Serbian flagcirilicalatinica

Beach-Volley

Srpski parovi završili takmičenje na EP

BEACH – VOLLEY – EP 2022. ZA IGRAČICE I IGRAČE DO 18 GODINA

Sofija Marjanović i Milica Balać su zauzele 33, a Lazar Zubović i Pavle Bugarčić 37. mesto na EP 2022. u beach – volley za igračice i igrače do 18 godina (rođeni 2005. i mlađi) u Lutrakiju. Srpski reprezentativci nisu ispeli da se plasiraju u glavni žreb i takmičenje su završili u kvalifikacijama.

Sofija Marjanović i Milica Balać su u 1. kolu kvalifikacija savladale Paterson i Hislop iz Škotske sa 2:0 (21:19, 21:10), a u 2. kolu turski par Džejlin/Simdim sa 2:0 (21:14, 21:16). Norvežanke Tenej i Mol su u polufinalu pobedile Marjanovićevu i Balaćevu sa 2:0 (21:10, 21:16) i tako izborile učešće u glavnom žrebu.

bvg1

U konkurenciji odbojkaša, Marti i Juste iz Španije su u 1. kolu kvalfikacija pobedili Zubovića i Bugarčića sa 2:0 (31:29, 21:16), dok su Turnbul i Remzi iz Škotske pobedili srpske reprezentativce sa 2:0 (21:16, 21:14).

  • avgust 31, 2022
  • 4137
Објављено у Beach-Volley
Оцените овај чланак
(2 Гласова)

Сродни чланци

  • Pioniri Srbije na EP kao druga najbolja trećeplasirana reprezentacija Pioniri Srbije na EP kao druga najbolja trećeplasirana reprezentacija

    PIONIRI – II RUNDA KVALIFIKACIJA ZA V EP 2025.

    Muška pionirska reprezentacija Srbije (do 16 godina, rođeni 2010. i mlađi) igraće četvrti put na prvenstvu Evrope. Pioniri Srbije su zauzeli treće mesto na turniru C grupe II runde kvalifikacija za V EP 2025. i izborili plasman na Kontinentalnu smotru kao druga najbolja trećeplasirana selekcija.

  • Bez pionirki Srbije na prvenstvu Evrope, poznati svi učesnici Bez pionirki Srbije na prvenstvu Evrope, poznati svi učesnici

    PIONIRKE – II RUNDA KVALIFIKACIJA ZA V EP 2025.

    Ženska pionirska reprezentacija Srbije (do 16 godina, rođene 2010. i mlađe) nije uspela da izbori plasman na V EP 2025. Pionirke Srbije su zauzele treće mesto u B grupi, što na kraju nije bilo dovoljno za plasman na prvenstvo Evrope.

  • Pionirke bolje od Kipra Pionirke bolje od Kipra

    PIONIRKE – II RUNDA KVALIFIKACIJA ZA V EP 2025.

    Ženska pionirska reprezentacija Srbije (do 16 godina, rođene 2010. i mlađe) zabeležila je prvu pobedu na kraju učešća na turniru B grupe II runde kvalifikacija za V EP 2025. u Tervil Floranžu. Srbija je danas u poslednjem, 3. kolu savladala Kipar sa 3:1, po setovima 19:25, 27:25, 25:14 i 27:25, posle 107 minuta igre.

Posvećeni smo razvoju odbojkaškog sporta na teritoriji Republike Srbije, ali Odbojkaški savez Srbije je i društveno odgovorna organizacija čiji uticaj i opseg aktivnosti podrazumeva mnogo širi prostor javnog delovanja.

Postanite i vi deo velike odbojkaške porodice!

Učestvujte u našim izazovima na društvenim mrežama:

#volleyballerskillchallenge

#mojodbojkaskiuzor

#ovojenasaigra

  Generalni sponzor
  BPSLOGOsq1
   
  Sponzor reprezentacije
  LogoGantEn1
   
  Zvanična oprema
  PEAK logosq3
   
  Zvanično vozilo
  skodasq1
   
  Zvanična pumpa
  NIS
   
  Zvanični betting partner
  Mozzart logo
   
  Zvanična voda
  VodaVrnjci
   
  Zvanični partner
  Roaming
   
   Medijski partner
  RTSlogo

Članovi smo:

fivb logo  CEV Logo novi  BVA logo1

 

GetItOnGooglePlay

TikTok

Pretraga