT BEOGRAD – KOLUBARA LAZAREVAC  3:2 (13:15, 15:3, 16:14, 14:16, 15:6)

2. KOLO – 27. SEPTEMBAR:

KOLUBARA LAZAREVAC – MORNAR BAR   3:0 (15:5, 15:11, 15:6)

PALOMA BRANIK MARIBOR – IMT BEOGRAD   3:0 (15:4, 15:11, 15:8)

3. KOLO – 28. SEPTEMBAR:

IMT BEOGRAD – MORNAR BAR   3:0 (15:5, 15:3, 15:8)

PALOMA BRANIK MARIBOR – KOLUBARA LAZAREVAC   3:0 (15:4, 15:3, 15:9)

 

TABELA:

1. PALOMA BRANIK        3        3        0        9:0               6

2. IMT                             3        2        1        6:5               4

3. KOLUBARA                 3        1        2        5:6               2

4. MORNAR                    3        0        3        0:9               0

 

II GRUPA – OSIJEK:

1. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   3:1 (15:3, 15:6, 10:15, 15:3)

VUPIK VUKOVAR – PARTIZAN TABOR LJUBLJANA   3:0 (15:8, 15:4, 15:5)

2. KOLO – 27. SEPTEMBAR:

ŽELJEZNIČAR OSIJEK – PARTIZAN TABOR LJUBLJANA    3:0 (15:0, 15:7, 16:14)

MLADOST MONTER ZAGREB – VUPIK VUKOVAR    3:0 (15:7, 15:12, 15:10)

3. KOLO – 28. SEPTEMBAR:

VUPIK VUKOVAR – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   3:0 (15:2, 15:4, 15:12)

MLADOST MONTER ZAGREB – PARTIZAN TABOR LJUBLJANA    3:0 (15:2, 15:10, 15:11)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER          3        3        0        9:1               6

2. VUPIK                              3        2        1        6:3               4

3. ŽELJEZNIČAR                   3        1        2        4:6               2

4. PARTIZAN TABOR             3        0        3        0:9               0

 

III GRUPA – TETOVO:

1. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – RIJEKA    3:0 (15:6, 15:9, 15:8)

FERIJALAC HEMIJA MODRIČA – LJUBOTEN TETOVO    3:0 (15:7, 15:2, 15:8)

2. KOLO – 27. SEPTEMBAR:

RIJEKA – LJUBOTEN TETOVO    3:0 (15:11, 15:8, 15:7)

RADNIČKI BEOGRAD – FERIJALAC HEMIJA MODRIČA   3:1 (15:6, 15:13, 15:17, 17:15)

3. KOLO – 28. SEPTEMBAR:

RIJEKA – FERIJALAC HEMIJA MODRIČA    3:2 (15:17, 15:7, 15:13, 6:15, 15:9)

RADNIČKI BEOGRAD – LJUBOTEN TETOVO   3:0 (15:4, 15:10, 15:7)

 

TABELA:

1. RADNIČKI            3        3        0        9:1               6

2. RIJEKA                3        2        1        6:5               4

3. FERIJALAC H.      3        1        2        6:6               2

4. LJUBOTEN           3        0        3        0:9               0

 

IV GRUPA – BEOGRAD:

1. KOLO – 26. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – OBILIĆ BEOGRAD    3:0 (15:11, 15:9, 15:9)

2. KOLO – 27. SEPTEMBAR:

PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI – OBILIĆ BEOGRAD    3:2 (15:10, 15:10, 5:15, 9:15, 15:13)

3. KOLO – 28. SEPTEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:0 (15:5, 15:13, 15:2)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      2        2        0        6:0               4

2. PARTIZAN                 2        1        1        3:5               2

3. OBILIĆ                      2        0        2        2:6               0

 

 

 

XX KUP JUGOSLAVIJE 1985.

FINALNI TURNIR – VUKOVAR (20–22. DECEMBAR):

1. KOLO – 20. DECEMBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – CRVENA ZVEZDA   3:0 (15:6, 15:4, 15:1)

PALOMA BRANIK MARIBOR – VUPIK VUKOVAR   3:0 (15:8, 15:8, 15:11)

2. KOLO – 21. DECEMBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:10, 11:15, 15:6, 15:9)

MLADOST MONTER ZAGREB – VUPIK VUKOVAR   3:0 (15:8, 15:8, 15:4)

3. KOLO – 22. DECEMBAR:

VUPIK VUKOVAR – CRVENA ZVEZDA   3:2 (4:15, 9:15, 15:11, 15:3, 15:9)

MLADOST MONTER ZAGREB – PALOMA BRANIK MARIBOR   3:2 (14:16, 15:5, 15:9, 10:15, 16:14)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER       3      3      0      9:2            6

2. PALOMA BRANIK           3      2      1      8:4            4

3. VUPIK VUKOVAR           3      1      2      3:8            2

4. CRVENA ZVEZDA           3      0      3      3:9            0

 

MLADOST MONTER ZAGREB: GORDANAMALEVIĆ, JASMINA MARKOVIĆ, TATJANA SVOBODA, MIRJANA JELOVČIĆ, VLATKA BECIĆ, MIRA LATINOVIĆ, GORDANA ČUTURA, TATJANA BILBIJA, JOZICA ČAUŠEVIĆ, IRENA ILIĆ, LADA ŠNAJDER, MARIJA OMAZIĆ. TRENER: ALBIN MOJSA.

 

ČETVRTFINALNI TURNIRI (18–20. OKTOBAR):

I GRUPA – BEOGRAD:

1. KOLO – 18. OKTOBAR:

PALOMA BRANIK MARIBOR – RABOTNIČKI SKOPLJE   3:0 (15:4, 15:3, 15:4)

STUDENT NIŠ – OBILIĆ BEOGRAD  3:2 (15:10, 15:7, 10:15, 9:15, 15:10)

2. KOLO – 19. OKTOBAR:

STUDENT NIŠ – RABOTNIČKI SKOPLJE   3:0 (15:7, 15:5, 15:4)

PALOMA BRANIK MARIBOR – OBILIĆ BEOGRAD    3:0 (15:9, 15:7, 15:7)

3. KOLO – 20. OKTOBAR:

OBILIĆ BEOGRAD – RABOTNIČKI SKOPLJE   3:1 (12:15, 15:5, 15:5, 15:0)

PALOMA BRANIK MARIBOR – STUDENT NIŠ  3:0 (15:5, 15:5, 15:7)

 

TABELA:

1. PALOMA BRANIK        3      3      0      9:0            6

2. STUDENT                    3      2      1      6:5            4

3. OBILIĆ                        3      1      2      5:7            2

4. RABOTNIČKI               3      0      3      1:9            0

 

II GRUPA – MODRIČA:

1. KOLO – 18. OKTOBAR:

IMT BEOGRAD – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI    3:1 (10:15, 15:10, 15:7, 15:3)

MLADOST MONTER ZAGREB – FERIJALAC HEMIJA MODRIČA   3:1 (15:4, 15:13, 14:16, 15:10)

2. KOLO – 19. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:1 (13:15, 15:6, 15:10, 15:5)

FERIJALAC HEMIJA MODRIČA – IMT BEOGRAD    3:1 (15:10, 6:15, 15:5, 15:7)

3. KOLO – 20. OKTOBAR:

MLADOST MONTER ZAGREB – IMT BEOGRAD   3:0 (15:10, 15:6, 15:9)

FERIJALAC HEMIJA MODRIČA – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:1 (14:16, 15:6, 15:2, 15:4)

 

TABELA:

1. MLADOST MONTER       3      3      0      9:2            6

2. FERIJALAC HEMIJA       3      2      1      7:5            4

3. IMT                                3      1      2      4:7            2

4. PARTIZAN                      3      0      3      3:9            0

 

III GRUPA – VUKOVAR:

1. KOLO – 18. OKTOBAR:

RADNIČKI BEOGRAD – BLED    3:0 (15:3, 15:2, 15:7)

VUPIK VUKOVAR – FMD LOLA LEŠAK    3:0 (15:2, 15:2, 15:0)

2. KOLO – 19. OKTOBAR:

VUPIK VUKOVAR – BLED    3:1 (13:15, 15:13, 15:4, 15:9)

RADNIČKI BEOGRAD – FMD LOLA LEŠAK    3:0 (15:2, 15:5, 15:1)

3. KOLO – 20. OKTOBAR:

BLED – FMD LOLA LEŠAK    3:0 (15:0, 15:4, 15:8)

VUPIK VUKOVAR – RADNIČKI BEOGRAD     3:0 (15:13, 17:15, 15:1)

 

TABELA:

1. VUPIK            3      3      0      9:1            6

2. RADNIČKI       3      2      1      6:3            4

3. BLED             3      1      2      4:6            2

4. FMD LOLA      3      0      3      0:9            0

 

IV GRUPA – RIJEKA:

1. KOLO – 18. OKTOBAR:

ŽELJEZNIČAR OSIJEK – RIJEKA    3:1 (9:15, 15:4, 15:8, 15:13)

2. KOLO – 19. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – ŽELJEZNIČAR OSIJEK   3:0 (15:6, 15:4, 15:1)

3. KOLO – 20. OKTOBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA   3:2 (15:5, 6:15, 15:9, 5:15, 17:15)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA      2      2      0      6:2            4

2. ŽELJEZNIČAR            2      1      1      3:4            2

3. RIJEKA                      2      0      2      3:6            0


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ossrb/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Pročitano 1604 puta