Serbian flagcirilicalatinica

FIVB

U Betimu Marko Podraščanin, Srećko Lisinac i Aleksandar Blagojević

SENIORI – XVI SP KLUBOVA 2021.

Svetska odbojkaška federacija, FIVB, objavila je raspored utakmica na XVI SP klubova 2021. u konkurenciji odbojkaša, koji će se odigrati u Betimu, u Brazilu, od 7. do 11. decembra. U A grupi će igrati Lube Ćivitanova iz Italije, FUNVIK iz Brazila i UPCN San Huan iz Argentine, a u B grupi Trenitino Itas (Marko Podraščanin, Srećko Lisinac)iz Italije,  Sada Kruzeiro iz Brazila i Sirjan Fulad (Aleksandar Blagojević) iz Irana. Sve utakmice iz Betima direktno će prenositi TV Sport Klub.

Trentino iz Italije je 5 puta osvajao titulu svetskog klupskog prvaka, Sada Kruzeiro iz Brazila 3 puta, Mediolanum Milano iz Italije 2 puta, a ruski Zenit Kazanj i Belogorje Belgorod, i italijanski Mesađero Ravena, Maksikono Parma i Kućine Lube Ćivitanova po 1.

spk 

SENIORI – XVI SP KLUBOVA 2021. – BETIM, BRAZIL (7 – 11. DECEMBAR):

A GRUPA:

UTORAK, 7. DECEMBAR:

UPCN SAN HUAN (ARG) – FUNVIK (BRA)     18.00 ČASOVA PO LOKALNOM, ODNOSNO 22.00 ČASA PO NAŠEM VREMENU

 

SREDA, 8. DECEMBAR:

LUBE ĆIVITANOVA (ITA) – UPCN SAN HUAN (ARG)             17.00 (21.00)

 

ČETVRTAK, 9. DECEMBAR:

LUBE ĆIVITANOVA (ITA) – FUNVIK (BRA)     17.00 (21.00)

 

B GRUPA:

UTORAK, 7. DECEMBAR:

SADA KRUZEIRO (BRA) – SIRJAN FULAD (IRI)          21.30 (SREDA, 1.30)

 

SREDA, 8. DECEMBAR:

TRENTINO (ITA) – SIRJAN FULAD (IRI)      20.30 (ČETVRTAK, 0.30)

 

ČETVRTAK, 9. DECEMBAR:

TRENTINO (ITA) – SADA KRUZEIRO (BRA)     20.30 (PETAK, 0.30)

 

PETAK, 10. DECEMBAR – POLUFINALE:

TERMINI SU 17.00 (21.00) I 20.30 (SUBOTA, 0.30)

 

SUBOTA, 11. DECEMBAR:

FINALE:                           20.30 (NEDELJA, 0.30)

MEČ ZA TREĆE MESTO:      17.00 (21.00)

 

DOSADAŠNJI POBEDNICI:

TRENTINO (ITA)                         5

SADA KRUZEIRO (BRA)                3

MEDIOLANUM MILANO (ITA)         2

ZENIT KAZANJ (RUS)                    1

BELOGORJE BELGOROD (RUS)      1

MESAĐERO RAVENA (ITA)             1

MAKSIKONO PARMA (ITA)             1

KUĆINE LUBE ĆIVITANOVA (ITA)   1

 

SENIORI – FIVB – SVETSKA KLUPSKA PRVENSTVA – PLASMANI:

XV SP 2019. – BETIM, BRAZIL (3 – 8. DECEMBAR):

1. KUĆINE LUBE ĆIVITANOVA (ITA)

2. SADA KRUZEIRO (BRA)

3. ZENIT KAZANJ (RUS)

4. AL RAJAN (QAT)

 

XIV SP 2018. – ČESTOHOVA, PLOCK I ŽEŠUV, POLJSKA (26. NOVEMBAR – 2. DECEMBAR):

1. TRENTINO VOLEJ (ITA)

2. KUĆINE LUBE ĆIVITANOVA (ITA)

3. FAKEL NOVI URENGOJ (RUS)

4. ASEKO RESOVIJA (POL)

5. ZENIT KAZANJ (RUS)

5. SADA KRUZEIRO (BRA)

7. SKRA BELHATOV (POL)

7. HATAM ARDAKAN (IRI)

 

XIII SP 2017. – OPOLE, LOĐ I KRAKOV, POLJSKA (12 – 17. DECEMBAR):

1. ZENIT KAZANJ (RUS)

2. KUĆINE LUBE ĆIVITANOVA (ITA)

3. SADA KRUZEIRO (BRA)

4. PGE SKRA BELHATOV (POL)

5. ZAKSA KEĐERŽIN KOZLE (POL)

5. ŠANGAJ (CHN)

7. PERSONAL BOLIVAR (ARG)

7. SARMIJEH BANK (IRI)

 

XII SP 2016. – BETIM, BRAZIL (18 – 23. OKTOBAR):

1. SADA KRUZEIRO (BRA)

2. ZENIT KAZANJ (RUS)

3. TRENTINO VOLEJ (ITA)

4. BOLIVAR (ARG)

5. UPCN (ARG)

5. TAIČUNG BANK (TPE)

7. MINAS TENIS KLUB (BRA)

7. TALA’EA EL GEIŠ (EGY)

 

XI SP 2015. – BETIM, BRAZIL (27 – 31. OKTOBAR):

1. SADA KRUZEIRO VOLEJ (BRA)

2. ZENIT KAZANJ (RUS)

3. UPCN SAN HUAN (ARG)

4. PAJKAN TEHERAN (IRI)

5. KAPITANES DE ARESIBO (PUR)

5. AHLI (EGY)

 

X SP 2014. – BELO HORIZONTE, BRAZIL (5 – 11. MAJ):

1. BELOGORJE BELGOROD (RUS)

2. AL RAJAN (QAT)

3. UPCN (ARG)

4. SADA KRUZEIRO (BRA)

5. TRENTINO (ITA)

5. MATIN VARAMIN (IRI)

7. GVAJNABO METS (PUR)

7. ESPERANS TUNIS (TUN)

 

IX SP 2013. – BETIM, BRAZIL (15 – 20. OKTOBAR):

1. SADA KRUZEIRO (BRA)

2. LOKOMOTIVA NOVOSIBIRSK (RUS)

3. TRENTINO DIJATEK (ITA)

4. UPCN (ARG)

5. SFAKSIJEN (TUN)

5. PANASONIK PANTERS (JPN)

5. LA ROMANA (DOM)

5. KALEH (IRI)

 

VIII SP 2012. – DOHA, KATAR (13 – 19. OKTOBAR):

1. TRENTINO DIJATEK (ITA)

2. SADA KRUZEIRO (BRA)

3. PGE SKRA BELHATOV (POL)

4. ZENIT KAZANJ (RUS)

5. AL RAJAN (QAT)

5. AL ARABI DOHA (QAT)

5. TIGRES UANL (MEX)

5. ZAMALEK (EGY)

 

VII SP 2011. – DOHA, KATAR (8 – 14. OKTOBAR):

1. TRENTINO (ITA)

2. JASTRŽEBSKI VEGIJEL (POL)

3. ZENIT KAZANJ (RUS)

4. SESI SAO PAULO (BRA)

5. AL ARABI DOHA (QAT)

5. TRINITI VEST SPARTANS VANKUVER (CAN)

5. AL AHLI KAIRO (EGY)

5. PAJKAN TEHERAN (IRI)

 

VI SP 2010. DOHA, KATAR (15 – 21. DECEMBAR):

1. TRENTINO (ITA)

2. SKRA BELHATOV (POL)

3. PAJKAN (IRI)

4. DREAN BOLIVAR (ARG)

5. AL ARABI DOHA (QAT)

5. DINAMO MOSKVA (RUS)

5. AL AHLI (EGY)

5. POL MIČEL (USA)

 

V SP 2009. – DOHA, KATAR (3 – 8. NOVEMBAR):

1. TRENTINO (ITA)

2. SKRA BELHATOV (POL)

3. ZENIT KAZANJ (RUS)

4. PAJKAN TEHERAN (IRI)

5. ZAMALEK KAIRO (EGY)

5. PLATENEROS DE KOROSAL (PUR)

5. SIMED FLORIJANOPOLIS (BRA)

5. AL ARABI DOHA (QAT)

 

IV SP 1992. – TREVIZO, FIRENCA I RAVENA, ITALIJA (24 – 29. NOVEMBAR):

1. MISURA MEDIOLANUM MILANO (ITA)

2. SISLI TREVIZO (ITA)

3. OLIMPIJAKOS PIREJ (GRE)

4. MESAĐERO RAVENA (ITA)

5. SANG MU (KOR)

5. BANESPA SAO PAULO (BRA)

7. KLUB AFRIKANE (TUN)

7. KOROSAL (PUR)

 

III SP 1991. – SAO PAULO I PORTO ALEGRE, BRAZIL (22 – 27. OKTOBAR):

1. MESAĐERO RAVENA (ITA)

2. BANESPA SAO PAULO (BRA)

3. MEDIOLANUM MILANO (ITA)

4. FRANGOSUL (BRA)

5. TAJVAN (TPE)

6. CSKA MOSKVA (RUS)

7. KLUB AFRIKANE (TUN)

8. NARANJITO (PUR)

 

II SP 1990. – MILANO, BREŠA I RAVENA, ITALIJA (27. NOVEMBAR – 2. DECEMBAR):

1. MEDIOLANUM MILANO (ITA)

2. BANESPA SAO PAULO (BRA)

3. MAKSIKONO PARMA (ITA)

4. MESAĐERO RAVENA (ITA)

5. CSKA MOSKVA (URS)

6. FILIPS MODENA (ITA)

7. MAHAD (ALG)

8. HIROŠIMA (JPN)

 

I SP 1989. – PARMA, ITALIJA (6 – 10. DECEMBAR):

1. MAKSIKONO PARMA (ITA)

2. CSKA MOSKVA (URS)

3. PIRELI SAO PAULO (BRA)

4. BANESPA SAO PAULO (BRA)

5. NIPON STIL (JPN)

6. SFAKSIJEN (TUN)

  • novembar 26, 2021
  • 138
Објављено у FIVB
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • UOTS poželeo dobrodošlicu i uspeh u radu Kolakoviću i Santareliju UOTS poželeo dobrodošlicu i uspeh u radu Kolakoviću i Santareliju

    OSS – UOTS

    Udruženje odbojkaških trenera Srbije je na svom sajtu poželelo dobrodošlicu Igoru Kolakoviću i Danijeleu Santareliju, prvim trenerima seniorskih reprezentacija Srbije.

  • Mlađi seniori u Minsku sa Belorusijom i Letonijom Mlađi seniori u Minsku sa Belorusijom i Letonijom

    MLAĐI SENIORI – I EP 2022.

    Mlađi seniori Srbije (do 22 godine, igrači rođeni 2001. i mlađi) igraće u B grupi kvalifikacija za I EP 2022. u Minsku, sa Belorusijom i Letonijom od 19 do 22. maja.

  • Ub u Šćećinu u četvrtak (18.00 – TV Arena Sport 1) Ub u Šćećinu u četvrtak (18.00 – TV Arena Sport 1)

    SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2022.

    Ub, pobednik Banka Poštanska štedionica Superlige 2020/2021. i prvak Srbije u konkurenciji odbojkašica, igraće u 4. kolu E grupe u Poljskoj. Utakmica Hemik Police – Ub odigraće se u Neto areni u Šćećinu, u četvrtak, 20. januara od 18.00 časova, uz direktan prenos na TV Arena Sport 1.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  Lukoil in line Eng correct color WEB 01
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga