Serbian flagcirilicalatinica

CEV

Zoran Terzić najbolji trener u Evropi u 2021!!!

CEV – GALA VEČE 2021.

Zoran Terzić, prvi trener ženske seniorske reprezentacije Srbije, proglašen je za najboljeg trenera u Evropi u 2021. na Gala svečanosti CEV u Ljubljanskom dvorcu, u Ljubljani. Terzić je ove godine sa seniorkama Srbije osvojio bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju i srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu. Srbija je jedina zemlja iz Evrope, koja je na oba ovogodišnja takmičenja osvojila medalje.

cg4

cg5

cg6

cg3

Na Gala svečanosti, Paola Egonu iz Italije i Ervin Ngpaet iz Francuske su proglašeni za najbolje igrače Evrope u 2021, Zoran Terzić i Loran Tili su najbolji treneri Evrope u 2021, Joana Hajdrih i Anuk Verž – Depre iz Švajcarske su “kraljice plaže”, a Anders Mol i Kristijan Sorum, “kraljevi plaže 2021.”, Kore Mol je najbolji trener u beach – volley u 2021, Tanasis Belgiratis iz Grčke je dobitnik nagrade CEV za životno delo, a za najbolje takmičenje CEV u 2021. proglašena su oba prvenstva Evrope, odnosno svih 8 organizatora EP 2021: Srbija, Bugarska, Hrvatska, Rumunija, Poljska, Češka, Estonija i Finska.

Zoran Gajić, predsednik OSS i Đula Mešter, prvi potpredsednik OSS, predstavljali su Odbojkaški savez Srbije na Gala svečanosti u Sloveniji.

  • septembar 24, 2021
  • 3796
Објављено у CEV
Оцените овај чланак
(0 Гласова)

Сродни чланци

  • Železničar bio blizu osvajanja seta u Milanu Železničar bio blizu osvajanja seta u Milanu

    SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2026.

    Železničar iz Lajkovca, prvak Srbije i pobednik banka Poštanska štedionica Superlige 2024/2025. u konkurenciji odbojkašica  u Italiji, poražen je u 4. kolu C grupe Lige šampiona 2026. Vero Volej Milano, za koji igra Hena Kurtagić, pobedila je večeras, u „Opikvad“ areni u Monci, Železničar sa 3:0, po setovima 25:16, 25:16 i 29:27, posle 74 minuta igre.

  • Pobeda Rumunije posle pet setova – Srbija protiv Turske u četvrtak (19.00 – Jutjub BVA) Pobeda Rumunije posle pet setova – Srbija protiv Turske u četvrtak (19.00 – Jutjub BVA)

    KADETKINJE – XVII EP 2026.

    Ženska kadetska reprezentacija Srbije (do 18, 2009. i mlađe) poražena je u svom prvom meču na turniru Zonske, I runde kvalifikacija za XVII EP 2026. u Sofiji. Rumunija je večeras u 2. kolu B grupe pobedila Srbiju sa 3:2, po setovima 25:17, 23:25, 17:25, 25:21 i 17:15, posle 118 minuta igre.

  • Finalni turnir odbojkašica u Istanbulu do 2028. Finalni turnir odbojkašica u Istanbulu do 2028.

    SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2026.

    Finalni turnir CEV Lige šampiona 2026. u konkurenciji odbojkašica odigraće se 2. i 3. maja u areni Ulker u Istanublu, saopštio je Roko Sikirić, predsednik CEV, na konferenciji za novinare održanoj u hotelu Hilton u Istanbulu.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo
   
  Naučno-tehnička podrška
  Overtraq Logo Black Vertical.fw

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga