Kup Srbije za seniore 2011-2012.

 

       

 

 FINALE LogoKupSrbije260x260
JP SPC "Vojvodina" - Novi Sad,  26.02. u 18h (RTS2)

 Vojvodina NS Seme - Mladi Radnik 3:1 (23-25, 25-18, 25-23, 25-23)

Sudije: Goran Gradinski, Ivan Lazarević
Polufinale 25.02.2012. (RTS) 
Vojvodina NS Seme - Partizan Termoelektro 3:2 (25-20, 23-25, 18-25, 25-23, 15-12)
Sudije: M. Janković / G. Gradinski
Mladi Radnik - Ribnica 3:1 (25-17, 25-21, 21-25, 25-13)
Sudije: Z. Bjelić / I. Lazarević
   
 Četvrtfinalni parovi (prve utakmice)
   
 Hala Sportova  22.12. u 18h (RTS2)  

Jedinstvo (Stara Pazova) - Partizan Termoelektro 1:3 (16-25, 25-21, 23-25, 22-25)                 

 
Sudije: Ivan Lazarević, Dejan Rogić
 
Delegat: Goran Ćato            
 Dvorana SD"Radnički" 22.12. u 19h   

Železničar - Vojvodina NS Seme 0:3 (18-25, 17-25, 18-25)

 
 Sudije: Dragutin Ćuk, Đorđe Stevanović  
 Delegat: Dušan Keser  
 SC "Požarevac" 23.12. u 19h  

Mladi radnik - Crvena zvezda 3:2 (21-25, 25-22, 15-25, 25-19, 15-11)

 
Sudije: Mirko Janković, Igor Miljković  
Delegat: Čedomir Nedeljković  
 Hala sportova (Kraljevo) 24.12. u 19h  

Ribnica - Radnički (Kragujevac) 3:0 (29-27, 25-22, 27-25)

 
Sudije: Ljubomir Kovačević, Gordan Vilimanović   
Delegat: Tomislav Radaković  
   
 Četvrtfinalni parovi (druge utakmice)
   
 Mala sala SPC "Vojvodina" 24.12. u 17h  

Vojvodina NS Seme - Železničar 2:3 (25-16, 27-29, 25-20, 26-28, 13-15)

 
Sudije: Anđelko Popović, Boris Kolarević  
Delegat: Duško Ćeran  
 Dvorana "Šumice" 24.12. u 18h  

Partizan Termoelektro - Jedinstvo (Stara Pazova) 3:2 (25-23, 24-26, 25-15, 22-25, 15-10)

 
Sudije: Dragutin Ćuk, Aleksandar Cvetković  
Delegat: Dragan Tadić  
 Dvorana "Šumice" 25.12. u 20h  

Crvena zvezda - Mladi radnik (Požarevac) 2:3 (21-25, 25-17, 21-25, 25-21, 14-16)

 
Sudije: Dejan Jovanović, Predrag Balandžić  
Delegat: Goran Jovanović  
 Dvorana "Jezero" (Kragujevac) 26.12. u 20h  

Radnički - Ribnica 3:1 (22-25, 25-21, 25-20, 25-19)

 
Sudije: Aleksandar Petrović, Mirko Janković  
Delegat: Miroslav Ristić  

 

 Osmina finala (jedna utakmica)
 DVORANA SD "RADNIČKI"
Železničar  - Spartak (Ljig) 3:2 (23:25, 25:17, 26:24, 15:25, 15:11)      
 Sudije  D. Ćuk, S. Zotović
     
 MALA SALA SPC "VOJVODINA"
Novi Sad - Ribnica (Kraljevo) 3:0 (25:17, 25:17, 25:13)      
 Sudije  R. Leko, D. Španović
     
 MALA SALA SPC "VOJVODINA"
Dunav volej (Novi Sad) - Crvena zvezda 0:3 (13:25, 18:25, 21:25)       
 Sudije  Đ. Stevanović, A. Balandžić
     
 HALA SPORTOVA U VELIKOM GRADIŠTU
VGSK - Jedinstvo (Stara Pazova) 0:3 (19:25, 22:25, 22:25)      
 Sudije  V. Simonović, D. Tomašević
     
 DVORANA "DUDOVA ŠUMA"
Spartak (Subotica) - Mladi Radnik (Požarevac) 2:3 (25:21, 15:25, 24:26, 25:19, 13:15)      
 Sudije  A. Popović, D. Antić
     
 DVORANA CFK "VRAČAR"
Obilić - Radnički (Kragujevac) 1:3 (24:26, 20:25, 26:24, 20:25)      
 Sudije  D. Jovanović, D. Rogić
     
 DVORANA "SMEDEREVO"
Smederevo - Vojvodina NS Seme 0:3 (18:25, 18:25, 23:25)      
 Sudije  P. Balandžić, V. Cvetković
     
 MALA SALA SPC "VOJVODINA"
Klek Srbijašume - Partizan Termoelektro 1:3 (24:26, 27:25, 20:25, 8:25)      
 Sudije  G. Gradinski, I. Miljković
     

U četvrtfinalu Kupa Srbije igraće se po dve utakmice, a pobednici će izboriti plasman na Finalni turnir.

Pročitano 1538 puta