Serbian flagcirilicalatinica

Juniori

Rusija – Argentina i Italija – Poljska u polufinalu SP juniora

JUNIORI – XXI SP 2021.

U polufinalu XXI SP 2021. u konkurenciji juniora (igrači do 21 godine, 2001. i mlađi) u Kaljariju će u subotu, 2. oktobra igrati Rusija – Argentina i Italija – Poljska. Utakmice za plasman od 5. do 8. mesta će se odigrati u Karboniji, u Italiji, a za plasman od 9. do 16. mesta u Sofiji, u Bugarskoj.

 

JUNIORI – XXI SP 2021. – KALJARI I KARBONIJA (ITALIJA) I SOFIJA (BUGARSKA):

ČETVRTFINALNE GRUPE:

E GRUPA – KALJARI, ITALIJA:

1. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:

ČEŠKA – BELGIJA        3:2 (14:25, 22:25, 25:23, 25:18, 15:12)

ITALIJA – ARGENTINA  3:0 (25:22, 26:24, 25:20)

2. KOLO – UTORAK, 28. SEPTEMBAR:

ARGENTINA – BELGIJA 3:1 (25:21, 23:25, 25:19, 25:21)

ITALIJA – ČEŠKA         3:0 (25:19, 25:18, 25:15)

3. KOLO – SREDA, 29. SEPTEMBAR:

ARGENTINA – ČEŠKA   3:2 (22:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

ITALIJA – BELGIJA       3:0 (25:17, 25:23, 27:25)

TABELA:

1. ITA        3    3    0    9:0      9

2. ARG       3    2    1    6:6      5

3. CZE       3    1    2    5:8      3

4. BEL       3    0    3    3:9      1

 

F GRUPA – SOFIJA, BUGARSKA:

1. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:

POLJSKA – BRAZIL       3:1 (28:26, 25:23, 19:25, 25:23)

RUSIJA – BUGARSKA    3:0 (25:21, 25:22, 25:19)

2. KOLO – UTORAK, 28. SEPTEMBAR:

RUSIJA – BRAZIL        3:0 (27:25, 25:21, 31:29)

POLJSKA – BUGARSKA 3:2 (21:25, 23:25, 25:22, 25:22, 15:12)

3. KOLO – SREDA, 29. SEPTEMBAR:

RUSIJA – POLJSKA      3:1 (25:23, 17:25, 25:18, 25:20)

BRAZIL – BUGARSKA   3:0 (25:14, 25:22, 25:15)

TABELA:

1. RUS       3    3    0    9:1      9

2. POL       3    2    1    7:6      6

3. BRA       3    1    2    4:6      3

4. BUL       3    0    3    2:9      1

 

GRUPE ZA PLASMAN OD 9. DO 16. MESTA:

G GRUPA – KARBONIJA, ITALIJA:

1. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:

TAJLAND – MAROKO    3:0 (25:12, 25:15, 25:22)

IRAN – EGIPAT            3:0 (25:22, 25:23, 25:20)

2. KOLO – UTORAK, 28. SEPTEMBAR:

IRAN – MAROKO         3:0 (25:9, 25:14, 25:13)

TAJLAND – EGIPAT      3:1 (25:23, 25:23, 18:25, 25:23)

3. KOLO – SREDA, 29. SEPTEMBAR:

EGIPAT – MAROKO      3:1 (22:25, 25:12, 25:19, 25:19)

IRAN – TAJLAND         3:0 (25:18, 25:12, 25:22)

TABELA:

1. IRI        3    3    0    9:0      9

2. THA       3    2    1    6:4      6

3. EGY       3    1    2    4:7      3

4. MAR       3    0    3    1:9      0

 

H GRUPA – SOFIJA, BUGARSKA:

1. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:

KUBA – KAMERUN       3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

KANADA – BAHREIN     3:0 (25:22, 25:21, 25:17)

2. KOLO – UTORAK, 28. SEPTEMBAR:

KANADA – KAMERUN    3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

KUBA – BAHREIN        3:1 (26:28, 25:21, 27:25, 25:23)

3. KOLO – SREDA, 29. SEPTEMBAR:

BAHREIN – KAMERUN   3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

KANADA – KUBA          3:0 (25:21, 25:21, 25:17)

TABELA:

1. CAN       3    3    0    9:0      9

2. CUB      3    2    1    6:4      6

3. BRN       3    1    2    4:6      3

4. CMR       3    0    3    0:9      0

Plasman u polufinale izboriće po dve prvoplasirane reprezentacije iz E i F grupe.

 

SUBOTA, 2. OKTOBAR:

KALJARI, ITALIJA – POLUFINALE:

RUSIJA – ARGENTINA   16.00

ITALIJA – POLJSKA      19.00

 

KARBONIJA, ITALIJA – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. DO 8. MESTA:

ČEŠKA – BUGARSKA    16.00

BRAZIL – BELGIJA       19.00

 

SOFIJA, BUGARSKA:

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 9. DO 12. MESTA:

KANADA – TAJLAND     16.00 (15.00)

IRAN – KUBA              19.00 (18.00)

 

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 13. DO 16. MESTA:

EGIPAT – KAMERUN     3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

BAHREIN – MAROKO    13.00 (12.00)

 

NEDELJA, 3. OKTOBAR:

KALJARI, ITALIJA:

FINALE:                           19.00

MEČ ZA TREĆE MESTO:      16.00

 

KARBONIJA, ITALIJA:

MEČ ZA PETO MESTO:       19.00

MEČ ZA SEDMO MESTO:    16.00

 

SOFIJA, BUGARSKA:

MEČ ZA 9. MESTO:      19.00 (18.00)

MEČ ZA 11. MESTO:     16.00 (15.00)

MEČ ZA 13. MESTO:     13.00 (12.00)

 

KONAČAN PLASMAN:

  1.

  2.

  3.

  4.

  5.

  6.

  7.

  8.

  9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16. KAMERUN

jis

  • septembar 30, 2021
  • 135
Објављено у Juniori
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Premijerno prvenstvo Evrope 2022. za igračice do 21 godine i igrače do 22 godine Premijerno prvenstvo Evrope 2022. za igračice do 21 godine i igrače do 22 godine

    I EP 2022. ZA MLAĐE SENIORKE I SENIORE

    Evropska odbojkaška konfederacija, CEV, saopštila je da će se naredne godine odigrati premijerna prvenstva Evrope za mlađe seniorke (do 21 godine) i mlađe seniore (do 22 godine). Previđeno je da na EP igra po 8 reprezentacija, a za određivanje kvalifikacionih grupa i grupa na EP biće korišćene CEV rang liste u konkurenciji juniorki i juniora.

  • U Betimu Marko Podraščanin, Srećko Lisinac i Aleksandar Blagojević U Betimu Marko Podraščanin, Srećko Lisinac i Aleksandar Blagojević

    SENIORI – XVI SP KLUBOVA 2021.

    Svetska odbojkaška federacija, FIVB, objavila je raspored utakmica na XVI SP klubova 2021. u konkurenciji odbojkaša, koji će se odigrati u Betimu, u Brazilu, od 7. do 11. decembra. U A grupi će igrati Lube Ćivitanova iz Italije, FUNVIK iz Brazila i UPCN San Huan iz Argentine, a u B grupi Trenitino Itas (Marko Podraščanin, Srećko Lisinac)iz Italije,  Sada Kruzeiro iz Brazila i Sirjan Fulad (Aleksandar Blagojević) iz Irana. Sve utakmice iz Betima direktno će prenositi TV Sport Klub.

  • Fenerbahče protiv Koneljana u prvom meču u Istanbulu Fenerbahče protiv Koneljana u prvom meču u Istanbulu

    SENIORKE – XIV SP KLUBOVA 2021.

    Svetska odbojkaška federacija, FIVB, objavila je radpored utakmica na XIV SP klubova 2021. u konkurenciji odbojkašica, koje će se odigrati u Ankari, u Turskoj, od 15. do 19. decembra. U A grupi će igrati Fenerbahče Opet Istanbul (Mina Popović, Zoran Terzić, Bojan Perović, Marko Stojanović) iz Turske, Imoko Koneljano iz Italije i Dentil Praja iz Brazila, a u B grupi Altaj iz Kazahstana (Danica Radenković, Marko Gršić, Dragan Marković, Nemanja Jeremić, Marko Marinković), Vakifbank Istanbul iz Turske i Minas Tenis iz Brazila. Sve utakmice iz Ankare direktno će prenositi TV Sport Klub.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga