Kup Srbije za seniorke 1974-1979.

 

XV KUP JUGOSLAVIJE 1980.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (26–28. DECEMBAR):

1. KOLO – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – MLADOST MONTER   3:1 (15:13, 15:13, 13:15, 15:9)

RADNIČKI – RIJEKA   3:0 (15:6, 15:6, 15:2)

2. KOLO – 27. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA   3:1 (9:15, 15:12, 15:9, 15:3)

RADNIČKI – MLADOST MONTER   3:2 (15:13, 13:15, 6:15, 15:5, 15:6)

3. KOLO – 28. DECEMBAR:

RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:10, 15:9, 10:15, 15:6)

MLADOST MONTER – RIJEKA   3:2 (7:15, 15:11, 15:6, 10:15, 15:7)

 

TABELA:

1. RADNIČKI                     3      3      0      9:3            6

2. CRVENA ZVEZDA         3      2      1      7:5            4

3. MLADOST MONTER      3      1      2      6:8            2

4. RIJEKA                         3      0      3      3:9            0

 

RADNIČKI: VESNA KOMNENIĆ, RADMILA OSTOJIĆ, TATJANA PANTOVIĆ, CVIJETA STAKIĆ, JADRANKA KADIJEVIĆ, JASNA TOMLINOVIĆ, JELENA RELJIN, TANJA SIMIĆ, NADA GAŠEVIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, BOŽENA MILOVANOVIĆ. TRENERI: MILIVOJE ČIHOVIĆ I NADA GAŠEVIĆ.

 

ČETVRTFINALE:

NIŠ:

STUDENT – RIJEKA   2:3 (15:9, 13:15, 15:17, 15:13, 3:15)

BEOGRAD:

IMT – MLADOST MONTER   0:3 (15:17, 6:15, 13:15)

OSIJEK:

ŽELJEZNIČAR – CRVENA ZVEZDA   0:3 (4:15, 6:15, 4:15)

VUKOVAR:

VUKOVAR – RADNIČKI   0:3 (10:15, 4:15, 4:15)

 

OSMINA FINALA:

CRVENA ZVEZDA SLOBODNA.

BREZA – RIJEKA   0:3 – BEZ BORBE.

TITOV VELES:

BOREC – STUDENT NIŠ   0:3 (8:15, 10:15, 7:15)

ZEMUN:

MLADOST – VUKOVAR    0:3 (13:15, 7:15, 4:15)

SUBOTICA:

SPARTAK – RADNIČKI   0:3 (5:15, 3:15, 9:15)

SREMSKI KRALOVCI:

PARTIZAN – IMT   2:3 (15:12, 6:15, 9:15, 15:10, 11:15)

OSIJEK:

ŽELJEZNIČAR – FUŽINAR   3:1 (15:17, 15:10, 10:15, 15:9)

MARIBOR:

BRANIK – MLADOST MONTER   0:3 (4:15, 8:15, 13:15)

 

 

XIV KUP JUGOSLAVIJE 1979.

FINALNI TURNIR – VUKOVAR (21–23. DECEMBAR):

1. KOLO – 21. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI BEOGRAD   3:2 (13:15, 4:15, 15:12, 15:12, 15:13)

VUKOVAR – KAŠTELA   3:0 (15:3, 15:10, 15:13)

2. KOLO – 22. DECEMBAR:

RADNIČKI – KAŠTELA   3:0 (15:7, 15:8, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – VUKOVAR   3:1 (15:3, 16:14, 11:15, 15:12)

3. KOLO – 23. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – KAŠTELA   3:0 (15:8, 15:6, 15:5)

RADNIČKI – VUKOVAR   3:0 (15:6, 15:13, 15:6)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA         3      3      0      9:3            6

2. RADNIČKI                     3      2      1      8:3            4

3. VUKOVAR                    3      1      2      4:6            2

4. KAŠTELA                     3      0      3      0:9            0

 

CRVENA ZVEZDA: LJILJANA STOJIMIROVIĆ, TATJANA OBRADOVIĆ, GORDANA GRČIĆ, MILENA JOVANOVIĆ, LJILJANA PEŠIĆ, ANDRIJANA KURTOVIĆ, MILEVA BORINČEVIĆ, DUŠICA MILETIĆ, SNEŽANA STEPIĆ, MIRJANA GRČIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, LJILJANA JANČIĆ. TRENER: ALEKSANDAR BORIČIĆ I DRAGAN ŠAKOTA.

 

ČETVRTFINALE – 23. NOVEMBAR:

VUKOVAR – STUDENT NIŠ   3:0 (15:3, 15:13, 15:10)

KAŠTELA – BRANIK MARIBOR   3:1 (15:10, 15:7, 8:15, 15:7)

MLADOST MONTER ZAGREB – RADNIČKI   0:3 (7:15, 12:15, 10:15)

CRVENA ZVEZDA – GRADAČAC    3:0 (15:7, 15:6, 15:5)

 

OSMINA FINALA:

STUDENT NIŠ I RADNIČKI BEOGRAD SLOBODNI.

21. OKTOBAR – GRADAČAC:

GRADAČAC – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:0 (15:13, 15:7, 15:12)

27. OKTOBAR:

MARIBOR:

BRANIK – RIJEKA   3:2 (15:8, 15:17, 9:15, 15:13, 15:6)

BREZA:

BREZA – MLADOST MONTER ZAGREB   0:3 (13:15, 7:15, 8:15)

28. OKTOBAR:

ZEMUN:

MLADOST – VUKOVAR   0:3 (6:15, 7:15, 10:15)

SISAK:

METALAC – CRVENA ZVEZDA   0:3 (4:15, 13:15, 4:15)

TROGIR:

KAŠTELA – IMT BEOGRAD   3:1 (15:7, 9:15, 15:11, 15:11)

 

 

XIII KUP JUGOSLAVIJE 1978.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (22–24. DECEMBAR):

1. KOLO – 22. DECEMBAR:

RIJEKA – VUKOVAR   3:0 (15:9, 15:5, 15:4)

IMT – RADNIČKI   3:2 (15:7, 6:15, 13:15, 15:10, 15:5)

2. KOLO – 23. DECEMBAR:

VUKOVAR – IMT   3:1 (15:12, 14:16, 15:12, 15:12)

RIJEKA – RADNIČKI   3:0 (16:14, 18:16, 15:6)

3. KOLO – 24. DECEMBAR:

RADNIČKI – VUKOVAR   3:2 (15:8, 15:6, 7:15, 14:16, 15:1)

RIJEKA – IMT   3:1 (15:9, 5:15, 15:13, 19:17)

 

TABELA:

1. RIJEKA               3      3      0      9:1            6

2. VUKOVAR          3      1      2      5:7            2

3. IMT                     3      1      2      5:8            2 (170:165)

4. RADNIČKI           3      1      2      5:8            2 (154:159)

 

RIJEKA: KETI GRANDIĆ, AIDA LISAC, ŽELJKA ŠKALIĆ, VLASTA PESARESI, SLAVICA ŠĆULAC, SONJA POROPAT, VALERIJA KOZJAK, MAJDA NOVAK, KSENIJA PETROVIĆ, VERICA KRAMARIĆ, JULIJA FADLJEVIĆ, DANIJELA KRNETA. TRENERI: MIHAJLO PLAMENAC I ANTON JURMAN.

 

ČETVRTFINALE – 22. NOVEMBAR:

MODRIČA:

GRADAČAC – VUKOVAR   1:3 (4:15, 0:15, 15:7, 10:15)

RIJEKA:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:9, 15:11, 9:15, 16:14)

SREMSKI KARLOVCI:

PARTIZAN – RADNIČKI BEOGRAD   0:3 (7:15, 2:15, 4:15)

ZAGREB:

MLADOST MONTER – IMT BEOGRAD   0:3 (4:15, 14:16, 9:15)

 

OSMINA FINALA:

RADNIČKI BEOGRAD I CRVENA ZVEZDA SLOBODNI.

30. SEPTEMBAR:

VRŠAC:

MLADOST – IMT BEOGRAD   0:3 (4:15, 9:15, 12:15)

BREZA:

BREZA – MLADOST MONTER ZAGREB    0:3 (4:15, 10:15, 14:16)

RAVNE NA KOROŠKEM:

BRANIK MARIBOR – RIJEKA   1:3 (3:15, 4:15, 16:14, 9:15)

01. OKTOBAR:

ZEMUN:

MLADOST – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI  0:3 (7:15, 6:15, 9:15)

SUBOTICA:

SPARTAK – VUKOVAR    2:3 (1:15, 15:10, 15:13, 6:15, 8:15)

14. OKTOBAR – KAŠTEL SUĆURAC:

KAŠTELA – GRADAČAC    2:3 (15:9, 16:14, 11:15, 13:15, 11:15)

 

 

XII KUP JUGOSLAVIJE 1977/1978.

FINALNI TURNIR – RIJEKA (03–05. FEBRUAR):

1. KOLO – 03. FEBRUAR:

RADNIČKI – CRVENA ZVEZDA    3:1 (8:15, 15:6, 15:12, 15:10)

RIJEKA – GRADAČAC    3:1 (15:3, 9:15, 15:10, 15:6)

2. KOLO – 04. FEBRUAR:

CRVENA ZVEZDA – GRADAČAC    3:0 (15:6, 17:15, 15:10)

RIJEKA – RADNIČKI    3:1 (15:8, 11:15, 17:15, 15:9)

3. KOLO – 05. FEBRUAR:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA    3:1 (9:15, 15:6, 15:12, 15:11)

RADNIČKI – GRADAČAC    3:0 (18:16, 15:12, 15:4)

 

TABELA:

1. RIJEKA                       3      3      0      9:3            6

2. RADNIČKI                   3      2      1      7:4            4

3. CRVENA ZVEZDA       3      1      2      5:6            2

4. GRADAČAC                3      0      3      1:9            0

 

RIJEKA: KETI GRANDIĆ, AIDA LISAC, VESNA PRIMORAC, VLASTA PESARESI – GRABOVAC, SLAVICA ŠĆULAC, BRUNA KORACA, VALERIJA KOZJAK, MAJDA NOVAK, KSENIJA PETROVIĆ, VERICA KRAMARIĆ, JULIJA FADLJEVIĆ, DANIJELA KRNETA. TRENER: VLADO ŠKILJAN.

 

ČETVRTFINALE:

CRVENA ZVEZDA – IMT   3:1 (15:12, 15:17, 15:3, 15:8)

GRADAČAC – JEDINSTVO TITOVO UŽICE   3:0 – BEZ BORBE.

RIJEKA – 13. NOVEMBAR:

RIJEKA – MLADOST VRŠAC    3:0 (15:7, 15:5, 15:3)

BEOGRAD – 20. NOVEMBAR:

RADNIČKI – ZADAR   3:0 (15:6, 15:4, 15:4)

 

OSMINA FINALA:

CRVENA ZVEZDA, IMT, JEDINSTVO TITOVO UŽICE I MLADOST VRŠAC SLOBODNI.

SUBOTICA:

SPARTAK – RADNIČKI BEOGRAD   0:3 (5:15, 6:15, 7:15)

RAVNE NA KOROŠKEM:

FUŽINAR – RIJEKA  0:3 (7:15, 11:15, 4:15)

ZADAR:

ZADAR – BREZA   3:2 (8:15, 15:7, 15:6, 10:15, 15:4)

GRADAČAC – 03. NOVEMBAR:

GRADAČAC – MLADOST MONTER ZAGREB   3:2 (15:2, 8:15, 6:15, 15:8, 15:8)

 

 

XI KUP JUGOSLAVIJE  1976/1977.

FINALNI TURNIR – BEOGRAD (25. I 26. DECEMBAR):

1. KOLO – 25. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RIJEKA    3:1 (15:2, 12:15, 15:3, 15:11)

RADNIČKI – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:1 (11:15, 15:5, 15:10, 15:11)

2. KOLO – 25. DECEMBAR:

RIJEKA – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:1 (9:15, 15:4, 15:8, 15:9)

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI   3:1 (15:9, 15:17, 15:13, 15:10)

3. KOLO – 26. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   3:0 (15:11, 15:9, 15:11)

RADNIČKI – RIJEKA   3:2 (15:12, 14:16, 15:11, 9:15, 15:9)

 

TABELA:

1. CRVENA ZVEZDA        3      3      0      9:2            6

2. RADNIČKI                    3      2      1      7:6            4

3. RIJEKA                        3      1      2      6:7            2

4. PARTIZAN SK              3      0      3      2:9            0

 

CRVENA ZVEZDA: GORDANA GRČIĆ, MILENA JOVANOVIĆ, SNEŽANA TOPALOVIĆ, ANA JOKANOVIĆ, LJILJANA STOJIMIROVIĆ, LJILJANA GUŽVICA, MILEVA BORINČEVIĆ, DUŠICA MILETIĆ, MIRJANA JELIĆ, SLOBODANKA MILETIĆ,  MILENA PURTIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ. TRENER: MIHAJLO MARKOVIĆ.

 

ČETVRTFINALE – 27. OKTOBAR:

RIJEKA – MLADOST VRŠAC    3:0 – BEZ BORBE

SREMSKI KARLOVCI:

PARTIZAN – GRADAČAC    3:2 (15:11, 16:18, 15:7, 7:15, 15:13)

BREZA:

BREZA – RADNIČKI BEOGRAD   2:3 (9:15, 15:8, 2:15, 15:13, 2:15)

BEOGRAD:

IMT – CRVENA ZVEZDA    0:3 (13:15, 14:16, 11:15)

 

OSMINA FINALA:

MLADOST VRŠAC, RADNIČKI BEOGRAD I CRVENA ZVEZDA SLOBODNI.

18. SEPTEMBAR – SUBOTICA:

SPARTAK – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   2:3 (7:15, 18:16, 15:9, 10:15, 12:15)

25. SEPTEMBAR – DUBROVNIK:

DUBROVNIK – BREZA   0:3 (15:17, 13:15, 13:15)

26. SEPTEMBAR:

NIŠ:

STEVAN SREMAC – IMT BEOGRAD   0:3 (13:15, 8:15, 8:15)

RAVNE NA KOROŠKEM:

FUŽINAR – RIJEKA   0:3 (4:15, 8:15, 5:15)

GRADAČAC:

GRADAČAC – MLADOST MONTER ZAGREB   3:2 (12:15, 11:15, 15:7, 15:1, 15:11)

 

 

X KUP JUGOSLAVIJE 1975.

FINALE – RIJEKA – 24. DECEMBAR:

RIJEKA – RADNIČKI   3:1 (14:16, 15:6, 15:12, 15:6)

RIJEKA: KETI GRANDIĆ, TATJANA DUKIĆ, ANITA BUTKOVIĆ, VLASTA PESARESI, VANDA TALARINI, BRUNA KORACA, TAJANA BARIČIĆ, MAJDA NOVAK, KSENIJA PETROVIĆ, DUŠANKA ŠIJAN, VERA KRAMARIĆ, NADA ZRILIĆ. TRENER: ANTON JURMAN.

RADNIČKI: BUDIMIRKA BELANOVIĆ, VESNA KOMNENIĆ, LJILJANA PRENTIĆ, JASNA GAJIĆ, CVIJETA STAKIĆ, RADA ORLIĆ, JASNA TOMLINOVIĆ, MIRJANA GRČIĆ, NADA GAŠEVIĆ, GORDANA ŠIJAN, BARALJI. TRENER: BOGDAN STOJANOVIĆ.

 

POLUFINALE – 10. DECEMBAR:

RIJEKA:

RIJEKA – CRVENA ZVEZDA   3:1 (15:5, 8:15, 15:4, 15:8)

BEOGRAD:

RADNIČKI – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI    3:1 (7:15, 15:1, 15:12, 15:12)

 

ČETVRTFINALE:

KAŠTELA – CRVENA ZVEZDA    0:3 – BEZ BORBE

22. NOVEMBAR:

BEOGRAD:

RADNIČKI – IMT BEOGRAD     3:1 (1:15, 15:9, 15:11, 15:12)

GRADAČAC:

GRADAČAC – PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI   2:3 (8:15, 12:15, 15:11, 15:7, 1:15)

23. NOVEMBAR:

BREZA:

BREZA – RIJEKA  0:3 (11:15, 7:15, 9:15)

 

OSMINA FINALA:

RADNIČKI BEOGRAD, PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI, BREZA I GRADAČAC SLOBODNI.

09. NOVEMBAR – VRŠAC, PAVLIŠ:

MLADOST – IMT BEOGRAD    2:3 (15:7, 2:15, 15:11, 11:15, 9:15)

12. NOVEMBAR:

TITOVO UŽICE:

CRNOKOSA KOSJERIĆ – CRVENA ZVEZDA   0:3 (2:15, 7:15, 2:15)

SPLIT:

KAŠTELA – MLADOST MONTER ZAGREB   3:2 (8:15, 15:1, 11:15, 15:9, 15:11)

RAVNE NA KOROŠKEM:

FUŽINAR – RIJEKA   0:3 (13:15, 5:15, 9:15)

 

 

IX KUP JUGOSLAVIJE 1974.

FINALE – BEOGRAD, 05. DECEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – RADNIČKI   3:0 (15:9, 15:10, 15:2)

CRVENA ZVEZDA: DUŠICA MILETIĆ, SLOBODANKA MILETIĆ, LJILJANA ŽIVALJEVIĆ, SENKA BEŠLAGIĆ, GORDANA GRČIĆ, JOVANKA MARKOVIĆ, SNEŽANA LOZANČIĆ, MIRJANA RADENKOVIĆ, ANA JOKANOVIĆ, MIRJANA JELIĆ, LJILJANA GUŽVICA. TRENER: MIHAJLO MARKOVIĆ.

RADNIČKI: NADA GAŠEVIĆ, GORDANA ŠIJAN, BUDIMIRKA BELANOVIĆ, MILICA STOJADINOVIĆ, VESNA KOMNENIĆ, CVIJETA STAKIĆ, DOBRILA BOJKOVIĆ, JASNA GAJIĆ, VESNA AĆIMOVIĆ, JASNA TOMLINOVIĆ, RADA ORLIĆ. TRENER: ALJI TARAKU.

 

POLUFINALE:

BEOGRAD – 12. NOVEMBAR:

CRVENA ZVEZDA – SINĐELIĆ  3:1 (15:7, 8:15, 15:13, 15:13)

SREMSKI KARLOVCI – 13. NOVEMBAR:

PARTIZAN – RADNIČKI   2:3 (7:15, 15:7, 13:15, 15:8, 7:15)

 

ČETVRTFINALE:

30. OKTOBAR:

BEOGRAD:

RADNIČKI – MLADOST ZAGREB   3:0 (16:14, 15:9, 15:1)

SINĐELIĆ – MLADOST VRŠAC  3:0 (15:0, 15:10, 16:14)

SREMSKI KARLOVCI:

PARTIZAN – PELAGIĆEVO GRADAČAC  3:1 (15:6, 14:16, 15:11, 15:12)

02. NOVEMBAR – BREZA:

BREZA – CRVENA ZVEZDA   2:3 (6:15, 4:15, 15:8, 15:10, 3:15)

 

OSMINA FINALA – 09. OKTOBAR:

PARTIZAN SREMSKI KARLOVCI, RADNIČKI BEOGRAD, PELAGIĆEVO GRADAČAC, MLADOST ZAGREB I MLADOST VRŠAC SU SE BEZ BORBE PLASIRALI U ČETVRTFINALE.

SISAK:

METALAC – CRVENA ZVEZDA   0:3 (3:15, 8:15, 5:15)

TITOVO UŽICE:

JEDINSTVO – SINĐELIĆ  0:3 (6:15, 11:15, 1:15)

MARIBOR:

MARIBOR – BREZA  0:3 (9:15, 9:15, 1:15)

Pročitano 1637 puta