Serbian flagcirilicalatinica

Kup izazivača

TENT na Tenerifama u sredu (20.00 – TV Arena Sport 3)

SENIORKE – KUP IZAZIVAČA 2022.

Odbojkašice TENT-a iz Obrenovca odigraće revanš meč polufinala Kupa izazivača 2022. protiv Tenerifa La Lagune iz Španije. Utakmica će se odigrati sutra (sreda, 2. mart) od 20.00 časova po našem vremenu u dvorani “Pablos Abril” u La Laguni, uz direktan prenos na TV Arena Sport 3.

ch11

U prvoj utakmici, odigranoj u Obrenovcu, La Laguna je pobedila sa 3:1 (25:16, 25:22, 19:25, 25:20).

Po propozicijama CEV, za pobede od 3:0 i 3:1 pobednik dobija 3 boda. Ukoliko se meč završi rezultatom 3:2, pobednik dobija 2, a poraženi 1 bod. Ukoliko obe ekipe imaju isti broj pobeda i bodova, o ukupnom pobedniku odlučuje “zlatni set”, koji se igra odmah po završetku druge utakmice. “Zlatni set” se igra do 15 poena.

U drugom polufinalu igraju turski Ajdin BBSK i italijanski Savino Del Bene Skandići. U prvom meču, odigranom u Ajdinu, Italijanke su pobedile sa 3:2 (25:21, 23:25, 22:25, 25:18, 15:10). Druga utakmica će se odigrati 2. marta (19.00) u Skandićiju.

ch

  • mart 1, 2022
  • 1871
Објављено у Kup izazivača
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Mlađe seniorke Srbije superiorno do prvenstva Evrope Mlađe seniorke Srbije superiorno do prvenstva Evrope

    MLAĐE SENIORKE – III EP 2026.

    Mlađe seniorke Srbije (igračice do 22 godine, rođene 2005. i mlađe), aktuelne dvostruke uzastopne vicešampionke Evrope, igraće na III EP 2026. pošto su osvojile prvo mesto na turniru E grupe kvalifikacija za III EP 2026. u Sofiji. Srbija je danas u poslednjem, 3. kolu savladala Bugarsku sa 3:1, po setovima 22:25, 25:20, 25:13 i 25:16, posle 93 minuta igre.

  • Rutinska pobeda mlađih seniorki Rutinska pobeda mlađih seniorki

    MLAĐE SENIORKE – III EP 2026.

    Mlađe seniorke Srbije (igračice do 22 godine, rođene 2005. i mlađe), aktuelne dvostruke uzastopne vicešampionke Evrope, ostvarila je maksimalan trijumf u svom drugom meču na turniru E grupe kvalifikacija za III EP 2026. Srbija je danas u Sofiji, u 2. kolu E grupa savladala Luksemburg sa 3:0, po setovima 25:11, 25:21 i 25:10, posle 62 minuta igre.

  • Mlađe seniorke do pobede posle pet setova Mlađe seniorke do pobede posle pet setova

    MLAĐE SENIORKE – III EP 2026.

    Mlađe seniorke Srbije (igračice do 22 godine, rođene 2005. i mlađe), aktuelne dvostruke uzastopne vicešampionke Evrope, minimalnom pobedom su počele učešće na turniru E grupe kvalifikacija za III EP 2026. Srbija je danas u Sofiji, u 1. kolu pobedila Hrvatsku sa 3:2, po setovima 25:21, 23:25, 21:25, 25:19 i 15:10, posle 115 minuta igre.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga