Serbian flagcirilicalatinica

BPŠ Superliga

Spartak nadigrao Vojvodinu NS seme – 4. utakmica u nedelju u Novom Sadu (18.00, RTS2)

SENIORKE – BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPERLIGA 2021/2022.

Spartak iz Subotice je zabeležio pobedu u trećem meču finala Banka Poštanska štedionica Superlige 2021/2022, u konkurenciji odbojkaša. Spartak je danas u HS „Dudova šuma“ u Subotici, savladao Vojvodinu NS seme sa maksimalnih 3:0, po setovima 25:20, 25:22 i 25:17, posle 79 minuta igre.

fp29

Početak utakmice bio je u zanku izjednačene igre. Međutim, nije dugo trebalo Spartaku da stekne rezultatsku razliku, koju je u daljem toku seta samo povećavao. Ni u jednom trenutku Vojvodina nije uspela da parira raspoloženom rivalu, i Suobitičani su sa 25:20 stigli do vođstva.

Tamo gde je stao u prethodnom, tim Ivice Jevtića je nastavio u drugom setu. Već na početku je Spartak poveo sa 5:1, ali se Vojvodina brzo konsolidovala i već do sredine seta je porekrenula rezultat u svoju korist. Ipak, Subotičani su u završnici podigli nivo svoje igre i posle velike borbe duplirali su svoju prednost – 25:22.

Treći set počeo je isto kao i drugi. Spartak je stigao do velike prednosti, ali je ovog puta uspeo da je sačuva do samog kraja. Vojvodina nije mogla da zaustavi ubedljivog protivnika, koji je sa 25:17 stigao do maksimalne pobede.

Izjava Ivice Jevtića

Izjava Slobodana Boškana

Izjava Andrije Vulikića

Izjava Miljana Milovića

Izjava Andrije Vilimanovića

Vojvodina NS seme vodi u finalnoj seriji sa 2:1 u pobedama.

Četvrta utakmica je na programu u nedelju, 17. aprila u Novom Sadu od 18.00 časova (RTS2).

Mogući 5. meč je predviđen za sredu, 20. april u Subotici.

fp24

SENIORI – BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA SUPERLIGA 2021/2022. – FINALE PLEJ – OFA:

SREDA, 6. APRIL – SUBOTICA:

SPARTAK (SUBOTICA) – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD)       0:3 (22:25, 22:25, 33:35)

NEDELJA, 10. APRIL – NOVI SAD:

VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) – SPARTAK (SUBOTICA)       3:2 (19:25, 25:20, 18:25, 30:28, 15:11)

SREDA, 13. APRIL – SUBOTICA:

SPARTAK (SUBOTICA) – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD)       3:0 (25:20, 25:22, 25:17)